Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2022 » Rugsėjo » 26

Kodėl saulėgrąžos ėmė žiūrėti ne į tą pusę?

Istoriškai didžioji dalis apsišvietusių sąmokslininkų gyvena didmiesčiuose arba bent jau daugiau ar mažiau dideliuose miestuose. Žinoma, šio klausimo niekas nuodugniai netyrė, tačiau greičiausiai taip yra dėl bendro gyventojų užimtumo. Pavyzdžiui, po darbo biure žmonės gali porą valandų pasėdėti prie interneto ir aptarti įvairias anomalijas, tačiau po 10 valandų darbo kombainu lauke konspiracijos mokslas ir kiti dalykai žmones mažai domina. 

Tačiau dabar laikai labai pasikeitė ir pranešimų apie anomalijas, gaunamų tik iš kaimo žmonių, labai padaugėjo.  Ūkininkų pastebėtos anomalijos yra skirtingo pobūdžio. Vieni pastebi, kad saulė pradėjo leistis ir leidžiasi ne toje vietoje, kurios nematyti miestuose, kiti rašo apie keistą gyvūnų elgesį, treti stebi įvairius stebuklus su vabzdžiais. Atrodo, kad anomalijos paveikia heliotropinius augalus, pavyzdžiui, saulėgrąžas, sėjamąsias, levandas ir pan. 

Kaip visi puikiai žinome, pavyzdžiui, saulėgrąžos, kol auga ir akivaizdžiai didėja jų masė, valandų rodyklės tarsi sukasi paskui saulę:

Šio reiškinio mechanizmas nėra tiksliai žinomas. Manoma, kad stiebus lemia osmosiniai procesai - ten, kur stiebas įšyla, vanduo greičiau teka aukštyn. Yra teorija apie jonų siurblius, yra teorija apie motorinius baltymus, galiausiai šiandien šviesos adeptai įrodė, kad viskas susiję su specifiniu augimo hormonu, kurio gamybą kontroliuoja saulės šviesa.  Kai hormono gaminama daugiau, ląstelės aktyviau dalijasi ir taip susuka kamieną. 

Iš tikrųjų, žinoma, tikslus mechanizmas nėra labai svarbus, nes bet kokiu atveju šio mechanizmo pagrindas yra Saulė - juda Saulė, juda ir stiebas. Tiksliau - taip ir buvo, nes pastaruosius porą metų saulėgrąžų žiedai atrodo visai ne ten, kur turėtų. Kiekvieną sezoną situacija blogėja:

konspirologija, įdomybės, anomalijos, gamta, augalai

Kartais anomalija paveikia tik kai kurias gėles, o kartais visas laukas atrodo visai kitaip.  Dabar ūkininkai nesupranta, kas vyksta.

Buvo pasiūlyta daug šio stebuklo paaiškinimų.

Todėl kai kas teigia, kad anomaliją sukėlė genetiškai modifikuotos saulėgrąžos, tačiau tai mažai tikėtina - apie anomaliją rašo ir žmonės, kurie net nebuvo prisilietę prie modifikuotų sėklų. 

Pavyzdžiui, yra 5G bokštų ar kitos karinės įrangos veikimo versija. Tačiau tai mažai tikėtina, nes visa ši įranga yra gana brangi ir neįprasta, o įrengti bet kokį prietaisą prie kiekvieno sodo nepakanka lėšų. 

Matricos trikdžių ir ateivių išsisukinėjimų nelaikome labai mažai tikėtinais, bet siūlome savo skaitytojams pažvelgti į naujas ir įdomias nibirologų nuotraukas: 

Taigi su kiekviena diena atsiranda vis daugiau įrodymų, kad Saulės sistemoje yra dar kažkas. Kas tai yra, tiksliai nežinome, tačiau viskas rodo, kad pagrindinis komplekso objektas yra žvaigždės masės ir greičiausiai kažką spinduliuoja. Nors dėl chemtreilų ir nuolat virš miestų tvyrančio smogo šios spinduliuotės nematome, fotosintezės ir cheminių reakcijų apgauti neįmanoma.

Taigi, jei susidūrėte su saulėgrąža, kuri žvelgia ne į tą pusę, atidžiau įsižiūrėkite - tikėtina, kad joje bus užuomina. Ir jei gėlės jau pradėjo į tai reaguoti - netrukus tiesa pasieks ir aukštesniąsias rūšis, tad būkite atidūs.

Šiame straipsnyje gali būti teiginiu, kurie atspindi autoriaus nuomone P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau