Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Liepos » 22

Juodasis popiežius šį rudenį gali vadovauti pasauliui

Žinomas Izraelio eschatologinis šaltinis Breaking Israel News 2020 m. pavasarį pirmą kartą supažindino skaitytojus su iššifruotais senovės kabalistiniais tekstais, kuriuos parašė rabinai Moshe David Vialli (1697-1777) ir Moshe Chaim Luzzatto (1707-1746, geriau žinomas, kaip RaMCHal).

Abu šie rabinai gyveno Italijoje, todėl jie greičiausiai žinojo apie Vatikaną iš neprieinamų plačiajai visuomenei šaltinių ir remdamiesi šiomis žiniomis, išsakė daugybę eschatologinių pranašysčių, kuriose Vatikanas figūruoja visu dydžiu ir pačiuose priekinėse gretose.

Ilgą laiką šie tekstai buvo be deramo dėmesio, tačiau vyriausiasis Yanar instituto, Jeruzelės rabinas Daniel Asor sugebėjo juos iššifruoti, po kurio, šių metų pavasarį jis supažindino auditoriją su savo tyrimų rezultatais.

Remiantis rabino RaMCHal pranašystėmis prieš pasaulio pabaigą, atsiras globali struktūra, valdanti visą pasaulį, kurią Daniel Asor vadina „Ketvirtasis Reichas“, suprantamesniu šiuolaikiniams žmonėms terminu. Dabar šios asociacijos būstinė yra Vatikane ir jai vadovauja slaptasis juodais popiežius, kuris „kaip Egipto faraonas yra apsuptas burtininkų, pats praktikuoja raganavimą ir meldžiasi Liuciferiui“.

Artimiausiu metu šis juodasis popiežius turėtų oficialiai pakilti į sostą, tačiau tam, Vatikanui reikia Jeruzalės, kur šis sostas bus. Todėl „ketvirtasis reichas“, siekdamas įgyti miesto kontrolę, organizuoja karą tarp Kinijos ir JAV, taip pat tarp Izraelio ir kaimyninių šalių. Ir užkariavęs Jeruzalę, naujasis juodasis popiežius pakils į sostą ir pareikš, kad jis yra Jėzus Kristus ir kad įvyko stebuklas – antrasis atėjimas. Mes išsamiai apie tai kalbėjome apie šią pranašystę straipsnyje Antikristas valdys pasaulį iš Vatikano?

Deja, kalbėdamas apie savo viduramžių tekstų studijas, Daniel Asor supažindino visuomenę tik su pačia įvykių seka, neįvardindamas konkrečių datų. Ir tik dabar, kaip liepos 21 d. praneša Breaking Israel News, Daniel Asor davė naują interviu ir šį kartą paskelbė pagrindinių įvykių datas.

Anot Daniel Asor, naujosios pasaulio tvarkos iškilimas prasidės 2020 m. rugsėjo mėnesį ir maždaug iki gruodžio mėn. jis bus oficialiai paskelbtas, o po to NWO viešpatavimas tęsis 9 mėnesius, tai yra iki 2021 m. rugpjūčio mėn. Ir tik po to, per Yom Kippur „Paskutinė Diena“ 2021 metais (kuri bus rugsėjo 15-16 dienomis), pasirodys „Messiah“ (Mesijas).

Tačiau šią dieną Naujojo pasaulio tvarkos nuvertimas neįvyks ir Messiah, paskelbęs apie save žmonėms, išnyks ir vėl pasirodys tik po pergalės prieš „Ketvirtąjį reichą“. Anot pranašysčių, tai įvyks per Yom Kippur „Paskutinė Diena“ 2022 metais, kuri iškris spalio 4-5 dienos.
Nebūdamas pranašu Daniel Asor „nesikabina į datas“ ir kalba tik apie savo RaMCHal tekstų iššifravimo rezultatus ir jų palyginimą su Talmudo tekstais, pasakojančiais apie Pasaulio pabaigą. Todėl Daniel Asor sako, kad paskelbtos datos yra pačios kraštutinės pranašysčių įgyvendinimo datos, nes pagal tuos pačius RaMCHal tekstus, viskas gali radikaliai paspartėti ir įvykti daug ankščiau.

Rabino RaMCHal tekstai neabejotinai nusipelno didžiausio eschatologų dėmesio, nes, būdamas XVIII amžiaus pirmoje pusėje RaMCHal, kažkokiu būdu pastebėjo tai, ką mes šiandiena vadiname „čipavimas, vakcinavimas“. To nepastebėjo net Nostradamas. 

Natūralu, RaMCHal savo tekstuose neminėjo Billo Gateso vardo, nepaisant to, Daniel Asor gana vienareikšmiškai įvardijo tą „universalųjį bendrą skaitmeninį pažymėjimą“ – jis parašytas pranašystėje. Ir kadangi kompanija šiuo klausimu įgauną pagreitį, tai reiškia, kad mes jau artėjame į RaMCHal nurodytą laiką. Bet kas bus ir kada toliau?

Iki šiol Asor pranašysčių interpretacija yra labai gerai susidėlioja su tuo, kas vyksta pasaulyje. Lapkritį JAV vyks rinkimai, kurių rezultatai labai nevienareikšmiai. Jei demokratai laimi, galime sakyti, kad Naujoji pasaulio tvarka jau atėjo.  Jei Trampas laimi – bėgiojimas gatvėmis „protestai“ nesibaigs ir viskas gali virsti pilietiniu JAV karu, dėl kurios Amerika nebus įtraukta į įvykius Viduriniuose Rytuose. O, be JAV paramos, Izraelio galimybė apginti savo nepriklausomybę yra abejotina.

Izraelis turi tam tikrą kiekį branduolinių ginklų, turi gabenimo transporto priemonių, tačiau nėra pakankamai teritorijos, kad galėtų atremti atsakomą branduolinį smūgį iš Irano. Ir jei prie Irano prisijungs kitos šalys, įskaitant ES - tada viskas gali baigtis kažkokiais „taikos palaikymo pareigūnų įvedimu“ į Jeruzalę ir ten pasirodyti su tam tikru „visuotiniu aukščiausiu lyderiu“, kuris baigs karą, žmones bus už tai dėkingi ir jį tuoj pat karūnuos. Ir visa tai gali nutikti lapkričio – gruodžio mėnesiais, o po to rugpjūčio – rugsėjo mėnesį 2021 metų, prasidės tas vadinamas 9 mėnesių „ketvirtojo reicho“ valdymo laikotarpis. Atsižvelgiant į tai, kas vyksta pasaulyje, visa tai atrodo labai įmanoma, todėl stebėkime kas dedasi pasaulyje. Pirmiausia atkreipkime dėmesį kas laimi JAV prezidento rinkimus ir nuo to taško galime pradėti stebėti įvykius Vatikane, Izraelyje ir tolimuosiuose Rytuose. 

O tarp kita ko, šios prognozės labai gerai susidėlioja...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.08.2020 laikas 20:18 Miškuose pasirodė kažkas, kas žudo arklius
Per paskutines kelias visa Europos ir JAV žiniasklaidoje intensyviai buvo diskutuojama apie keistą, žiaurų arklio nužudymą Prancūzijoje.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:49 Skausmas krūtinės ląstoje: dusulys, pneumonija
Sergant pneumonija, skausmai krūtinės ląstos srityje gali būti paviršutiniai ir gilūs. Paviršutiniai skausmai atsiranda dėl tarpšonkaulinių raumenų uždegimo. Skausmai paprastai sustiprėja, giliai įkvėpus.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:11 Loch Neso pabaisa

Jau pusantro tūkstančio metų žmonės stengiasi sugauti Nesę, keistą gyvūną, neva gyvenantį Škotijos Loch Neso ežere. Anot metraščių, pirmą kartą šį povandeninį monstrą, labai panašų į priešistorinį pleziozaurą, pamatė net VI mūsų eros amžiuje. Nuo tų laikų juoda pabaisa su ilgu kaklu ir dviem kupr...

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 14:30 Viešbučio su vaiduokliais 311 kambario istorija
Viešbutis „Read House“ Čatanugos mieste Tenesio valstijoje laikomas viena iš vietinių įžymybių. Viskas dėl keistų įvykių, nutikusių viename iš viešbutyje rengiamos ekskursijos, per kurias išsamiai pasakojama apie įvykius 311 kambaryje....

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 14:18 Vaiduoklių namas Londono centre

Berklio aikštė yra Londono širdyje. Čia jau beveik du amžius kuriasi miesto ir šalies aukštuomenė. Kartu su Park Lane, Chelsea ir Mayfair rajonais ši aikštė yra savarankiškumo ir sėkmės prototipas.

Skaityti daugiau

13.08.2020 laikas 21:41 Saulėje pasirodė milžiniški skaičiai. NASA ruošiasi blogiausiam ir pradeda melstis

2020 m. rugpjūčio 11 d., stebėdamas Saulės vaizdus per SOHO NASA, aš radau milžinišką numerį 2. Iš pradžių beveik nekreipiau dėmesio į tai, nes negalėjau tuo patikėti, taip nebūna

Skaityti daugiau