Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 24

Izraelio ministras pareiškė: iki balandžio 16 d. koronaviruso pandemija sustabdys Messiahas

Prieš kelias dienas Yaakovas Litzmanas, kuris yra Izraelio sveikatos apsaugos ministras, davė interviu, kuriame pasidalino tuo, kokių priemonių buvo imtasi kovoje su pandemija. Kai jam uždavė klausymą, ar Izraelis bus uždarytas ir balandžio 16 dieną, kai bus švenčiama Paschos šventė, ministras atsakė gana netikėtai.

- Aš tvirtai įsitikinęs, kad iki šio laiko ateis Messiah, kuris išgelbės šalį, nes Paschos šventė – atpirkimo laikas.

Tai – viena svarbiausių Judaizmo religinių metinių švenčių žydams.

Ankščiau, rabinai kalbėjo apie tai, kad Messiahas jau yra atvykęs į Izraelį, tačiau, kada jis duos ženklą apie save – kol kas lieka paslaptimi. Be, kadangi ministras – pareigūnas, jis tikriausiai žino, šiek tiek daugiau, nei kiti. Jei jis įsitikinęs, kad pandemija bus sustabdyta iki balandžio 16 d., tada greičiausiai jis turi visas priežastis apie tai kalbėti.

Verta paminėti, kad tam tikru mastu sveikatos apsaugos ministro žodžius patvirtina gandai, sklindantys tarp JAV vyriausybės. Jie taip pat sako, kad iki balandžio pabaigos bus galima visiškai uždaryti klausymą, dėl pandemijos.

Žinoma, karantino pašalinimas ir pandemijos pabaiga – pakankamai geros žinios. Tačiau verta manyti, jei Massiahas ateis ir sustabdys pandemija, tada, anot, pagal pranašystę jis turi sustabdyti ir karą. Kadangi karo dar nėra, jis gali prasidėti labai greitai, jei ministras yra teisus.

Paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
06.04.2020 laikas 19:56 Veido Valymas Procedūrą Namuose
Pabandykime veidą valyti namuose, neišėjus iš namų. Tik keli ingredintai ir jūsų veidas, bus daug šveisensi ir grąžesnis. Šią kaukę išbandė visos mano draugės, aš taip pat! Mes sužavėtos, rekomenduojame ir jums.

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 18:17 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Epideminė Grėsmė 1 Laida

Labai įdomu pažvelgti, kokios priemonės naudojamas, prieš koronavirusą ir iš kur jis iš viso atsirado, ir dėl ko visa tai buvo daroma. Jūs turite savo versija, o aš papasakosiu kitą versiją. Taigi...

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 13:36 COVID-19: jei karantino žaidimai nesibaigs, tai žemė arba sudegs, arba apsivers
Kaip praneša Indijos žiniasklaidos, vieno rajono Indijos gyventojai 2020 m. balandžio mėn. atsibudę ryte susidūrė su reiškiniu, kurio dar niekada nebuvo matę savo gyvenime: dideliu atstumu, šimtais kilometrų, jie galėjo pamatyti Himalajų kalnagūbrius....

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 11:23 COVID-19: Nepaisant Ekspertų Nuomonės, Pandemija Pasiekė Ir Rusiją
Remiantis balandžio 5 d., didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnosnas buvo skubiai paguldytas į ligoninę apžiūrai, nes jis ir toliau kenčia nuo nuolatinių CIVD-19 simptomų. Tuo tarpu COVID-19 ir toliau žygiuoja po pasaulį ir visose šalyse dabartinės ir būsimos pandemijos aukos kasą...

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 17:14 Atėjo Laikas Kaupti Vandens Atsargas

Vienas iš nedaugelio vertingiausių planetos rezervatų, kurį stebi UNESCO, yra skaitomas Igvasu nacionalinis parkas, esantis Brazilijos ir Argentinos teritorijose

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 11:18 Kieno Didžiuliai Laivai Buvo Pastebėti Mėnulio Fone?
Viena iš daugiausiai pasirodymo NSO vietų yra Mėnulis ir aplink jį dangaus sritis. Astronomai šimtmečius stebėjo, ten keistas šviesas, o prasidėjus XXI amžiui, kai žmonėms tapo prieinami ne tik teleskopai, bet ir vaizdo įrašymo priemonės, kai atsirado galimybė pasidalinti savo stebėjimais su visuome...

Skaityti daugiau