Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 6

Artimuosiuose Rytuose ruošiamas „auksinis sprogimas“, kuris taps trečiojo pasaulinio karo prologu.

2020 m. sausio 5 d. vakare mylimas aiškiaregis lenkas ponas Krzysztofas Jackowskis išleido naują vaizdo įrašą. Kurį laiką iš jo nebuvo prognozuojama ateitis, nes Krzysztofas keliavo į Varšuvą dalyvauti bendrame televizijos interviu su keletu gerai žinomų okultinių mokslų adeptų Lenkijoje. Kartu jie supažindino TV kanalo auditoriją su savotiška kolektyvine prognoze 2021 m. Gali būti, kad bendravimas su kolegomis kiek padėjo Krzysztofui teisingiau interpretuoti jo vizijas, apie kurias jis kalbėjo dar rudenį, tačiau, labai bendrai. Dabar Krzysztofo pasakojimas apie tai, kas laukia, buvo papildytas daugybe šokiruojančių detalių. Taigi:

2021 metai yra labai pavojingi metai, nors tikiuosi, kad grėsmė tiesiogiai nepaveiks Lenkijos.

Jei jūs tikitės, kad situacija su korona greitai normalizuosis, tada noriu iš karto pasakyti: NE, normalizacijos nebus. Jokie skiepai nepadės ir viskas virs riaušėmis. Tada susitiks kokia nors Ministrų kabineto taryba ir mes būsime pasirinkę be pasirinkimo: norėdami dirbti ir judėti, žmonės turės būti paskiepyti.

Viskas, kas dabar vyksta su korona, yra pati pradžia, minkštas variantas. Tačiau artėja trečioji banga, kurios metu vyriausybė įves keletą labai griežtų apribojimų. Visi dokumentai jau parengti. Nauji įstatymai pradės galioti jau nuo vasaros pabaigos, nors vasarą jau bus rimtai blokavimai.

Labiausiai infekcijos atvejų Europoje padaugės sausio ir vasario sandūroje. Tada, staiga viskas taps įprasta, apribojimai bus panaikinti ir net vaikai grįš į mokyklą. Ir tuo metu Viduriniuose Rytuose prasidės chaosas. Chaosas, sumišimas ir bendra neišvengiamo Trečiojo pasaulinio karo baimė.

Artimuosiuose Rytuose bus didelis sprogimas, aš jį matau kaip geltonai auksinį. Vizija yra labai stipri, todėl viskas įvyks tikrai. Ir nežinau kodėl, bet sprogimas man primena kažkokį auksinį švytėjimą, kuris bus kažko didesnio pradžia. Ir bijau, kas bus toliau.

Jaučiu, kad kai tai nutiks Viduriniuose Rytuose, atrodys, kad tai buvo suorganizuota. Dėl to prasidės Europos šalyse gyvenančių arabų tautybės protestai. Šie žmonės pradės bėgti į gatvę ir reikalaus, kad pasaulis sustabdytų tai, kas vyksta. Pasaulyje prasidės panika, nes tie, kurie bus už sprogimą, bijos kitų šalių, įskaitant Rusijos, reakcijos.

Pasaulis jau seniai ruošiasi dideliam konfliktui. Visos šalys yra pasirengusios tam, kas vyks. Šis konfliktas turėjo prasidėti anksčiau - praėjusių metų pradžioje, pašalinus Irano generolą. Tačiau D. Trampas arba bijojo konflikto pradžios, arba nusprendė jį atidėti iki tam tikros akimirkos.

Prieš keletą dienų Amerikos vedų astrologas Joni Patry išsakė sausio mėnesio prognozę. Kaip sako ponas Patry - karo planeta Marsas bus kartu su Uranu iki vasario 22 dienos, todėl sausio – vasario sandūroje, pasaulyje vasario – kovo sandūroje, gali prasidėti labai labai didelis konfliktas. Ir dabar ponas Jackowskis sako praktiškai tą patį. Kartu jis patikslina, kad bus savotiškas „sprogimas“, o sprogimas yra tarsi auksinis. Kas tai gali būti?

Pirmas dalykas, kuris ateina į galvą po šio sprogimo, yra garsioji Uolos kupolo mečetė, šventykla, kuri daugelį metų buvo kliūtis musulmonams ir žydams:

eschatologija, Trečiasis pasaulis, pranašystės, Pandemija, aiškiaregia

Jei kai kurie žmonės, kuriuos kontroliuoja Iranas, ar globalistai, susprogdins tiesiogiai - Izraelis atsidurs tokioje situacijoje, kad negalės įrodyti savo nekaltumu šiam įvykiui, net jei sprogimo vietoje ras pono Hasano Nasralo (Hassan Nasrallah) lavoną. Todėl anksčiau ar vėliau šia galimybe pasinaudojus galima pradėti karą Viduriniuose Rytuose.

Kupolas ten paauksuotas, todėl sprogimas bus, kaip auksas. Musulmonai bėgs protestuoti - kas taip pat yra visiškai suprantama, tam bus surengtas teroristų išpuolis. Apskritai, jei globalistai iškels tikslą pradėti karą, jie jį pradės ir joks Donaldas Trampas jo nesustabdys. Remiantis Krzysztofo prognoze, iki šio karo liko tik kelios savaitės ir dienos, todėl stebime įvykių eigą. 

Taip pat anglų kalba yra straipsnis Kinijos prezidentas Xi Jinpingas įsakė armijai ruoštis „karui“, arba vis garsiau pradėjo reikštis Iranas, kuris  prašo Interpolo padėti sulaikyti D.Trampą dėl generolo Soleimani nužudymo.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.01.2021 laikas 21:16 Pendle kalva Lankašyre
Žinomiausi raganavimo atvejai Anglijos istorijoje – tai istorijos, susijusios su Pendle kalvomis. Daugybė žmonių aplanko šias kalvas per Helouvyną. Šou „Paslaptys“ vedėjas Ivetas Fildingas prisipažino, kad kai pakildavo ant kalvų ir filmuodavo atskirus epizodus, galvoje atsirasdavo baisių minčių, ir...

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 13:43 Pranešimai apie po COVID-19 skiepų mirusiuosius žmones gąsdina, bet ką iš tikrųjų žinome?
Pranešimai apie maždaug 30 mirčių tarp pagyvenusių Norvegijos slaugos namų gyventojų, kurie gavo „Pfizer“ vakciną, apskriejo visą pasaulį – ir žinoma, sukėlė susirūpinimą dėl vakcinos saugumo.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 10:44 Stojame į kovą su strijomis!
Net 90 % moterų nėštumo metu susiduria su strijomis. Dažniausiai į tai numojama ranka, nes manoma, kad nieko pakeisti nebeįmanoma. Visgi imantis tinkamų priemonių, strijų atsiradimo tikimybę galima sumažinti.

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 22:51 Situation Update, Jan 21, 2021 – The astonishing case for optimism and faith
After the staged, theatrical Biden inauguration yesterday that carries no legitimate legal standing whatsoever, people lost their minds as they fell for the spell of the fake news media that broadcast the Big Lie, in Hunger Games style....

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 22:10 ‘Let the Hunger Games Begin’- Dystopian Fiction Comparisons As Joe Biden Calls For ‘Unity’
Joe Biden’s inauguration ceremony has been compared to ‘The Hunger Games,’ as many found strange parallels to the dystopian sci-fi movie, whose themes include anything BUT “unity” which the new president spoke of yesterday....

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 21:24 Antifa and Black Lives Matter rioter present at Capitol Hill arrested and charged by feds
A prominent progressive activist and Antifa and Black Lives Matter rioter who was seen leading people into the U.S. Capitol on Jan. 6 during that day’s civil unrest has been charged by the Department of Justice.

Skaityti daugiau