Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 23

Kariškiai perims pasaulinį valdymą į savo rankas ir užbaigs kovą su pandemija?

(Paranormal) Nesename straipsnyje, kuris vadinosi Garsus lenkų pranašas gyvai matė Apokalipsę? Mes pasakojome savo skaitytojams apie keistą garsaus lenkų aiškiaregio Krzysztofo Jackowskis transliaciją. Pirmadienio vakarą parapsichologas pirmiausia prisijungė prie interneto su kažkokia skubia žinute, tačiau staiga nutraukė savo kalbą, tarsi pamatęs kažką - ar tai, kas jį gąsdino, ar ką nors, ką geriau patylėti ar apie tai kalbėti atsargiai. Ir šiandien, numatytoje pranašo transliacijoje, panašu, kad padėtis išaiškėjo: antrasis variantas pasirodė esąs teisingas.


Pateikiame vaizdo įrašo santraukoje pagal pateiktą p. GbkEmilgbk informaciją, o momentus, į kuriuos jis neatsižvelgė, mes pataisysime. Taigi:

 ... Kaip žinome iš žinių, 3 „katiušos“ nukrito prie Amerikos ambasados Irake, kažkur Persijos įlankos vandenyse plaukioja atominis povandeninis laivas, „ordomis“ skraidantys rusų ir kinų lėktuvai (19 lėktuvų!) kirto Pietų Korėjos sieną, Kinijos karo laivas praplaukia netoliese konfliktuojamos salos - apskritai pasaulyje turime gana įtemptą situaciją, net neatsižvelgdami į marą. Taigi manau, kad dabar, beveik, bet kuriuo pasaulio momentu, gali kilti visiškai kitokių problemų nei pandemija.

Ateitis atrodo blogai. Tiesą sakant, viskas aplink yra prisotinta informacijos, tačiau perėjus per mąstymo prizmę, tiesa tampa šiek tiek subjektyvi. Dabar jaučiu, kad per kitus 3 mėnesius stipriai padidės užsikrėtusių skaičius (kuris jau prasideda), tada bus sąstingis, tada vėl augs. Ir vyriausybė į visa tai reaguos labai radikaliai.

Sausis, vasaris, kovas ... kai aš pagalvoju apie šiuos tris mėnesius, mano galvoje sukasi žodis SUKILIMAS. Negaliu pasakyti, ar tai bus karinis perversmas, ar kažkas socialaus, nors žodis riaušės labiau tinka socialiniam perversmui. Apskritai viskas subyrės.

Šiandien mane aplankė tam tikro leidinio redaktorius ir paklausė apie Kaczynskį (valdančiosios konservatorių partijos „Teisė ir teisingumas“ pirmininkas). Aš pasakiau „balandžio mėnesį jo nebebus“. Neliks politiškame statuse, nes balandis yra jau be jo. Gali būti, kad jis atsistatydins, nors jo partija žlugs tik liepos mėnesį. Tą pačią liepą žmonės turės kažką panašaus į „atokvėpį“, kuris bus kažkaip susijęs su minėtu perversmu.

Sakydamas „SUKILIMAS“, turiu omenyje ne vien Lenkiją, nes šis karinis perversmas, joje gali būti ir netaikomas. Jaučiu, kad per pirmuosius 3 mėnesius 2021 m. pasaulyje vyks kariniai įvykiai - kažkas gali nutikti ne taip su šiuo maru, ir tai įsijunks „B planas“ - kariuomenės atėjimą į valdžią, kuri gali būti kažkokioje didelėje ar svarbioje šalyje, arba ji taps pasauline, o tai galiausiai turės lemiamą poveikį Lenkijai. Ir nors šiandien, kalbėdamas apie perversmą, vartoju žodį SUKILIMAS, tai lyg tarytum negražus žodis - kol kas man susidarė įspūdis, kad karinis perversmas mums turės teigiamą poveikį.

Tokiu būdu ir minios kariuomenės, kuriuos p. Krzysztofas Jackowskis anksčiau matė Lenkijos ir Europos gatvėse, ir jo miglotuose praeities transliacijose, išaiškėjo. Akivaizdu, kad jis ateityje matė įvykius, kuriuos pasaulio žiniasklaida ir politikai pavadins SUKILIMU - tai yra kažkokios karinės chuntos atėjimas į valdžią.

Tačiau mes vertiname šlovingą aukščiausiųjų lyderių ir žiniasklaidos nuomonės vertę, todėl, jei per televiziją, kai kuriuos generolus pavadins „karine chunta“ ar panašiai - tai greičiausiai kalbame apie keletą gerų vaikinų, tokių kaip Amerikos jūrų pėstininkai. Ir, tikėti Krzysztofu, šie geri kariškiai, panašu, netrukus perims į savo kontrolę ir kovą su pandemija, tiek ir pagrindinių kovotojų kontrolę, atrodo, pasauliniu mastu. Iškart po to šalys ir tautos turės atokvėpį, todėl stebime įvykių eigą. Kas gali, paneigti, kad tam ir reikalingas naujas karo policijos įstatymas? Dėl kurios Lietuvos policiją nebegalėtų kištis pagal įstatymą į kariškių veiklą?

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
15.01.2021 laikas 19:41 Kaip gydytis vaisių ir daržovių žieve bei lukštais?

Kai kurių vaisių ir daržovių žievė bei lukštai yra vertinga gydomoji priemonė.

Skaityti daugiau

15.01.2021 laikas 18:52 Kaip sergantiems peršalimo ligomis maudytis vonioje? Kiti gydymo būdai

Gana dažnai ginčijamasi, ar sergant peršalimo ligomis galima maudytis vonioje. Vieni mėgsta vandens procedūras ir mano, jog jos padeda gydyti įvairias ligas, ypač, jei į jas pribersite vaistinių augalų, jūros druskos ar įlašinsite eterinio aliejaus.

...

Skaityti daugiau

15.01.2021 laikas 08:14 JAV pastebėtos dar dvi naujos koronaviruso mutacijos
Ohajo mieste atrastos dvi naujos koronaviruso variacijos, kurios, atrodo, atsirado pačiose JAV, trečiadienį (sausio 13 d.) paskelbė mokslininkai.

Skaityti daugiau

15.01.2021 laikas 22:58 Situation Update, Jan. 15th, 2021 – DECLASS begins, CNN complicit in capitol raid
The Situation Update for Jan. 15th, 2021 covers five key breaking stories, all with “bombshell” implications for world events:

Skaityti daugiau

15.01.2021 laikas 22:38 COVID-19 vaccine reactions being blamed on PEG, but could it be the body responding to mRNA transhumanist genetic reprogramming?

The medical establishment is playing dumb concerning the adverse events caused by Wuhan coronavirus (COVID-19) vaccines, blaming their occurrence on a relatively common, yet toxic, vaccine additive known as polyethylene glycol (PEG). However, untested modified RNA (mRNA) technology is m...

Skaityti daugiau

15.01.2021 laikas 18:26 DEM RATS PANIC: President Trump Declassifies Russia Collusion Documents
President Trump is preparing to declassify all documents relating to the illegal Russia witch hunt instigated by the Obama administration in 2016.

Skaityti daugiau