Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 21

Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis: naujos bauginančios pranašystės 2021 metams

(Paranormal) 2020 m. gruodžio 19 d. garsus lenkų parapsichologas Krzysztofas Jackowskis savo kanale paskelbė antrąją prognozių dalį, kurią pradėjo gruodžio 14 dienos vaizdo įraše. Ponas Jackowskis koronos pandemiją ir vėlesnę kovą su ja puikiai numatė likus metams iki įvykio, tačiau gruodžio 15 d. pranašyste apie Turkiją jis, atrodo, arba suklydo, arba vėluoja jos įgyvendinimo data. Nepaisant to, naujuose vaizdo įrašuose aiškiaregis neapleidžia žodžių ir reikalauja, kad viskas bus taip, kaip jis matė. Be to, dabar Krzysztofas supažindina visuomenę su šokiruojančiomis būsimų įvykių detalėmis. Taigi.

Pirmoje 2021 m. pusėje (apie 5 mėnesių laikotarpį) pasaulio laukia neįtikėtinas ekonominės padėties pablogėjimas, visiškas pinigų nuvertėjimas - bet kokiu atveju Europos valiuta tikrai pramuš dugną, ES šalių biudžetai nutekės į kanalizaciją ir prasidės sąjungos ardymas:

Turite būti pasirengę sumažinti pinigų vertę (tai yra, jūs turite kitaip paskirstyti savo santaupas), nes ekonominiu požiūriu gali nutikti visiškai netikėtų dalykų. Ekonomika pradės žlugti ir be perspėjimo skrisime į krizę. Ir tai net nebus infliacija, nes infliacija bus tarsi tik dalis problemos.

Kai kurios Europos šalys pastebės, kad padėtis (ekonominiu požiūriu) yra nekontroliuojama, pradėdami savotiškus gelbėjimo veiksmus. Šalys pradės pačios bandyti įveikti krizę - ir tai gali sunaikinti Europos Sąjungą. Oro eismas bus paralyžiuotas. Gastronomija, kitos pramonės šakos taip pat sustos.

Pirmuosius ekonominio sunaikinimo požymius pamatysime pačioje 2021 metų pradžioje. Tada pamatysime infliaciją ir daugybę kitų nerimą keliančių dalykų. Ir tada krizės plitimas atrodys kaip „ekonominis maras“. Be to, šį ekonomikos žlugimas bus įvestas užprogramuotai. Aš tai jaučiu, nors negaliu sakyti, kad viską matau aiškiai. Europos ekonomika pradės byrėti, priimti biudžetai neteks jokios reikšmės. Žlugus prekybai, vyriausybė pereina prie nacionalizavimo - daugelis socialinių grupių praras savo verslą.

Man susidarė įspūdis, kad 2021 m. daugeliui piliečių dėl ekonominio maro ir ekonomikos padėties bus tokia komplikuota, kad vyriausybė organizuoja specialias pašalpas / išmokas, kad žmonės liktų ant „plausto“, tačiau iš tikrųjų jie negalės dirbti.

Žmonės manęs klausia: galbūt verta taupyti kriptovaliutas? Jūs esate suaugę žmonės, todėl patys turite priimti sprendimus dėl savo investicijų, ir aš niekam nieko nepatarsiu. Bet kaip asmeninę nuomonę galiu pasakyti taip: vengiu kriptovaliutų, santaupas reikėtų investuoti į kažką tikro - tai, kas turi tikrą vertę.

Antroji Krzysztofo prognozių dalis skirta pandemijai ir pasaulinei kovai su ja. Kova, atrodo, bus rimta: 54-ąją antrojo vaizdo įrašo minutę Krzysztofas parodo ir pasakoja, kaip auksiniai lipdukai bus prilipinti prie kairiosios krūtinės pusės, su kuriais teks išeiti į gatvę. Tačiau, parapsichologas nemato lipdukų esmės. Tai yra, ar auksinė juostelė žymės žmones, atsisakiusius skiepytis, ar tai bus teisingų įstatymų besilaikančių piliečių ženklas, dar neaišku:

Jei kas nors mano, kad pandemija atslūgs pavasarį, tada jis klysta. Korona elgsis keistai (arba vyriausybė taip pateiks) - laukia didelė banga, nepaaiškinami šuoliai, „sumažinimas“ ir „sprogimas“ 2 ar 3 kartus. Visos teritorijos bus uždarytos - pavyzdžiui, kažkas iš vienos šalies vietovės negalės keliauti į kitą. Mano įspūdis, kad dabartiniai apribojimai truks ilgiau nei iki sausio vidurio, kaip dabar buvo paskelbta. Verslininkai turės uždaryti savo verslą 1–4 mėnesiams. Šiaurės Europa, o ypač Vokietija, susidurs su  sunkiausiu karantinu ir apribojimai.

Naujaisiais metais ims pasirodyti keisti įstatymai ir taisyklės, kurių mes negalėsime suprasti. Šios taisyklės bus taikomos asmenims. Matau, kad kai kurie žmonės turės kažkokį NUMERĮ, dėl kurio turės nuolat eiti į ligoninę ir atlikti kažkokius tyrimus. Galbūt tai bus žmonės, atsisakę skiepytis. Nuo kovo mėnesio mačiau žmones su auksiniu lipduku kairėje krūtinės pusėje. Tai bus kaip klišė, jei kas nors norės kažkur nuvykti, praeiti.

Pagaliau svarbiausia Krzysztofo pranašystė apie karą, kuris prasidės Viduriniuose Rytuose ir taps globalus. Apie karą jis sako:

Netrukus laukiame didelio konflikto pasaulyje. Matau šio konflikto Artimųjų Rytų regione pradžią. Kažkodėl tai verčia man manyti, kad tai nutiks dėl numušto Kanados keleivinio lėktuvo. Tada, kai kurie laivai blokuoja sąsiaurį. Tada, geltonos sausos dulkės, kabančio ore sausoje ir karštoje vietoje. Manau, kad tai kažkur Viduriniuose Rytuose.

Be atskirų istorijų apie 2021 m., Krzysztofas pokalbyje periodiškai atsako į klausimus, išaiškindamas kai kurias iš pirmiau pateiktų detalių. Taigi drakoniškų Europos vyriausybių priemonių pikas bus kovo mėn., kuris taip pat bus neramumų pikas - įskaitant protestus prieš vakcinas. Ūkininkai sukils labai stipriai, blokuodami jų galimybes pristatyti produktus į miestus.

Vasaros viduryje žmonių laukia šioks toks atsipalaidavimas, visur ir viskuo, kadangi žlugs daugybė vyriausybių, taip pat ir Lenkijoje (komentaras, gal todėl visa tam kalta ir yra valdžia?), pavyzdžiui, po to, kai valdančioji partija bus apjungta su įsteigta nauja oficialia laikina vyriausybe. Ir visi šie įvykiai vyksta per pirmuosius šešis mėnesius 2021 metus, kurių fone 2020 m. atrodys, kaip vaikų žaidimas. Visų pirma, 2021 m. pasaulyje bus daugybė stichinių nelaimių, o pirmoji eilėje bus Japonija, kur įvyks ugnikalnio išsiveržimas arba stiprus žemės drebėjimas.

Po kiekvienu vaizdo įrašu ir kiekviename pokalbyje Krzysztofui buvo užduota daug klausimų apie karą, tačiau jis nedaug pasakoja. Vienintelis dalykas, kurį jis pasakė, buvo tai, kad dėl karo maždaug per trejus su puse metų Lenkija praras savo nepriklausomybę. Ir Lenkijos priešas šiame kare bus ne Rusija, o kažkokia kita jėga, apie kurios pobūdį parapsichologas nieko nesako, ir kol nebus išleisti kiti vaizdo įrašai, apie šią jėgą galima tik spėlioti.

Pagal blogą scenarijų Kinija vertinama, kaip tokia jėga, kuri šiuo atveju pasieks ne tik Kaspiją ir Uralą, bet ir pasieks Lamanšo sąsiaurį. Pagal gerą scenarijų kažkur Štetine (Lenkija) amerikiečių jūrų pėstininkai nusileis gausiai ir pradės atstatyti tvarką strateginėje teritorijoje, laikinai paliktai prižiūrėti ES. Tai, žinoma, yra grynai teorija, nes pats Krzysztofas nieko nesako apie JAV.

Vienintelis dalykas, kurį jis užsimena, yra tai, kad Kanada netrukus bus viena normaliausių vietų, todėl greičiausiai kinų desanto Sietle nebus, o trečiasis pasaulinis karas apsiribos Eurazijos žemynu.

Bet kada viskas įsisuks ir prasidės realizuotis Apreiškimo pranašystės apie du šimtus milijonų armijos iš Rytų, mes čia nežinome, todėl belieka sekti įvykių eigą. Žinoma, bus žmonių, kurie nesutiks, su lenko nuomone, arba dar galvoje jiems "nedašuto", kas vyksta arba jie nenori priimti tiesos psichologiškai, kas buvo kalbama, tas tampa teisybė. Laikas, parodys kuo tikėti... Beje, keista, tie kurie deda žvaigždutes po straipsniu, nepateikia nė vieno komentaro, savo nuomonės. Išsakykite savo nuomone. Jeigu, nenorite, kad jus matytu, paspauskite po savo komentaro, apvalų mygtuką Anonimas (taps tamsesnė spalva).

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Sveiki, nesuspėjo o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 10
avatar
0
1
Na, Lietuvos žmonės išgyvens turėdami žemės lopinėlį. Nauja karta, kurie nėra matę gyvos karvės likimas aiškus... Ūkininkai, pasiėmę Europas paramas ... reiks atiduoti. O jeigu produkcijos neparduosi... teks atiduoti žemę, turtą... kas gali paneigti, kad tam ir buvo suplanuota, pirmą suteikti paramas, o po to nebeleisti vystyti verslo... o toliau... turto konfiskavimas... štai ir mes esame priklausomi nuo dėdžių gerovės... Visko, dėl ko Lietuvos žmogus galėjo išgyventi, tai žemė, ūkis... dabar nieko nebeliko... liko prekybos centrai... kas bus, kai juos uždarys? dėdės padės... ir tu jų vergas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.01.2021 laikas 14:55 Cullinano deimanto atradimas - kodėl šis didžiulis skaidrus deimantas buvo supjaustytas?

1905 metų sausio 26 diena buvo įsimintina ir geologams, ir brangenybių pirkliams, ir anglų karališkajai šeimai. Pietų Afrikoje surastas didžiausias skaidrus deimantas istorijoje, gavęs Cullinano vardą. Dabar taip vadinamas ir didžiausias „Rolls-Royce“ modelis.

...

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 22:33 Parapsichologas prognozuoja karą su ateiviais ir 9 savaites Pragaro
Vienas iš svarbiausių šiuo metu JAV forumuose svarstomų klausimų yra visokių mistikų, parapsichologų ir kitų ekstrasensų, kurie iš anksto numatė dvi prezidento kadencijas Donaldui Trampui, klausimas. Pranašysčių buvo daug, be to, jas dažnai išsakydavo labai iškilūs žmonės, kurių įrašuose yra daugybė...

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 20:20 Obuolių, svogūnų ir raudonėlių arbata: slaptas sveiko gyvenimo receptas
Ši iš svogūnų, raudonėlių ir obuolių pagaminta arbata yra daugelio žmonių paslaptis, kad natūraliai išliktų sveiki ir apsieitų be vaistų bei dirbtinių preparatų iš parduotuvės. Vartodami šią svogūnų arbatą su raudonėliais ir obuoliais, sustiprinsite imunitetą, ir žymiai sumažinsite virusinių ir kit...

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 18:04 NSO dideliu greičiu paniro į vandenyną netoli Lantanos paplūdimio, Florida, JAV
Lantana - savivaldybė, įsikūrusi Palm Bičo grafystėje (Florida, JAV). Žiūrėdamas paplūdimyje padarytą vaizdo įrašą, liudininkas aptiko nenustatytą objektą, kuris per sekundės dalį dideliu greičiu nėrė iš didelio aukščio tiesiai į vandenyną....

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 13:05 Endokrinologas: „Skydliaukės problemos? Kiekvieną dieną būtinai suvalgykite bent po 1 trynį"
„Tu esi nusiteikusi isteriškai… Valgyk, dukra, dietinį kiaušinį“- bandė nuraminti vargšas karalius princesę iš animacinio filmo „Brėmeno muzikantai“. Ne veltui jis tikėjo maistine kiaušinių verte, nes skydliaukės ligų simptomai yra nervingumas, dirglumas ir depresija. Todėl kiaušinių valgymas yra vi...

Skaityti daugiau

27.01.2021 laikas 15:38 Minkštos kefyro mielinės bandelės su uogiene (orkaitėje)
Šios mielinės bandelės su uogiene gaunasi labai skanios, nes tešloje yra naudojamas kefyras. Uogienę galite rinktis kokią tik norisi, aš pasirinkau vyšnių.

Skaityti daugiau

27.01.2021 laikas 15:38 Meksikietiškos salotos su vištiena, juodosiomis pupelėmis, kukurūzais ir avokadais

Tokias vištienos salotas galite valgyti tiek šiltas, tiek jau atvėsusias. Jei pašildysite vištienos krūtinėlę, salotos bus tarsi garnyras. Patiekalas tiks ir pietums, ir vakarienei, ir nešimuisi į darbą, dienos pietums.

...

Skaityti daugiau

27.01.2021 laikas 15:26 Maži mini koldūnai su faršu, gaminti su specialia forma
Mūsų šeima tikrai labai mėgsta koldūnus, bet iki šiol jų gamyba užimdavo daug laiko. Tačiau kaimynė man patarė įsigyti specialią formą, su kuria procesas užtrunka žymiai trumpiau. O skonis tas pats pasakiškas. Visa šeima laiminga. O dar dalį koldūnų galima užsišaldyti kameroje ir prireikus tiesiog i...

Skaityti daugiau