Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 24

Aiškiaregis Nicolas Aujula atskleidė, kas laukia 2021 metais

(Paranormal) Nicolas Aujula, prisistatantis kaip „praeitų gyvenimų regresijos terapeutas, hipnoterapeutas ir aiškiaregis astrologas iš Londono“, taip pat teigia, kad nuspėjo Donaldo Trumpo pralaimėjimą JAV prezidento rinkimuose.

Aiškiaregis, teigiantis, kad numatė ir koronaviruso pandemiją dar prieš dvejus metus iki pirmojo COVID–19 atvejo, atskleidė, kas mūsų laukia 2021 metais. Nicolas Aujula, kuris sakosi nuspėjęs Donaldo Trumpo pralaimėjimą JAV rinkimuose, taip pat dar 2018 metais įspėjo, kad pasaulį apims „influencos“ tragedija – jis sako, kad tai buvo COVID–19 pranašystė.

35 metų vyras iš Londono sako, kad matė ir masinius protestus visame pasaulyje, o taip pat nusprendė atskleisti, kas mūsų visų laukia 2021 metais. Praeitų gyvenimų regresijos terapeutas, hipnoterapeutas ir aiškiaregis astrologas sako: „Kai kurios mano vizijos yra labai tiesioginės. Kitos gali būti labiau simbolinės ir atviros įvairioms interpretacijoms, beveik kaip sapnai su paslėptomis reikšmėmis. Vienas dalykas, apie kurį šiais metais sulaukiu gausybės klausimų, yra koronavirusas. Mano vizijos rodo, kad situacija iškart po Naujųjų ženkliai nepasikeis, bet infekcijos rodikliai bus suvaldyti iki pavasario. Tačiau numatau, kad su virusu susijusi panika ir įvairūs apribojimai tęsis iki 2022 metų.“

Savo praėjusiuose gyvenimuose Nicolas tiki buvęs Egipto karaliene ir liūtu. Jis sako, kad pirmą kartą savo aiškiaregystės talentą atrado dar vaikystėje, bet pirma stipri ir pribloškianti patirtis jam pasitaikė būnant 17 metų amžiaus, rašoma mirror.co.uk.

Jis ligi šiol tiksliai negali paaiškinti, kas nutiko, bet sako: „Turėjau tokią išėjimo iš savo kūno patirtį, kurioje galėjau matyti savo ankstesnius gyvenimus. Tame nėra jokios logikos, bet aš žinau, kad tai, ką mačiau, buvau aš pats praeituose gyvenimuose. Esu turėjęs tūkstančius gyvenimų. Esu buvęs Egipto karaliene, tarnaite, mokytoju Prancūzijos revoliucijos laikais, elniu, liūtu ir net esu gyvenęs kitoje galaktikoje.“

Nicolą iš patirtis taip pribloškė, kad jis metė savo planus studijuoti istoriją ir ekonomiką universitete ir nusprendė mokytis praėjusių gyvenimų regresijos terapijos. Jis sako, kad nuo tada nuolat patiria vizijas – kai kurios jų pasireiškia per sapnus, kitos tiesiog ateina ką nors veikiant dienos metu. Jis tiki, kad jo dovana jam padėjo numatyti kai kuriuos didžiausius pastarųjų laikų įvykius.

Jis aiškina: „Dar 2018 metais man nuolat į galvą ateidavo žodis „influenca“. Jis buvo įstrigęs mano galvoje, nors tai nėra mano dažnai vartojamas žodis. Kasdieniame pokalbyje aš tiesiog sakyčiau „gripas“. Mačiau, kad tai bus pasaulinė tragedija, susijusi su mėsa ir galvijais. COVID–19 pandemija yra lyginama su ispaniškojo gripo pandemija, todėl man į galvą ir atėjo žodis „inluenca“, o kai kurie žmonės mano, kad virusas atsirado gyvūnų turguje Uhane, Kinijoje.

Taip pat vizijoje mačiau Donaldo Trumpo pralaimėjimą. JAV rinkimų rezultatus nuspėti buvo sunku, todėl buvo neįtikėtina, kai mano vizija išsipildė ir Joe Bidenas pagaliau išsiveržė į priekį.“

Aiškiaregis taip pat įsitikinęs, kad 2019 metais jo matyta vizija reiškė masinius protestus visame pasaulyje, siejamus su „Black Lives Matter“ judėjimu. Bet Nicolas sako, kad jo vizijos nuspėja ne tik didžiuosius pasaulio įvykius. Jis pasakoja vizijoje pamatęs pyragėlį primenantį drabužį – jo įsitikinimu, tai buvo Arianos Grande suknelė, kurią ji vilkėjo per „Grammy“ apdovanojimus ir kuri išgarsėjo visame pasaulyje. Nicolas sako: „Protestų vaizdinys, kurį aš mačiau, dabar yra labai žymus, jis šiais metais apskriejo visą pasaulį, žmonės išėjo į gatves, iškėlė galvas ir pakėlė balsus.

„Black Lives Matter“ buvo labai svarbus judėjimas, bet pasaulyje taip pat vyko ir kitų protestų, pavyzdžiui, Prancūzijoje ir Nigerijoje. Dar vienas dalykas, kurį mačiau iki 2020 metų, buvo deganti ligoninė. Tuo metu aš maniau, kad tai yra tikras gaisras, bet dabar manau, kad tai buvo simbolinė vizija, reiškusi tai, kaip sunku visame pasaulyje dirbantiems medikams, kaip jie yra pasiekę savo galimybių ribas kovoje su virusu. Panašią viziją mačiau apie trečią pasaulinį karą, bet greičiausiai tai buvo ne tikras karas tarp valstybių, bet kova su COVID–19.“

2021 metų prognozės

Dabar Nicolas dalinasi savo prognozėmis 2021 metams – jis sako, kad protestai visame pasaulyje tęsis dar dvejus ar trejus metus, o taip pat jis įžvelgia neramumus. Jis taip pat numato masinį žmonių judėjimą – vienu metu iš vienos šalies į kitą kelsis „tūkstančiai“.

Jis aiškina: „Matau, kaip žmonės keliauja ieškodami geresnio gyvenimo, tai lyg masinis egzodas. Kalbu ne apie kelis šimtus, o apie tūkstančius.“

Jis sako turėjęs viziją apie Jungtinės Karalystės Finansų ministro Rishi Sunako atsistatydinimą, o taip pat apie Niujorke liepsnosiantį gaisrą ir apie trijų labai įžymių žvaigždžių sudaužytas širdis.

Nicolas sako: „Man vis ateina žodžiai „Tomas Kruzas“ ir „širdis“. Gal tai turi tiesioginę prasmę ir gal jam kils su širdies veiklos sutrikimų, o gal tai yra metaforinė prasmė ir jis išgyvens išsiskyrimą ar ką nors panašaus. Taip pat skaudulius romantiniame gyvenime numatau Natalie Portman ir Kim Kardashian. Kas žino, gal ji išsiskirs su Kanye West?“

Nicolas yra turėjęs ir keletą lengvesnio pobūdžio vizijų – pavyzdžiui, Peteris Andre turėtų ir vėl pradėti muzikinę karjerą, išeis dar viena Hario Poterio knyga, o taip pat internetu visame pasaulyje žaibiškai išpopuliarės tam tikri sausainiai, dėl kol kas dar nežinomų priežasčių. Aiškiaregis taip pat numato didelius dalykus Jungtinės Karalystės Karališkajai šeimai, o ypač Meghan Markle.

Nicolas aiškina: „Savo vizijose matau, kaip Meghan Markle atsiranda kažkur ekrane, duoda tokį labai atvirą interviu, kuriame išpasakoja visas Karališkosios šeimos paslaptis.“

Tačiau kitos jo vizijos yra labai tamsios.

Nicolas sako: „Taip pat esu turėjęs keletą labai baisių vizijų – bus nužudytas vienas iš vyriškos lyties pasaulio lyderių. Nemačiau, kas tai buvo, bet tai sukėlė šoką visame pasaulyje. Žinoma, tikiuosi, kad ši vizija neišsipildys. Taip pat mačiau viziją apie pasaulio lyderių susitikimą, kuriame kilo sekso skandalas, o taip pat kraštutinės dešinės politikų iškilimą, ypač Pietų Europoje, Vidurio Rytuose ir Afrikoje, ir dar ugnikalnio išsiveržimą, kuris sukels stiprius klimato pokyčius. Man taip pat atėjo žodžiai „kiaulių gripas“ ir mačiau masinės panikos vaizdinius. Nemanau, kad tai bus dar vienas virusas, bet įsivaizduoju, kad reakcijos bus perdėtos, turint omenyje tai, kas nutiko šiais metais.“

Vyras paaiškino, kad kai sulaukia vizijos, ypač jei ji gali reikšti kokį nors svarbų įvykį, būna sunku nutildyti logiškąją smegenų pusę, kuri stengiasi suprasti, kas darosi. Nepaisant savo prognozių, Nicolas sako, kad jis nėra niekuo ypatingas, ir tiki, kad visi mes turime tokius pačius sugebėjimus, bet dėl skepticizmo nemokame jais pasitikėti.

Nicolas sako: „Aš tik prisijungiu prie to dažnio, kurį turime mes visi. Gyvename logiškame pasaulyje, todėl tokias žinutes pastebime ne visada, bet aš manau, kad mes visi turime šeštąjį pojūtį. Žmonės tiesiog nurašo tokias smulkmenas, kaip žinojimas, kad tuo suskambės telefonas ir kad sulauksite blogų naujienų. Bet jei atsitraukiame nuo šiuolaikiniame gyvenime mus blaškančių dalykų, galime pastebėti, kaip prisijungiame prie gilesnio dažnio.“

Nors daugelį kartų yra sulaukęs tokio prašymo, Nicolas sako, kad niekada nepranašauja laimingų loterijos skaičių.

Jis sako: „Yra daugelis atvirai nusiteikusių ir mano veiklos suintriguotų žmonių, bet žinoma, yra ir skeptikų. Jie prašo tokių dalykų, kaip išpranašauti laimingus loterijos skaičius, bet aš vizijų suvaldyti negaliu, o jei laimėčiau loterijoje, likusiam pasauliui iš to nebūtų jokios naudos. Be to, ne visiems lemta tapti milijonieriais. Pats esu skeptikas ir matau abi reikalo puses – ir logiškąją, ir aiškiaregiškąją. Juk galiausiai mano veikla niekam nekenkia, todėl skeptikai gali šnekėti ką nori.

Paranormal komentaras: žinoma, negaliu nieko teigti, apie šio žmogaus sugebėjimus. Todėl, šiuo atveju galiu tik pasakyti, paskaityti galima, įsidėmėti galima... tačiau, paskutiu metu vadovaujuosi garsaus lenkų aiškiaregio Krzysztofo Jackowskio pasisakymais, kuris tiesioginiame eteryje atsako į žmonių klausymus ir išsako šiuo metu savo vizijas.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.01.2021 laikas 21:16 Pendle kalva Lankašyre
Žinomiausi raganavimo atvejai Anglijos istorijoje – tai istorijos, susijusios su Pendle kalvomis. Daugybė žmonių aplanko šias kalvas per Helouvyną. Šou „Paslaptys“ vedėjas Ivetas Fildingas prisipažino, kad kai pakildavo ant kalvų ir filmuodavo atskirus epizodus, galvoje atsirasdavo baisių minčių, ir...

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 13:43 Pranešimai apie po COVID-19 skiepų mirusiuosius žmones gąsdina, bet ką iš tikrųjų žinome?
Pranešimai apie maždaug 30 mirčių tarp pagyvenusių Norvegijos slaugos namų gyventojų, kurie gavo „Pfizer“ vakciną, apskriejo visą pasaulį – ir žinoma, sukėlė susirūpinimą dėl vakcinos saugumo.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 10:44 Stojame į kovą su strijomis!
Net 90 % moterų nėštumo metu susiduria su strijomis. Dažniausiai į tai numojama ranka, nes manoma, kad nieko pakeisti nebeįmanoma. Visgi imantis tinkamų priemonių, strijų atsiradimo tikimybę galima sumažinti.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 20:54 Whistleblower nurse risks job to expose “planned coronavirus crisis”
whistleblower working in a hospital has stepped forward to reveal a “planned coronavirus crisis” in medical facilities. The whistleblower – a nurse from Florida – exposed the plot in a now-viral video.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 19:28 President Trump Sets Stage to Start ‘Patriot Party’
President Trump is preparing to start his own political party for 75 million disenfranchised Americans called the ‘Patriot Party.’

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 19:28 Hollywood Celebs Still Lashing Out At Trump & His Supporters
Some left wing Hollywood celebs are still lashing out at Donald Trump and his 74 million supporters as the commander in chief prepares to leaves the White House.

Skaityti daugiau