Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Spalio » 1

Po lietaus pastebėta keista į metalą panaši medžiaga, primenanti grafeną

Naujausioje savo programoje "La Quinta Columna" parodė vaizdo įrašą, kuriame matyti juodos spalvos metalo tipo medžiaga, linkusi sulipti į gumulus. 

Daugiau informacijos apie šį įdomų atvejį rasite vaizdo įraše, kurį "Orwell City" pateikė anglų kalba.

 

Ricardo Delgado: Taip. Žiūrėkite, pamatysime labai įdomų vaizdo įrašą. Bet kokiu atveju, priimkite tai su žiupsneliu druskos. Atrodo, kad jis įrašytas Prancūzijoje, nes jį įrašęs asmuo kalba šia kalba. Tai filmas apie iš dangaus krentančią medžiagą, kuri paslaptingai sulimpa. Panašus arba panašus į grafeną. Pažvelkime į jį. 

Vyras: Tai buvo po lietaus. Po liūties. Turėjome grįžti, nes nebegalėjome dirbti. Dabar galime pamatyti, kas nukrito iš dangaus. Tai ne uodų lervos. Jie tiesiog susitelkia į grupes. Jie telkiasi visur. Iš pradžių pamaniau, kad tai uodų lervos, bet jos šiek tiek panašios į metalo daleles.

Dabar matome iš dangaus nukritusį daiktą. Tai ne uodų lervos. Jie tiesiog susitelkia. Jie telkiasi visur. Iš pradžių pamaniau, kad tai uodų lervos, bet jos šiek tiek primena metalo daleles. 

Ricardo Delgado: Štai ir viskas. Vaizdo įrašas trumpas, bet jame matote baisius dalykus. Tai tikrai baisu. 

Dr. Sevillano: Tai tikrai baisūs dalykai, kuriuos matote! Tai baisu. Tai dalykai, kurie gali šokiruoti, tačiau šiuolaikiniame pasaulyje tai jau yra įprasti dalykai.  Mes žinome, kad jie taip pat iš dangaus mėto kažką metalinio. Taip pat matėme keistus debesis, kurie atrodė kaip pažengusių rūkalių išleidžiami dūmų žiedai. 

Neseniai vykusioje laidoje pasakojome apie moterį, taip pat iš Prancūzijos, pranešimą. Ji pasakė, kad iš dangaus sklinda kažkokios mėlynos dalelės. Tarsi jie būtų plastikiniai. Tarsi jie būtų maži balionai. Tada jie dingo ir visi juos pamiršo. Tuo metu vaizdo įrašo nebuvo, bet šis daiktas atitinka aprašymą. Jie tai daro jau seniai. Ir jie darys tai, ką nori, jei jų nesustabdysime.

Tai, ką matėme vaizdo įraše... Vyras, kuris pasakoja, sako, kad tai nėra uodų lervos. Tai reiškia, kad jie nėra iš gamtos kilę daiktai. Jokių lizdų, jokių uodų debesų, nieko. Tai kažkas keisto. 

Turime visa tai toleruoti, nes toleruojame tai, ką jie dabar daro su mumis. Kai sakau, kad tai turi būti nuimta, ir primygtinai reikalauju, kad tie žmonės ten, viršuje, būtų nuimti, tai todėl, kad jie kelia mums pavojų. Ir tai ne iš vakar dienos. Ir tai ne vakarykštis. Jie tai daro jau seniai. Jei jų nesustabdysime, jie darys tai ir viską, ko tik panorės. Vieną dieną jie apipurškia jus šiuo skysčiu. Kitą dieną jus apipurškia kažkuo kitu. 

Tada matote, kad žmonės miršta nuo auglių. Jūs žinote, ką mums sukelia antenos, bet jie sako, kad jos nieko nesukelia. Negalime ilgiau toleruoti tokios padėties, nes jie mus nužudys. Pažodžiui. 

Ačiū Dievui, kad turime šią priemonę, kuri daugeliui žmonių atvėrė akis. Dabar suprantame, kaip veikia šis verslas, šis pasaulis. Dabar jau žinome, kaip. Ir ačiū jiems, kurie persistengė bandydami pusę planetos apnuodyti vakcina. Ne, ne pusė planetos.

Apskritai keistas lietus tiek Prancūzijoje. Tikriausiai susidūrė ir du atmosferos frontai - vandens frontas ir grafeno dalelių frontas, atkeliavęs iš La Palmos arba Kilauėjos. Arba Sacharos dulkės. Tikėtina, kad kai kurie atmosferos frontai dar susidurs virš galvos, todėl būkite atidūs.

Šaltinis

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau