Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 28

Pasaulio pabaiga visada prasideda STAIGIAI. 1 dalis

Kai visi užsiėmė sveikatos problemomis ir daugiau nieko nepastebi, nusprendžiau pakeisti žmonių mąstymą ir požiūrį kas dedasi gamtoje. Taigi, 2021 m. sausio 26 d. žinomas šaltinis strangesounds.org, kuris stebi pastaraisiais metais planetoje nutikusias anomalijas, išleido labai informatyvią, pranašišką ir kartu šiek tiek juokingą straipsnį pavadinimu „Meteoritai, žemės drebėjimai, gamtos nelaimės ... 2021 m. sausio 26 d. “. Kuo reikšminga ir kartu įdomi ši medžiaga?

Reikalas tas, kad „strangesounds.org“, „watchers.news“ ir daugybė kitų panašių šaltinių pasirodė palyginti neseniai, kai kažkas neaiškaus prasidėjo su klimatu, po kurių panašios svetainės ir „YouTubo“ kanalai pradėjo dykti, kaip grybai. Temos buvo paprastos: žemės drebėjimai - medžiaga, meteoritai - medžiaga, viesulai ar potvyniai - vėl yra medžiaga. Viskas yra paprasta ir aišku. Tačiau, kaip visi matome, visi šie gamtos reiškiniai auga tokia progresija, kad medžiagos gamyba iš kiekvieno jau yra nereali, temas galite pateikti tik visu paketu. Na ir žmonėms jos tampa nelabai įdomios. Na, nežinau, manau Lietuvoje apie tokius dalykus niekas ir nekalba... ir galimai nesidomi. Gal, sudominsiu ir patys susidomės, patiks ir pradės stebėti gamtos reiškinius, ne vien ta politika..

Prisimename laiką, kai M6.0 žemės drebėjimas buvo ĮVYKIS, kai visi siaubingai, kalbėdavo apie kataklizmą, o čia M7.0 Antarktidoje, Argentinoje ir Filipinuose - ir niekas apie tai per daug nerašo, nes taip jau yra dažnai, kad tai tapo normos variantu. Būtent tai yra šio straipsnio reikšmė, t.y. klimato išteklių perėjimas prie kataklizmų aprėpties, kad skaitytojai būtų informuoti apie artėjančia „velniavą“... Ir ši „velniava“, sprendžiant iš to, ką surinko ar pamiršo surinkti (pataisysime) strangesounds.org jau kyla horizonte. Taigi.

Los Andželas, sausio 23 d. – groja „požemio trimitai:

Kai žmonės girdi tokius garsus, jie visada įsitempia, o ypač Kalifornijoje, kuri yra seismiškai pavojingoje zonoje, groja tokie „trimitai“, jie įsitempia du kartus. Nors, žinoma, tai nėra faktas, kad pirma į Kalifornija atvyks Big One, kadangi ten jau atėjo žiema. Joshua Tree nacionalinis parkas, subtropikai ir rojai vietos:

Prie floros ir faunos Kalifornijoje mes sugrįšime vėliau, o kol kas pereiname prie kito gamtos stebuklo - meteoritų.

Olandija, sausio 22 d .:

Japonija, sausio 20 d .:

Vengrija, sausio 19 d .:

Indonezija, sausio 24 d .:

Indonezija, sausio 18 d .:

Belgija, sausio 22 d .:

Kaip matom, akmenų yra gana daug ir net nežinome, iš kur jie krenta.

Tornadai Alabamoje, rekordinės šalnos visame pasaulyje, nuošliaužos Indonezijoje ir Brazilijoje, o kiek praleidžiame, nepastebime gamtos reiškinių, stebuklų, atkreipdami skaitytojų dėmesį tik į didžiulę nuošliaužą Italijoje:

Mūsų susidomėjimas Italija susijęs su tuo, kad „nuošliauža“ įvyko 200 kilometrų nuo seniai pabudusio ir labai aktyvaus Etnos kalno:

konspirologija, polių poslinkis, eschatologija, Polių pasislinkimas

Todėl greičiausiai žemės judėjimas Kalabrijoje ir Etnoje yra kažkaip susijęs, o Italijoje reikia tikėtis rimtų seisminių įvykių. Nors, žinoma, dabar toks laikas, kad žemės drebėjimai gali prasidėti visur iškart.

2021 m. sausio 22 d. Aliaskoje įvyko labai puikus astronominis reiškinys, kuris ten ir Jakutijoje pasitaiko kasmet – virš horizonto pirmą kartą,  po poliarinės žiemos, pasirodė Saulė kelioms minutėms horizonte. Inuitai, be abejo, kaip ir visi pažengę pagonys, buvo labai patenkinti ir tikriausiai šoko su tamburinais, tačiau susidomėjimas kilo tas, kad tokiomis akimirkomis Saulė yra neryški ir netoliese galima daug ką pamatyti, o ką pamatė, pasidalino Hen:

konspirologija, polių poslinkis, eschatologija, Polių pasislinkimas

konspirologija, polių poslinkis, eschatologija, Polių pasislinkimas

Štai, šiame nesuprantame apvaliame dalyke ir slypi visos aukščiau išvardytos klimato, seisminės ir meteoritinės problemos, kurios toliau didės, kol ne įvyks sekančiai:

„Iš tiesų, Visagalis Allahas Vakaruose įrengė septyniasdešimt metų senumo vartus atgailai, ir šie vartai nebus uždaryti, kol saulė nepakils iš vakarų, ir tai pasakytina Visagalio Allaho žodžiais:„ Tą dieną, kai pasirodys kai kurie jūsų Viešpaties ženklai, tikėjimas neatneš naudos sielai, jei ji netikėjo ankščiau arba per savo tikėjimą neįgijo gėrio “. Koranas 6: 158.

Žinoma, senovinėmis knygomis galima ir netikėti ir šokti su tamburinu su inuitais, tačiau viskas bus būtent taip, to patvirtinimas neseniai įvykęs nutikimas Yosemito nacionaliniame parke, Kalifornijoje. Ten papūtė vėjelis ir nukrito nemažas kelių šimtų metų, gal net daugiau nei tūkstančio metų senumo medis:

konspirologija, polių poslinkis, eschatologija, Polių pasislinkimas

Sekvojas - labai gražus ir labai keistas medis, nes jie auga tik vienoje pasaulio vietoje - vakarinėje JAV pakrantėje:

konspirologija, polių poslinkis, eschatologija, Polių pasislinkimas

Tai labai nesuprantamas gamtos reiškinys, nes visur yra daug vietų su tinkamu klimatu, tačiau tokių medžių nėra niekur kitur ir niekas nežino, kaip tai paaiškinti.

Antroji paslaptis susijusi su tuo, kad sekvoja gyvena labai ilgai, bent iki 2000 metų ir yra labai, labai seni medžiai. Jų yra nedaug, juos visus vadina vardais ir visi jie yra ... tarpekliuose. Ant kalvų, atvirų vandenynui, kur yra daug šiltų garų, kurių reikia sekvojoms, medžiams po 200 metų plius / minus, o milžinai išaugo tik tarp kalnų ir uolų, kur nėra vandenyno vėjo, ir su apšvietimu nekas. Ir visi tarytum negali paaiškinti šio stebuklo.

O iš tikrųjų atsakymas akivaizdus net vaikui, nes kur išliks medžiai po didžiulės bangos, užliejusios žemyną? Tik tarp kalnų, tik tarpekliuose, kur nebus potvynio, jokio ypatingo vėjo, kurį sukėlė ašigalių poslinkis. Taigi seniausia sekvoja, stovinti Ramiojo vandenyno pakrantėje, atviroje vietoje, yra tokio pat amžiaus kaip ir potvynis. Senesnių nei 500 metų medžių nėra, nors didžioji jų dalis yra 200–300 metų.

Apskritai, Potvynis buvo, ir buvo palyginti neseniai. O, tai reiškia, kad Potvynis vėl pasikartos, po kurio į paviršių išlys žmonės su suplyšusiais drobiniais tvarsčiais ir palikuoniams parašys kažką panašaus į Korana 2.0 - tai yra, gyvenkite draugiškai, nesimėkite atominėmis bombomis, nes ateina „velniava“, kai Saulė vėl tekės iš Rytų. 100-200 metų šventos žinios išliks, jos bus saugomos, bet tada saugotojai mirs, o kita karta bus kvaila, o kita bus  - dar kvailesnė. O „velniava“ ateis, kaip visada, netikėtai, STAIGA, todėl stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 206
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.03.2021 laikas 17:07 Žudanti saulė: Trečiojo reicho veidrodis

Tarp daugybės išties unikalių technologijų, kurias Antrojo pasaulio karo metu sukūrė vokiečių mokslininkai, yra daug labai keistų. Kitaip projektą „Saulės patranka“ pavadinti neįmanoma – didžiulis orbitinis veidrodis, kuris savo spinduliu degina ištisus miestus, išgarina upes ir...

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 16:05 Legenda apie Konvio upę ir pabaisą Afanką
Kalbama, jog kažkada buvo laikai, kai žmonės, gyvenantys Konvio slėnyje, nuolat kentėdavo nuo didžiulių potvynių, kurie pražudydavo jų galvijus ir pasėlius. Tačiau šių nelaimių priežastis nebuvo natūralus reiškinys: visi žinojo, kad potvynius sukelia Afankas....

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 14:46 Ryte organizmą žvalina ne tik kava
Neretai sakoma: „Ryte eime gerti kavos, bet ne todėl, kad noriu, o todėl, kad reikia...“. Be abejo, tai ironiškas, tačiau kartais labai arti teisybės esantis posakis. Daugelis žmonių taip ir gyvena; rytais geria tik kavos, nežinodami, kad yra ir kitų, labai naudingų bei organizmą žvalinančių gėrimų....

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 13:26 Produktai, Kurie Padeda Iš Organizmo Pašalinti Skysčių Perteklių
Jei organizme kaupiasi skysčiai, teks vartoti šlapimo išsiskyrimą skatinančių vaistų ar preparatų. Tačiau, iš organizmo šalinant skysčių perteklių, naudinga iš pradžių pabandyti natūralias priemones.

Skaityti daugiau

06.03.2021 laikas 21:35 Ar Nibiru jau atvyko?

2020 m. gruodžio mėn. mes savo skaitytojams pasakojome apie keistą reiškinį, nufilmuotą Kinijoje - objektą, panašų į apvalų debesį su neryškiais kraštais

Skaityti daugiau

06.03.2021 laikas 16:36 Keptuvėje kepti ešeriai su lenkišku padažu iš kiaušinių

Ešerių gavau iš savo labai gerai pažįstamo žvejo ir ačiū jam už tai. Tada pradėjau galvoti, kad noriu pagaminti kažką visiškai naujo. Ir suradau vieną nuostabų padažą viename lenkiškame portale. Rezultatas gavosi puikus, tad dalinuosi ir su Jumis.

...

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 20:29 Fertility warning: 34 cases of spontaneous miscarriage and stillbirth reported after experimental mRNA vaccines
In the rush to vaccinate every man, woman and child against a year-old coronavirus strain, sacrifices are being made. The Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) is now reporting thirty-four cases of miscarriage and stillbirth associated with the experimental COVID-19 vaccinations....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 16:23 Veganiškos / vegetariškos makaronų salotos su brokoliais ir raudonąja paprika
Namuose turėjau labai mielai atrodančiai makaronu ir nusprendžiau pasigaminti nuostabių salotų su brokoliais bei raudonosiomis paprikomis. Jas pagaminti labai paprasta, o salotos gaunasi sočios. Jas galite valgyti tiek šiltas, tiek jau atvėsusias....

Skaityti daugiau