Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Spalio » 3

La Palmos sala ėmė vibruoti, sukeldama gravitacines bangas. Kas vyksta?

La Palmos saloje, priklausančioje Kanarų saloms Atlanto vandenyne prie šiaurės vakarinės Afrikos žemyno pakrantės, nuo rugsėjo 19 d. vyksta ugnikalnio išsiveržimas. Vakar, spalio 1 d., visa sala ėmė drebėti taip smarkiai, kad pradėjo kilti matomos gravitacijos bangos, rašo halturnerradioshow.com.

Aukščiau pateiktoje nuotraukoje Europos palydovas SENTINEL-1 užfiksavo matomas žiedines bangas, o mokslininkai buvo priblokšti to, ką pamatė: gravitacinės bangos! Per 59 metus, praleistus šioje planetoje, man dar niekada nebuvo pasakyta, kad galiu matyti "gravitacijos bangas".

Fizikoje gravitacinės bangos - tai virpesiai, atsirandantys dėl skysčio, kurį gravitacija veikia kaip atstatomoji jėga, trikdžių. Kai skystį trikdo gravitacija ir jis nutolsta nuo pradinės pusiausvyros būsenos, skystis reaguoja formuodamas bangas, kuriomis bandoma sugrąžinti sistemos pusiausvyrą.

Gravitacinės bangos atmosferoje ir vandenynuose kyla skirtingai. Kartais jie matomi, kai ant jų keterų susiformuoja debesys.  Tačiau jei aplink nėra debesų, bangų nematyti. Tačiau per Cumbre Vieja išsiveržimą bangas galima stebėti, jei stebėsite pagreitintą vaizdą:

Tai, kad išsiveržęs ugnikalnis sukelia tokius stiprius virpesius, jog atmosferoje aiškiai matomos gravitacinės bangos, reiškia, kad nestabili sausumos masė palei vidurio pietų keterą nuolat juda.

Jei šis nestabilus sausumos masyvas vėl pradės slinkti, kaip ir 1949 m., kai jis nuslinko 13 pėdų, bet sustojo, tuomet visas povandeninis kalnų masyvas gali staiga sugriūti į Atlanto vandenyną, nusinešdamas daugiau kaip 500 kubinių kilometrų sausumos į vandenyną ir sukeldamas mega cunamį, kuris per maždaug 7 valandas sunaikintų rytinę Šiaurės Amerikos pakrantę.

konspirologija, ugnikalnis, anomalija, La Palmos sala, gravitacines

Vienas vyriausybinis šaltinis pasiūlė alternatyvų paaiškinimą: HAARP.

Šis šaltinis, mokslininkas, išsakė mintį, kad didelio intensyvumo didelės energijos radijo bangos, skleidžiamos į ugnikalnį, gali sukelti panašų vizualinį efektą. Jei taip, vadinasi, išsiveržime dalyvauja žmogaus ranka.

Pasiruoškite išvykti iš rytinės JAV pakrantės be jokio įspėjimo arba su nedideliu įspėjimu. Sudarykite planą. Turėkite maisto, vandens, degalų ir atsarginių dalių. Būkite pasiruošę.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau