Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Konspirologija, Gandai » 2024 » Liepos » 8

Ar virš Teksaso esantis plokščios Žemės kupolas įtrūko?

Virš Teksaso esantis plokščios Žemės kupolas įtrūko

Per pastaruosius kelerius metus pasaulis tapo daugybės keistų reiškinių liudininku, kai kuriems iš jų NASA šviesos adeptai greitai sugalvojo pavadinimus, tačiau kai kurie iš jų taip ir liko pareigūnų nepaaiškinti.

Natūralu, kad žmonės bando kaip nors užpildyti baltąsias dėmes, interpretuodami naujus reiškinius kiekvienas savaip. Vis dėlto kartais pasitaiko TOKIŲ reiškinių, kurie užkliūva net žymiausiems nibirologams.

Pavyzdžiui, TAI, kas nutiko anądien Teksaso danguje, apibūdinta vaizdo įraše:

Pažiūrėjus vaizdo įrašą, į galvą ateina įvairūs dalykai, iš kurių pirmas - plyšys plokščiosios Žemės kupole. Arba koks nors naujas Matricos, nebeturinčios pakankamai išteklių "dangui" generuoti, gedimas.

Nibirologai jame įžvelgia Žemės atmosferoje degančią dalį Nibiru apvalkalą:

Virš Teksaso esantis plokščios Žemės kupolas įtrūko

Jei tai tiesa, vadinasi, kometa-planeta jau yra kažkur labai arti ir, jei jos masės artimiausiu metu nepamatysime, - jos priartėjimo padarinius pajus visi.

Kitas šio reiškinio paaiškinimas - tai kažkokio portalinio įrenginio iš brolių proto pasekmė. Kaip praneša bendražygis iš Meksikos (netoli Teksaso!), virš jo galvos susiformavo toks pat daiktas ir kažkas iš jo išskrido, tačiau jis spėjo padaryti tik paskutinę nuotrauką:

Mes linkstame prie portalinės reiškinio versijos, juolab kad apie tai jautriems žmonėms praneš balsai jų galvose bent kartą per savaitę:

Pragaro vartai atsivėrė plačiau ir dabar Žemę užplūdo blogio jėgos. Jos maskuojasi įvairiais pavidalais, o daugelis jų apsivilko žmonių kūnais. Karas danguje persimetė į Žemę ir dabar piktieji nusileido vykdyti savo tėvo nurodymų. Štai kodėl padaugėjo tokio blogio, kokio pasaulis dar nematė.

Kuri iš versijų, aiškinančių stebuklą Teksase, pasirodys teisingiausia - bet kuriuo variantu, tokių keistų reiškinių danguje bus vis daugiau ir daugiau, todėl ir toliau sekite įvykių eigą.

Autoriaus nuomone nebūtinai gali sutampa su paranormal.lt pozicija

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
31.08.2019 laikas 16:20 Receptai Minkščiausi ruletukai su obuoliais, skubant: ilgai neužsilaiko

Dalinuosiu skanių obuolių roletų receptu! Jų pagrindą sudaro tešla su grietine, kuris puikiai papildo sotų ir kvapnų obuolių įdarą. Būtinai išbandykite!

Skaityti daugiau

13.09.2018 laikas 17:05 Receptai Liaudiški patarimai kurtumo gydymui
Kurtumas liaudies medicinoje, Kurtumas, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

23.08.2018 laikas 19:51 Receptai Liaudiški patarimai Tulžies akmenligės gydymui
Tulžies akmenligė liaudies medicinoje, Tulžies akmenligė, receptai nuo akmenligės, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau