Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Balandžio » 24

Prieš dešimt metų žmogus numatė, kada viskas baigsis

Per ne ilgą žmonijos istoriją, tyrėjai pastebėjo gana stebinantį reiškinį - visuomenės susidomėjimą įvairiomis pranašystėmis ir ateities spėjimais, kurie pastebimi vykstant tam tikriems kritiniams įvykiams. 

Ir šiandien, atrodo, yra būtent toks laikas, prasidėjus pandemija visi suprato – kad pasaulyje vyksta kažkoks „persilaužimas“ egzistuojančio pasaulio tvarkos modelio ir kaip jis baigsis, yra visiškai nesuprantama. Gali būti, kad atsakyti į šį klausimą padės tik būrimo lenta.

trečiasis pasaulis, eschatologija, konspirologija, Krzysztofas Jackows

Dabar būrimo sistemos siūlomos įvairių būdų, tačiau GLP, kaip visada ir paprastai, lenkia viso pasaulio būrimo modelius, o vakar vienas džentelmenas iš Didžiosios Britanijos iškasė nuostabų 2008 m. modelio vaizdo įrašą, kuriame buvo pastebėti įdomūs dalykai.

Vaizdo įraše eina kalba apie džentelmeną, sprendžiant iš jo veido ir akcento, iš kažkur Puerto Riko, gyvenantį viename iš Niujorko tunelių. Vaikinas yra šiek tiek keistas, jis kalba labai neaiškiai ir jo kalbą padėjo iššifravo draugiška taip kalbanti jo bendruomenė, nors net ir čia nuomonės buvo skirtingos. Tačiau bendra šio vyro žodžių esmė yra tokia.

Apokalipsė ir vėlesnis Antrasis atėjimas turėtų įvykti 2000–2021 m., gegužės 21 d. - spalio 21 d. Kadangi praėjo beveik visi šio laikotarpio metai, pranašystei įgyvendinti liko tik 2021 m. Aišku, suprantama, kad vaikinas yra prietaringas ir viskuo, ką jis sako, negalima pasitikėti. Tačiau kažkaip sutapo, kad būtent 2021 m. gegužės išvakarėse situacija pasaulyje kažkaip tapo šiek tiek įtempta ir baisios pranašystės skamba iš visų pusių.

Graikų vyresnieji muša varpais ir ragina savo gentainius pasipildyti maisto ir vandens atsargas. Maistą į rūsius turite pasiimti mažiausiai šešis mėnesius. Paskutinė kelionė į parduotuvę X valanda bus kažkas panašaus į perversmą Turkijoje ir pono Erdogano pašalinimą. Iškart po to dėl kažkokių priežasčių pasaulio ekonomika žlugs ir žmonės tiesiogine prasme dirbs dėl maisto - kiekvienos darbo dienos pabaigoje jiems bus mokami atlyginimai maistu, bus labai greita infliacija.

Mylimas lenkų aiškiaregis ponas Krzysztofas Jackowskis taip pat pasirodė eteryje su nerimą keliančiu vaizdo įrašu, kuriame, atsakydamas į savo klausytojų klausimus, jis pranašauja kažkokį didįjį karą Viduriniuose Rytuose, kažkur Sirijoje ar Irake. Ir visi Rusijos Federacijos šarvuotų pajėgų judėjimai - tai, pagal jo vizija, yra technikos dislokacija, būtent to labai didelio konflikto išvakarėms, Ukraina yra tik dūmų uždanga.

Iš pirmo žvilgsnio galima pagalvoti, kad Krzysztofas tiesiog bando laikytis savo ankstesnių pranašysčių, kuriose jis pažadėjo karą Viduriniuose Rytuose iki balandžio pradžios. Tačiau žmonės, kurie dabar yra priešakyje, rašo:

trečiasis pasaulis, eschatologija, konspirologija, Krzysztofas Jackows

Taigi susidaro įspūdis, kad visas lig šiol vykęs karas yra tik Ostankine (Rusijos televizijos bokštas, tai yra TV), o Ukrainos apkasuose niekas nežino apie jokį karą. Todėl gali būti, kad net ir tuo atveju Kzysztofas yra teisus - tai yra, įvykių reikėtų tikėtis Sirijoje ar Irake, o šie įvykiai prasidės nuo kažkokių geltonų dulkių - taip nuskambėjo pirmoji pono Jackowskio prognozė.

Ir vėl kažkaip taip keistai sutapo, kad šiandien panaši prognozė apie kažką nuodingo ir geltono pasirodė svetainėje 444prophecynews.com:

Sapnų vizijoje mačiau Europą ateityje, Europą, kuri greitai ruošiasi plačiam pasauliniam karui su Rusija ir Kinija. Rusijos piliečiai ir kai kurie rusų kilmės vakarų europiečiai, gyvenantys už Rusijos ribų, labai greitai persikėlė į vietas, kurias laiko saugesnėmis.

Dauguma Kinijos piliečių ir kinų kilmės žmonių - labai lengvai atpažinti, kaip ne europiečius - visiškai dingo, palikdami savo turtą. Tiesą sakant, Europos gatvėse pasirodė improvizuoti blusų turgai, kurių daugelyje buvo parduodamos brangios kiniškos vazos, paliktos bėgant kinams.

Netrukus danguje pasirodė keisti ochros spalvos „debesys“. Dangaus gabaliukus dengė purvinai-geltonos ir žalsvai-rudos spalvos rūkas. Kai žmonės pamatė šiuos debesis, kai kurie bėgo atgal į vidų, suprasdami, kad prasidėjęs pasaulinis karas jau apima CHEMINIŲ IR BIOLOGINIŲ GINKLŲ NAUDOJIMĄ.

Pranašystė paskelbta šiandien, tačiau apreiškimas buvo gautas dar 2018 m. Tačiau, keista, kad „geltonąsias dulkes“, atkartoja ir Kzysztofas ir su kitomis, daug ankstesnėmis pranašystėmis, kuriose buvo minimos tam tikros geltonos spalvos nuodingos medžiagos. Tačiau, dar keisčiau – apie būsimas neišvengiamas vandens problemas, kurios gali kilti dėl sausros arba dėl taršos šaltinių, dabar „YouTube“ yra daugybė tokių pranešimų:

Per pastaruosius dešimtmečius, jau nekalbant apie praėjusius šimtmečius, buvo pasakyta daugybė prognozių apie pasaulio pabaigą, apie trečiąjį pasaulinį karą ir apie kitas Apokalipsės kronikas. Apskritai pranašystės sutampa, detalėse - jos kardinaliai prieštarauja viena kitai ir neįmanoma suprasti viso šio pranašysčių kiekio. Be to: ateitis yra permaininga, kažkas valdo pasaulio scenarijus ir nuolat juos perrašo. 

Ir, kol šie žmonės sako, kad ateinantys trys – šeši mėnesiai bus labai sunkūs. Gal prasidės pasaulinis karas, galbūt viskas išsispręs, tačiau, kuo Niujorko pranašas buvo visiškai teisus - iki spalio pabaigos pasaulyje bus įtampa, galbūt net ir pati didžiausia įtampa, todėl mes stebime įvykių eigą.

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 23:15 X failai viename iš Kalifornijos greitkelių
Šiandien, keliuose ufologijos kanaluose pasirodė vaizdo įrašas, kuriame vaizduojamas NSO arba į NSO panašus objektas, greičiausiai priklausantis JAV kariuomenei.  Vaizdo įraše įdomus ne tiek vaizdas, kiek visos istorijos liudytojo aprašymas - sunkvežimio vairuotojas, kurio konvojus nukentėjo nuo "ma...

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 22:15 Po vakcinos nuo kovido sukeltos ligos "banga" plinta Indonezijoje

Indonezijoje mažiausiai 350 gydytojų ir medicinos darbuotojų susirgo Wuhan koronavirusu (Covid-19), nors jau buvo "paskiepyti".

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 21:26 STUDIJA: Dėl kaukių vaikai susiduria su daugybe mirtinų ligų sukėlėjų
Nepaisant to, ką toliau tvirtina medicinos fašistai, veido kaukės yra visiškai neveiksmingos siekiant užkirsti kelią Vuchano koronaviruso (Covid-19) plitimui ir turi ilgalaikį neigiamą poveikį, ypač vaikams.

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau