- 22.01.2021
- 2.0 Reitingas
- 1269 Peržiūros
- Komentarai
Kaip dar rudenį numatėme apie žiemos klimato anomalijos pradžią, žiema Eurazijoje ir Šiaurės Amerikoje pasirodė esanti itin snieginga ir atšiauri. Apie sausio 20 d., šaltis spustelėjo į Kazachstaną, kur termometro stulpelis nukrito žemiau minus 50 laipsnių šilumos. Dabar vaizdo įrašai yra iš stepių, kurie labiau primena ne reportažą iš scenos, o kažkokį siaubo filmą:
Panašu, kad vargšai gyvūnai buvo tokie nutirpę, kad lauko žiurkė bandė sušilti, prisiglaudusi prie šuns, kuris būtų ją suplėšęs. Tačiau mirties grėsmė vienija net gyvūnus, ko negalima pasakyti apie „Homo sapiens“ rūšies atstovus. Mirtingieji tokioje situacijoje pjautų vienas kitą iki paskutinio, kovodami dėl vietos prie laužo.
Taip pat reikėtų pažymėti, kad vaizdo įrašas buvo patalpintas sausio 21 d., svetainės, nusprendusios aptarti temą, nurodo tą pačią datą. Tačiau, deja, vaizdo įrašas buvo kažkur sausio 17–18 d., Tai yra, kai Kazachstane jis buvo ne didesnis, kaip minus 20 Celsijaus. Todėl tai, kas vyksta dabar, net sunku įsivaizduoti, nes minus keturiasdešimt jau yra Jakutijoje, kur gyvena tik tokiems šalčiams, pritaikytos rūšys, o stepių gyvūnams apie penkiasdešimt minučių - mirtis. Ir labai gali būti, kad daugeliui gyvūnų pasaulyje tai ne už kalnų.
Šiomis dienomis viena iš temų, kurią trimitavo visa spauda, buvo 2014 m. Sibire rasto mumifikuoto raganosio skrandyje gerai išsilaikiusių augmenijos fragmentų atradimas:
Visa tai atrodo gerai žinoma tema - žolė randama ir mamutų skrandžiuose. Ir visa tai 33 kartą įrodo, kad, pirma, klimatas Sibire anksčiau buvo vidutinio klimato arba apskritai karštas. Dėl pasikeitusio vėjo srauto jis negalėjo pasikeisti, todėl atšalimo priežastis buvo žemynų poslinkis - nėra kito paaiškinimo orų metamorfozėms.
Visi šie zuikiai ir ėriukai Kazachstano stepėse pavasarį atitirps, o vasarą pūs, o šį raganosį šalnos užklupo greitai, bet ten nebuvo ir jokio pavasario - jis nesupuvo. Keičiantis klimatui, to neatsitinka, nes pokyčiai trunka šimtmečius. Atšalo greitai ir staigiai, be to - amžinai.
Toliau ir, antra, skrandyje rasta žolė. Organinis audinys, pavyzdžiui, kolagenas, esant tam tikroms sąlygoms, gali gulėti gana ilgai, net ir karštame klimate. Kolagenas susideda iš kaulų, odos ir sausgyslių – tai ir pastebima tokiuose sustingusiuose kūnuose. Bet, žolė, dar be to veikiama fermentų, net ir užšalusi, neišsilaiko labai ilgai.
Pavyzdžiui, Antarktidoje jie iš šulinių išsitraukia daug dalykų, rado net medžio gabalą, tačiau iš ten žolės ir dumblių nepasiėmė. Todėl šis varganas raganosis sustingo ne prieš milijonus metų, kaip sako akademikai, o visai neseniai, gulėdamas šaltyje tik kelis šimtmečius. O tada, tai yra, tik prieš kelis šimtmečius, įvyko ašigalio poslinkis. Ir jei taip, tada šis procesas Žemėje vyksta daug dažniau nei sako geologai ir gali įvykti beveik bet kurią dieną. Ir tada Kazachstano voverių likimas laukia visų, kuriuos ledinis šaltis randa atviroje vietoje.
Tikimės, ir pagal skaičiavimus greičiausiai taip nutiks, kad toks baisus likimas negresia poliarinės Europos regionų gyventojams - Eurazija persikels kažkur į pietus ir ten, priešingai, karšti suomių vaikinai turės: skubiai nusirengti. Tačiau Indonezijos ir Australijos gyventojams persikėlimas į Antarktidos platumą įvyks staiga, todėl mes stebime įvykių eigą.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau