Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 3

Lenkijos parapsichologas prognozuoja „karą su vakcinomis“

(Paranormal) radiozet.pl + antyradio.pl: prasidėjus koronos pandemijai, vis daugiau žmonių kreipiasi patarimo į aiškiaregius ir būrėjus, kurie šias profesijas išpopuliarino. Puikus pavyzdys, kaip būrimas gali atnešti šlovę, yra aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis, žinomas visoje šalyje iš Czluchowo. Dabar jis yra pagrindinė Lenkijos įžymybė ir visi atidžiai seka kiekvieną jo prognozę. Deja, Jatskowskis mums neturi gerų žinių. Remiantis jo prognozėmis, atrodo, kad 2021 m. pradžia yra naujų apribojimų ir socialinės priespaudos laikas.

Be Jatskowskio, vienas populiariausių lenkų aiškiaregių yra Wojciechas Glancas (Wojciech Glanc), kurį žiūrovai puikiai pažįsta, įskaitant ir iš televizijos laidų „Didysis brolis“ ir „Got Talent“. Šiuo metu Wojciechas palaiko savo „YouTube“ kanalą, kuriame daugiausia skelbiamos pranašystės. Ir jis dažnai teisingai numato.

Taigi, Wojciechas pernai numatė pandemiją, numatė didžiulį sprogimą Beirute ir daug kitų sensacingų dalykų. Bet, deja, Glancas taip pat neturi gerų žinių lenkams. Remiantis jo prognozėmis, 2021 m. Pasaulio laukia kažkas blogesnio nei pandemija: 2021 m. mūsų laukia kova su vakcinomis ir tragediją kuri bus blogesnė už koronavirusą.

„Aš mačiau kapų, daug kapų. Karstai iš paprastos, paskubomis obliuotos medienos. Buvo daug kapų. Atėjo laikas vaikams ir gyvūnams ... “, - vaizdo įraše pasakoja aiškiaregis apie vieną savo siaubingų vizijų.

„Man parodė kelią ir palei jį netvarkingai išsibarsčiusius sunkvežimius su išdaužtais langais. Molio smarvė, tarsi iš lavonų kapinėse, lyg lavonai būtų prastai palaidoti. Pamačiau dar kelis sunkvežimius. Kai kurie jų degė. Vienas sunkvežimis stovėjo ant šono, o isteriškas vairuotojas aplink jį bėgiodamas šaukė, kad per daug karšta, ir krito į kažkokią beprotybę. Jis šaukė: "Mano šeima užmuš, per daug karšta!"

Pasak aiškiaregio, gabenant vakcinas bus kažkoks sabotažas, po kurio kils baisus skandalas. Gali būti, kad sabotažas bus kažkaip susijęs su ampulių perkaitimu. Taip pat ligoninėse kils kažkoks skandalas - taip pat kaip ir sabotažas, kuriuo niekas negali iškart patikėti.

Be kitų matytų siaubų, Glancas mini „dirbtinį koronaviruso baimės pumpavimą“. Jis taip pat neslepia, kad jam susidarė įspūdis, kad artimiausiais mėnesiais apribojimai bus sugriežtinti, jie netgi gali turėti įtakos žodžio laisvei internete. Dar blogiau, jis taip pat prognozuoja „karą prieš vakcinas“.

„Matau žmones pančiuose. Kažkur metų viduryje atsiranda kažkas panašaus į karą su vakcinomis, negaliu nustatyti, ar tai bus eilinis karas “, - sako aiškiaregis.

Tačiau, ypač Glancą jaudina viziją į balandį. Pasak jo, pasaulio laukia kažkokios tragedijos, kuri sukels dar didesnę baimę nei koronaviruso pandemija. Šis įvykis labai pakeis žmonių psichiką. Galbūt taip bus dėl to, kad atrasta „kažką po ledu“.

Nepaisant to, pasak aiškiaregio, 2021 metais bus gerų žinių. Geros naujienos, atrodo, yra Glantco įsitikinimas, kad kiti metai gali būti kūrybingi daugeliui žmonių ir „atvers jiems akis“.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.01.2021 laikas 16:34 Neįtikėtina! Aptiko „super Žemę“, kuri yra beveik tokio paties amžiaus kaip Visata
Pasirodo, kad planetos iš tiesų gali gyventi labai ilgai. Aplink vieną seniausių galaktikos žvaigždžių - oranžinę nykštukę, pavadintą TOI-561, esančią vos už 280 šviesmečių, astronomai aptiko tris orbitines egzoplanetas. Viena iš jų yra 1,5 karto didesnė už Žemę, apskriejanti aplink savo žvaigždę pe...

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 09:24 Geležies trūkumas – ne juokai!
Geležies trūkumas – labiausiai paplitusi su mityba susijusi sveikatos problema visame pasaulyje, nuo kurios kenčia apie 30 % žmonijos populiacijos.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 19:00 Šiaurės Dakotoje Pasirodė Į Saulę Panašus NSO

2021 m. sausio 16 d. MUFON svetainėje buvo paskelbtas sensacingas vaizdo įrašas, nufilmuotas Fargo mieste, Šiaurės Dakotoje, sausio 9-osios vakarą. Vaizdo įrašo autorius grįžo namo automobiliu, kai pamatė priekyje ryškią šviesą, panašią į saulę.

...

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 19:37 Vieno puodo patiekalas / troškinys: vištiena su ryžiais ir daržovėmis

Kažkaip taip nutiko, kad paskutiniu metu visai nevalgiau ryžių ir pradėjau jų pasiilgti! Tad šis vištienos troškinys yra su jais. Stengiausi pasirinkti kiek sveikesnį variantą už įprastus baltuosius ryžius, tad panaudojau ilgagrūdžius plikytus ryžius. Jie verda maždaug 20 minučių ir labai tinka š...

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 19:37 Vaivorykštinis upėtakis keptas orkaitėje su citrinomis

Vis dažniau su šeima stengiamės valgyti žuvį ir vis dažniau ją kepame. Vyras labai mėgsta ir kepa dažniausiai tik savo pagautą žuvį - tiesiog keptuvėje paprastai, o aš vis ieškau kitokių žuvies paruošimo būdų. Šį kartą vaivorykštinis upėtakis keptas orkaitėje su citrinomis. Nu "baisiai"...

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 19:37 Keptas karšis orkaitėje su lašinukais
Laba džiaugiuosi, kad turiu vyrą, kuris kartais mėgsta pažvejoti ir dėl to galime pasimėgauti šviežia, ką tik pagauta žuvimi. Jeigu vyras ruošia, tai jis tiesiog ją nuvalo, pasūdo sūryme, pagardina prieskoniais ir tuomet iškepa keptuvėje, apvoliotą kukurūzų miltuose. Mums tada su dukromis lieka tik ...

Skaityti daugiau