Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2022 » Gruodžio » 20

Sąmokslas: Grafeno jau yra visuose vaistuose. Kodėl jie jį ten įdėjo?

Prasidėjus didžiajai pandemijai, daug žmonių labai susirūpino dėl pranešimų apie grafeno - naujos nanotechnologinės medžiagos, esančios kai kurių vakcinų sudėtyje, - atsiradimą.

Viena vertus, šis susirūpinimas buvo gerokai perdėtas, nes labai priminė praėjusio amžiaus vidurio nailono protestus. Būtent tuo metu buvo atrasti ir drabužių gamyboje pradėti naudoti nailono ir kaprono siūlai, kurie buvo daug pigesni už vilną, medvilnę ir šilką. Tai sukėlė daug įtarimų namų šeimininkėms, kurios manė, kad pramonininkai nusprendė tokiu būdu jas apnuodyti. Todėl žmonės visada priešiškai nusiteikę prieš viską, kas nauja, o tamsiaisiais amžiais inkvizitoriai už naujoves galėjo net pakarti ant laužo. 

Kita vertus, grafeno poreikis vakcinose yra nesuprantamas, kaip ir pačių vakcinų, kurios kažkodėl yra silpnas vaistas, poreikis. Be to, vakcinos nėra kojinės ar parašiutai, jos įšvirkščiamos į žmonių kraują. Tai šiek tiek kitoks poveikis ir visiškai kita tema. 

Tačiau pažanga tęsiasi, ir, kaip praneša dirbantys žmonės, grafenas dabar naudojamas ne tik vakcinose, bet ir visuose vaistuose: 

 

Galbūt, žinoma, kalbama ne apie grafeną, o apie kažkokias magnetines drožles, to neįmanoma patikrinti klipe, tačiau pjuvenų buvimas vaistuose vis tiek atrodo keistai - juk antibiotikas geria žmogus, o ne Medinukas, ar Pūkuotukas. 

Dar labiau erzina ant dolerio banknoto pavaizduota grafeno molekulė, kuri buvo sukurta tuo metu, kai Baltieji rūmai net nebuvo girdėję apie anglį, jau nekalbant apie jos variantus (galbūt, tai sutapimas):

sąmoklas, konspirologija, grafenas, nanotechnologijos

Taigi, pasirodo, net Amerikos civilizacijos įkūrėjai žinojo apie grafeną ir net Mozė kažką girdėjo apie grafeno nanodaleles, galbūt jos net buvo nupieštos lentelėse. 

Apskritai grafeno tema pastaruoju metu atrodo vis keistesnė. Atrodo, kad kažkas nusprendė užpildyti žmones šia medžiaga iki antakių arkų lygio. Tikriausiai atlieka vitamino ar kito svarbaus kofaktoriaus vaidmenį organizme.

Ypač nerimą kelia tai, kad visas šis stebuklas veiks tik iki pirmojo stipraus Saulės žybsnio, kurio metu tiems, kurie yra užsikabinę už grafeno ratų, iš akių ims šaudyti žaibai, nes grafenas pasižymi neįtikėtinomis magnetinėmis savybėmis ir elektriniu laidumu. Mes net nežinome, kuo tai baigsis civilizacijai, bet stebime įvykius.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... domėkitės, atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite. Taigi, jei perkate vaistus, viena vaistą nepatingėkite patikrinti, aišku reiktu turėti magnetą.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:02 KAP DWA - paslaptinga dvigalvio milžino mumija iš Patagonijos
Nepastebimame Baltimorės (Merilendo valstija, JAV) įdomybių muziejuje saugoma nuostabi maždaug trijų metrų aukščio dvigalvė žmogaus mumija, kuri kelia daugiau klausimų nei atsakymų.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau