Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 30

15 niūrių Malaizijos metafiziko prognozių 2021 metams

Trumpas 2021 metų aprašymas

(Paranormal) Anthony Chengas (Dato 'Anthony Cheng, DAC) - sėkmingas verslininkas ir garsus metafizikos ekspertas Malaizijoje. Praėjusiais metais jis numatė, kad 2020 m. atsiras toks virusas kaip SARS ir kitos krizės, rašo ntdtv.com.

Neseniai metafizikas dar kartą pasidalijo savo prognozėmis apie 2021 metus, savo „YouTube“ kanale su žiūrovais.

Kaip jis pažymėjo, įtemptas 2020-asis baigėsi ir netrukus ateis „Xin-chow“ („Metalinio jaučio“) metai, kuris taip pat ateina, kartą per 60 metų, todėl daugelis nori žinoti, kas jų laukia ateityje.

Pasak eksperto, pasaulis buvo labai paveiktas KKP viruso (koronaviruso) epidemijos, kiekviena šalis rūpinasi tik savo žmonių ekonominiais interesais ir pragyvenimo šaltiniais.

Tarp šalių kylą dar daugiau įtarimų, jos pradės laikytis mažiau moralės standartų, nebesilaikys įsipareigojimų ir pažadų. Tokiomis sąlygomis lengvai gali kilti konfliktai ir karai.

Anthony Chengas taip pat kalbėjo apie pandemiją COVID-19. Jis teigė, kad epidemija neišnyks visiškai, todėl žmonėms teks tik išmokti gyventi su virusu.

Kitais metais įžengsime į vadinamąją „postepideminę erą“, o 2021 metai bus ypatingi - „išbandymo, sumaišties ir revoliucijos metai“.

Pasak metafiziko, jei vyriausybės visame pasaulyje sušvelnins budrumą užkertant kelią epidemijai, paslėps rimtas problemas, kad nuramintų žmonių neramumus, tai kitų metų antroje pusėje gali įvykti nemažai stichinių ir technogeninių nelaimių.

15 prognozių 2021 metams

Žemiau yra 15 Anthony Chengo numatytų įvykių, kurie įvyks ateinančiais metais:

1. Virusas niekur nedings. Jis gyvens šalia žmonių. Ji ir toliau mutuos ir taps infekciškesnė. Epidemija atslūgs po 2021 m. kovo mėn., tačiau vakcinos neduos norimo efekto, todėl problema neišnyks visiškai.

2. Tikimasi, kad tarp gyvūnų kils epidemija, sukelsianti naują panikos bangą. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas arkliams, galvijams, avims, kiaulėms, šunims ir vištoms.

3. Vyks susirėmimai, šalti karai, prekybos karai ar karai tarp šalių. Dėl epidemijų kils rimtų problemų užtikrinant gyventojų pragyvenimą.

4. Šaltojo karo tarp valstybių būklė privers didžiąsias valstybes pasitraukti iš aljansų, dėl to tarptautinės organizacijos praras savo įtaką.

5. Daugelis žmonių susirgs depresija, jiems atsiras disocialinis sutrikimas ir keršto troškimas, dėl kurio socialinės problemos atsiras viena po kitos.

6. Žmonių, priklausančių vidurinei klasei, skaičius sumažės, o skirtumas tarp turtingųjų ir vargšų padidės.

7. Gali kilti terorizmo problema, neatmetamos net žudynės.

8. Įvyks didesnės lėktuvo katastrofos.

9. Bus rasta kažkas kas buvo prarasta ir pagaliau bus atskleista paslaptis.

10. Įmonių, gamyklų uždarymo banga dėl epidemijos nepasiekusios savo kulminacijos: užsidarys daugiau stambių įmonių.

11. 2021 m. prasidės ekonominė krizė. Investuotojai turėtų būti atsargūs, ypač kitų metų antroje pusėje.

12. Dėl visuotinio atšilimo 2021 metai pasieks teigiamos temperatūros rekordus.

13. Kitų metų stichinės nelaimės daugiausia susijusios su vėju, kuris sukels stiprias audras, viesulus, uraganus, smėlio audras ir kt.

14. 2021 m. visame pasaulyje kompiuterinės sistemos bus paralyžiuotos ir atsiras kompiuterinių virusų.

15. Žmonių civilizacijoje įvyks didelė revoliucija, kuri pakeis esamus įstatymus ir pasaulio tvarką.

Nuotrauka: (KENA BETANCUR/Afp/AFP via Getty Images) | Paranormal koliažas

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.01.2021 laikas 21:16 Pendle kalva Lankašyre
Žinomiausi raganavimo atvejai Anglijos istorijoje – tai istorijos, susijusios su Pendle kalvomis. Daugybė žmonių aplanko šias kalvas per Helouvyną. Šou „Paslaptys“ vedėjas Ivetas Fildingas prisipažino, kad kai pakildavo ant kalvų ir filmuodavo atskirus epizodus, galvoje atsirasdavo baisių minčių, ir...

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 13:43 Pranešimai apie po COVID-19 skiepų mirusiuosius žmones gąsdina, bet ką iš tikrųjų žinome?
Pranešimai apie maždaug 30 mirčių tarp pagyvenusių Norvegijos slaugos namų gyventojų, kurie gavo „Pfizer“ vakciną, apskriejo visą pasaulį – ir žinoma, sukėlė susirūpinimą dėl vakcinos saugumo.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 10:44 Stojame į kovą su strijomis!
Net 90 % moterų nėštumo metu susiduria su strijomis. Dažniausiai į tai numojama ranka, nes manoma, kad nieko pakeisti nebeįmanoma. Visgi imantis tinkamų priemonių, strijų atsiradimo tikimybę galima sumažinti.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 20:54 Whistleblower nurse risks job to expose “planned coronavirus crisis”
whistleblower working in a hospital has stepped forward to reveal a “planned coronavirus crisis” in medical facilities. The whistleblower – a nurse from Florida – exposed the plot in a now-viral video.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 19:28 President Trump Sets Stage to Start ‘Patriot Party’
President Trump is preparing to start his own political party for 75 million disenfranchised Americans called the ‘Patriot Party.’

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 19:28 Hollywood Celebs Still Lashing Out At Trump & His Supporters
Some left wing Hollywood celebs are still lashing out at Donald Trump and his 74 million supporters as the commander in chief prepares to leaves the White House.

Skaityti daugiau