- 27.01.2021
- 1.0 Reitingas
- 1635 Peržiūros
- Komentarai
Kai visi užsiėmė sveikatos problemomis ir daugiau nieko nepastebi, nusprendžiau pakeisti žmonių mąstymą ir požiūrį kas dedasi gamtoje. Taigi, 2021 m. sausio 26 d. žinomas šaltinis strangesounds.org, kuris stebi pastaraisiais metais planetoje nutikusias anomalijas, išleido labai informatyvią, pranašišką ir kartu šiek tiek juokingą straipsnį pavadinimu „Meteoritai, žemės drebėjimai, gamtos nelaimės ... 2021 m. sausio 26 d. “. Kuo reikšminga ir kartu įdomi ši medžiaga?
Reikalas tas, kad „strangesounds.org“, „watchers.news“ ir daugybė kitų panašių šaltinių pasirodė palyginti neseniai, kai kažkas neaiškaus prasidėjo su klimatu, po kurių panašios svetainės ir „YouTubo“ kanalai pradėjo dykti, kaip grybai. Temos buvo paprastos: žemės drebėjimai - medžiaga, meteoritai - medžiaga, viesulai ar potvyniai - vėl yra medžiaga. Viskas yra paprasta ir aišku. Tačiau, kaip visi matome, visi šie gamtos reiškiniai auga tokia progresija, kad medžiagos gamyba iš kiekvieno jau yra nereali, temas galite pateikti tik visu paketu. Na ir žmonėms jos tampa nelabai įdomios. Na, nežinau, manau Lietuvoje apie tokius dalykus niekas ir nekalba... ir galimai nesidomi. Gal, sudominsiu ir patys susidomės, patiks ir pradės stebėti gamtos reiškinius, ne vien ta politika..
Prisimename laiką, kai M6.0 žemės drebėjimas buvo ĮVYKIS, kai visi siaubingai, kalbėdavo apie kataklizmą, o čia M7.0 Antarktidoje, Argentinoje ir Filipinuose - ir niekas apie tai per daug nerašo, nes taip jau yra dažnai, kad tai tapo normos variantu. Būtent tai yra šio straipsnio reikšmė, t.y. klimato išteklių perėjimas prie kataklizmų aprėpties, kad skaitytojai būtų informuoti apie artėjančia „velniavą“... Ir ši „velniava“, sprendžiant iš to, ką surinko ar pamiršo surinkti (pataisysime) strangesounds.org jau kyla horizonte. Taigi.
Los Andželas, sausio 23 d. – groja „požemio trimitai:
Kai žmonės girdi tokius garsus, jie visada įsitempia, o ypač Kalifornijoje, kuri yra seismiškai pavojingoje zonoje, groja tokie „trimitai“, jie įsitempia du kartus. Nors, žinoma, tai nėra faktas, kad pirma į Kalifornija atvyks Big One, kadangi ten jau atėjo žiema. Joshua Tree nacionalinis parkas, subtropikai ir rojai vietos:
Prie floros ir faunos Kalifornijoje mes sugrįšime vėliau, o kol kas pereiname prie kito gamtos stebuklo - meteoritų.
Olandija, sausio 22 d .:
Voor degene die vanochtend de 'vallende ster' gemist hebben: gelukkig hebben we de beelden nog! #meteoor
— Helga van Leur (@helgavanleur) January 22, 2021
(pg 171 in Dag & Nacht)
Dank @vianen1984 pic.twitter.com/J332s8hy1u
Japonija, sausio 20 d .:
20日午後8時30分すぎ、上空を光の玉のようなものが流れ落ちる様子が、関東や近畿などの広い範囲で目撃されました。
— NHKニュース (@nhk_news) January 20, 2021
専門家は「小惑星のかけらなどが大気圏で燃え尽きる際に光る『火球』と呼ばれる現象だ」と分析しています。https://t.co/np75NixoaI#nhk_video pic.twitter.com/QdpLoIt3A1
Vengrija, sausio 19 d .:
Indonezija, sausio 24 d .:
Meteor Hits Home in Bali, Indonesia
— Fish News (@FishNewsChannel) January 24, 2021
Long Version: https://t.co/HzQTvDWDS8 pic.twitter.com/lIgjuK3zwM
Indonezija, sausio 18 d .:
Meteor disintegrating in Merauke, Papua, Indonesia. Credit to @StefSimanowitz pic.twitter.com/AkJaxR4YLJ
— MarkDMcKinney (@MarkDMcKinney) January 18, 2021
Belgija, sausio 22 d .:
Kaip matom, akmenų yra gana daug ir net nežinome, iš kur jie krenta.
