Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 22

Baisi filmuota medžiaga iš Kazachstano – polių poslinkio demonstracija

Kaip dar rudenį numatėme apie žiemos klimato anomalijos pradžią, žiema Eurazijoje ir Šiaurės Amerikoje pasirodė esanti itin snieginga ir atšiauri. Apie sausio 20 d., šaltis spustelėjo į Kazachstaną, kur termometro stulpelis nukrito žemiau minus 50 laipsnių šilumos. Dabar vaizdo įrašai yra iš stepių, kurie labiau primena ne reportažą iš scenos, o kažkokį siaubo filmą:

Panašu, kad vargšai gyvūnai buvo tokie nutirpę, kad lauko žiurkė bandė sušilti, prisiglaudusi prie šuns, kuris būtų ją suplėšęs. Tačiau mirties grėsmė vienija net gyvūnus, ko negalima pasakyti apie „Homo sapiens“ rūšies atstovus. Mirtingieji tokioje situacijoje pjautų vienas kitą iki paskutinio, kovodami dėl vietos prie laužo.

Taip pat reikėtų pažymėti, kad vaizdo įrašas buvo patalpintas sausio 21 d., svetainės, nusprendusios aptarti temą, nurodo tą pačią datą. Tačiau, deja, vaizdo įrašas buvo kažkur sausio 17–18 d., Tai yra, kai Kazachstane jis buvo ne didesnis, kaip minus 20 Celsijaus. Todėl tai, kas vyksta dabar, net sunku įsivaizduoti, nes minus keturiasdešimt jau yra Jakutijoje, kur gyvena tik tokiems šalčiams, pritaikytos rūšys, o stepių gyvūnams apie penkiasdešimt minučių - mirtis. Ir labai gali būti, kad daugeliui gyvūnų pasaulyje tai ne už kalnų.

Šiomis dienomis viena iš temų, kurią trimitavo visa spauda, buvo 2014 m. Sibire rasto mumifikuoto raganosio skrandyje gerai išsilaikiusių augmenijos fragmentų atradimas:

Visa tai atrodo gerai žinoma tema - žolė randama ir mamutų skrandžiuose. Ir visa tai 33 kartą įrodo, kad, pirma, klimatas Sibire anksčiau buvo vidutinio klimato arba apskritai karštas. Dėl pasikeitusio vėjo srauto jis negalėjo pasikeisti, todėl atšalimo priežastis buvo žemynų poslinkis - nėra kito paaiškinimo orų metamorfozėms.

Visi šie zuikiai ir ėriukai Kazachstano stepėse pavasarį atitirps, o vasarą pūs, o šį raganosį šalnos užklupo greitai, bet ten nebuvo ir jokio pavasario - jis nesupuvo. Keičiantis klimatui, to neatsitinka, nes pokyčiai trunka šimtmečius. Atšalo greitai ir staigiai, be to - amžinai.

Toliau ir, antra, skrandyje rasta žolė. Organinis audinys, pavyzdžiui, kolagenas, esant tam tikroms sąlygoms, gali gulėti gana ilgai, net ir karštame klimate. Kolagenas susideda iš kaulų, odos ir sausgyslių – tai ir pastebima tokiuose sustingusiuose kūnuose. Bet, žolė, dar be to veikiama fermentų, net ir užšalusi, neišsilaiko labai ilgai.

Pavyzdžiui, Antarktidoje jie iš šulinių išsitraukia daug dalykų, rado net medžio gabalą, tačiau iš ten žolės ir dumblių nepasiėmė. Todėl šis varganas raganosis sustingo ne prieš milijonus metų, kaip sako akademikai, o visai neseniai, gulėdamas šaltyje tik kelis šimtmečius. O tada, tai yra, tik prieš kelis šimtmečius, įvyko ašigalio poslinkis. Ir jei taip, tada šis procesas Žemėje vyksta daug dažniau nei sako geologai ir gali įvykti beveik bet kurią dieną. Ir tada Kazachstano voverių likimas laukia visų, kuriuos ledinis šaltis randa atviroje vietoje.

Tikimės, ir pagal skaičiavimus greičiausiai taip nutiks, kad toks baisus likimas negresia poliarinės Europos regionų gyventojams - Eurazija persikels kažkur į pietus ir ten, priešingai, karšti suomių vaikinai turės: skubiai nusirengti. Tačiau Indonezijos ir Australijos gyventojams persikėlimas į Antarktidos platumą įvyks staiga, todėl mes stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 206
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.03.2021 laikas 23:06 Sveikatą atstatantis receptas: 1 burokėlis, 2 morkos, 1 obuolys

Kurdamas šį receptą specialistas rėmėsi tuo, kad ingredientai turi būti paprasti ir prieinami, kad kiekvienas žmogus galėtų paruošti šią priemonę. Receptas tikrai lengvas, todėl kad burokėliai, morkos ir obuoliai turi visus būtinus mikroelementus ir kainuoja nebrangiai.

...

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 17:07 Žudanti saulė: Trečiojo reicho veidrodis

Tarp daugybės išties unikalių technologijų, kurias Antrojo pasaulio karo metu sukūrė vokiečių mokslininkai, yra daug labai keistų. Kitaip projektą „Saulės patranka“ pavadinti neįmanoma – didžiulis orbitinis veidrodis, kuris savo spinduliu degina ištisus miestus, išgarina upes ir...

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 16:05 Legenda apie Konvio upę ir pabaisą Afanką
Kalbama, jog kažkada buvo laikai, kai žmonės, gyvenantys Konvio slėnyje, nuolat kentėdavo nuo didžiulių potvynių, kurie pražudydavo jų galvijus ir pasėlius. Tačiau šių nelaimių priežastis nebuvo natūralus reiškinys: visi žinojo, kad potvynius sukelia Afankas....

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 14:46 Ryte organizmą žvalina ne tik kava
Neretai sakoma: „Ryte eime gerti kavos, bet ne todėl, kad noriu, o todėl, kad reikia...“. Be abejo, tai ironiškas, tačiau kartais labai arti teisybės esantis posakis. Daugelis žmonių taip ir gyvena; rytais geria tik kavos, nežinodami, kad yra ir kitų, labai naudingų bei organizmą žvalinančių gėrimų....

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 13:26 Produktai, Kurie Padeda Iš Organizmo Pašalinti Skysčių Perteklių
Jei organizme kaupiasi skysčiai, teks vartoti šlapimo išsiskyrimą skatinančių vaistų ar preparatų. Tačiau, iš organizmo šalinant skysčių perteklių, naudinga iš pradžių pabandyti natūralias priemones.

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 19:12 Slyvų pyragas su puriu baltyminiu sluoksniu - morengu
Paskutiniu metu gana retokai pradėjau kepti pyragus, tikrai seniau kepdavau juos dažniau. Tačiau pamačiusi šį slyvų pyrago receptą, jau žinojau, kad būtinai išsikepsiu. Rezultatu likau be galo patenkinta, rezultatas pranoko visus mano išsikeltus lūkesčius....

Skaityti daugiau

06.03.2021 laikas 16:36 Keptuvėje kepti ešeriai su lenkišku padažu iš kiaušinių

Ešerių gavau iš savo labai gerai pažįstamo žvejo ir ačiū jam už tai. Tada pradėjau galvoti, kad noriu pagaminti kažką visiškai naujo. Ir suradau vieną nuostabų padažą viename lenkiškame portale. Rezultatas gavosi puikus, tad dalinuosi ir su Jumis.

...

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 20:29 Fertility warning: 34 cases of spontaneous miscarriage and stillbirth reported after experimental mRNA vaccines
In the rush to vaccinate every man, woman and child against a year-old coronavirus strain, sacrifices are being made. The Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) is now reporting thirty-four cases of miscarriage and stillbirth associated with the experimental COVID-19 vaccinations....

Skaityti daugiau