Tornadai Alabamoje, rekordinės šalnos visame pasaulyje, nuošliaužos Indonezijoje ir Brazilijoje, o kiek praleidžiame, nepastebime gamtos reiškinių, stebuklų, atkreipdami skaitytojų dėmesį tik į didžiulę nuošliaužą Italijoje:
Smottamento a Rota Greca (CS), prosegue il monitoraggio e la messa in sicurezza dell’area da parte dei #vigilidelfuoco. Squadre in assistenza ad alcune persone evacuate dalle proprie abitazioni per recuperare i loro beni #26gennaio pic.twitter.com/MXvOmcpNuc
— Vigili del Fuoco (@emergenzavvf) January 26, 2021
Mūsų susidomėjimas Italija susijęs su tuo, kad „nuošliauža“ įvyko 200 kilometrų nuo seniai pabudusio ir labai aktyvaus Etnos kalno:
Todėl greičiausiai žemės judėjimas Kalabrijoje ir Etnoje yra kažkaip susijęs, o Italijoje reikia tikėtis rimtų seisminių įvykių. Nors, žinoma, dabar toks laikas, kad žemės drebėjimai gali prasidėti visur iškart.
2021 m. sausio 22 d. Aliaskoje įvyko labai puikus astronominis reiškinys, kuris ten ir Jakutijoje pasitaiko kasmet – virš horizonto pirmą kartą, po poliarinės žiemos, pasirodė Saulė kelioms minutėms horizonte. Inuitai, be abejo, kaip ir visi pažengę pagonys, buvo labai patenkinti ir tikriausiai šoko su tamburinais, tačiau susidomėjimas kilo tas, kad tokiomis akimirkomis Saulė yra neryški ir netoliese galima daug ką pamatyti, o ką pamatė, pasidalino Hen:
Štai, šiame nesuprantame apvaliame dalyke ir slypi visos aukščiau išvardytos klimato, seisminės ir meteoritinės problemos, kurios toliau didės, kol ne įvyks sekančiai:
„Iš tiesų, Visagalis Allahas Vakaruose įrengė septyniasdešimt metų senumo vartus atgailai, ir šie vartai nebus uždaryti, kol saulė nepakils iš vakarų, ir tai pasakytina Visagalio Allaho žodžiais:„ Tą dieną, kai pasirodys kai kurie jūsų Viešpaties ženklai, tikėjimas neatneš naudos sielai, jei ji netikėjo ankščiau arba per savo tikėjimą neįgijo gėrio “. Koranas 6: 158.
Žinoma, senovinėmis knygomis galima ir netikėti ir šokti su tamburinu su inuitais, tačiau viskas bus būtent taip, to patvirtinimas neseniai įvykęs nutikimas Yosemito nacionaliniame parke, Kalifornijoje. Ten papūtė vėjelis ir nukrito nemažas kelių šimtų metų, gal net daugiau nei tūkstančio metų senumo medis:
Sekvojas - labai gražus ir labai keistas medis, nes jie auga tik vienoje pasaulio vietoje - vakarinėje JAV pakrantėje:
Tai labai nesuprantamas gamtos reiškinys, nes visur yra daug vietų su tinkamu klimatu, tačiau tokių medžių nėra niekur kitur ir niekas nežino, kaip tai paaiškinti.
Antroji paslaptis susijusi su tuo, kad sekvoja gyvena labai ilgai, bent iki 2000 metų ir yra labai, labai seni medžiai. Jų yra nedaug, juos visus vadina vardais ir visi jie yra ... tarpekliuose. Ant kalvų, atvirų vandenynui, kur yra daug šiltų garų, kurių reikia sekvojoms, medžiams po 200 metų plius / minus, o milžinai išaugo tik tarp kalnų ir uolų, kur nėra vandenyno vėjo, ir su apšvietimu nekas. Ir visi tarytum negali paaiškinti šio stebuklo.
O iš tikrųjų atsakymas akivaizdus net vaikui, nes kur išliks medžiai po didžiulės bangos, užliejusios žemyną? Tik tarp kalnų, tik tarpekliuose, kur nebus potvynio, jokio ypatingo vėjo, kurį sukėlė ašigalių poslinkis. Taigi seniausia sekvoja, stovinti Ramiojo vandenyno pakrantėje, atviroje vietoje, yra tokio pat amžiaus kaip ir potvynis. Senesnių nei 500 metų medžių nėra, nors didžioji jų dalis yra 200–300 metų.
Apskritai, Potvynis buvo, ir buvo palyginti neseniai. O, tai reiškia, kad Potvynis vėl pasikartos, po kurio į paviršių išlys žmonės su suplyšusiais drobiniais tvarsčiais ir palikuoniams parašys kažką panašaus į Korana 2.0 - tai yra, gyvenkite draugiškai, nesimėkite atominėmis bombomis, nes ateina „velniava“, kai Saulė vėl tekės iš Rytų. 100-200 metų šventos žinios išliks, jos bus saugomos, bet tada saugotojai mirs, o kita karta bus kvaila, o kita bus - dar kvailesnė. O „velniava“ ateis, kaip visada, netikėtai, STAIGA, todėl stebime įvykių eigą.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau