Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Liepos » 22

Ukrainos Juodosios jūros grūdų sandėris: kontrabandos centras

Ukrainos Juodosios jūros grūdų sandėris: kontrabandos centras

Rusija viešai pareiškė, kad neatnaujins Ukrainos Juodosios jūros grūdų sandorio. Sandoris buvo pradėtas įgyvendinti praėjusią vasarą su konkrečiomis garantijomis Rusijai - taip pat ir Ukrainai. Problema: Vakarai nesilaikė savo susitarimo dalies ir toliau taikė sankcijas rusiškoms trąšoms ir grūdams, įskaitant laivybos ir draudimo problemas. Visoms pagrindinėms Vakarų žiniasklaidos priemonėms pavesta propaguoti tą pačią istoriją - tą patį žodžių junginį - tuos pačius bjaurius užrašus.   Ta pati propaganda.

Jie neinformuoja apie tai, kad visas Ukrainos grūdų eksportas sudaro tik 9 mlrd. dolerių, o tai yra 19 proc. viso eksporto.   Arba 1 % šalies BVP.   Iš tikrųjų, Ukrainos prekybos išryškinta, kad grūdai sudaro didžiąją dalį jos eksporto.   Tačiau JT Comtrade duomenimis - iš visų eksportuojamų prekių - "Kitos" sudaro didžiausią kategoriją - 40 %.

Antraštės:   "Nepasiturintieji mirs!"   "Mes maitiname pasaulį".   Kokie vargšai, 90-95 % Ukrainos grūdų eksporto iš tikrųjų buvo siunčiama į ES.   Ne į Afriką, Moldovą ar Pakistaną.   Lenkija paskelbė, kad grūdai sugedę, ir sutiko leisti juos vartoti gyvuliams.   Nuo to laiko Lenkija paskelbė, kad ji bus tranzito linija, o ne Ukrainos grūdų centras.

Susitarimas reiškė, kad Ukrainos laivai gali laisvai judėti Juodojoje jūroje be apribojimų. Tačiau Ukrainos ir Vakarų teiginiuose yra daug keistenybių:

  1. Nežinia, kas iš tiesų yra jūriniuose ar geležinkelio konteineriuose. Atsižvelgiant į tai, kad Ukraina buvo prekybos vaikais ir vergais gabenimo vieta - gal todėl Vakarai taip įsižeidę?
  2. Grūdai NEBUVO siunčiami į šalis, kurioms jų reikia, o buvo siunčiami į tranzito punktus ES.
  3. Pasaulinė prekyba grūdais sudaro tik 159 mlrd.   Tai reiškia, kad Ukrainai geriausiu atveju tenka maždaug 5 %.
  4. Didžiausi grūdų eksportuotojai:    JAV, Argentina, Indija ir Rusija.
  5. Rusija paragino Vakarus, JT ir Turkiją laikytis sutarties ir atšaukti sankcijas, nukreiptas prieš Rusijos galimybę gabenti grūdus.   Ne vieną kartą - bet kiekvieną kartą Rusija sutiko pratęsti Sutartį, nepaisant to, kad Vakarai, dar žinomi kaip JAV, nesilaikė Rusijos pusės.
  6. Ukrainos eksportuojamų grūdų kiekį jau pralenkė Rusija ir Argentina -
  7. Kas yra grūdai?

Akivaizdu, kad yra kažkas kita - ir atsižvelgiant į sustiprėjusį susirūpinimą dėl grūdų - daug labiau tikėtina, kad grūdai priglaudė kažką kito, daug pelningesnio.   Kažkas panašaus į narkotikus, organus, moteris verges ir vaikus.

Kažkas labai negerai.

  • Remiantis Pasaulio integruotos prekybos duomenimis, kategorija "Kita" prekyba yra pažymėta kaip "paslaugos" = 15,5 mlrd. dolerių eksportuota 10,7 mlrd. dolerių importuota.
  • Žemės ūkio darbininkai taip pat tapo karo prievolininkais, palikdami ūkininkus be priežiūros, kad šie prižiūrėtų tai, kas liko iš laukų. Zelenskis inicijavo išimtis "kai kuriems ūkininkams". Vietiniai gyventojai skelbia, kad dvigubai daugiau šauktinių ignoravo išimtis. O mokymus sudarė penkios dienos.

Pagal JAV pateiktą Ukrainos žemės ūkio kalendorių, Ukraina ką tik nuėmė savo žemės ūkio produktų, t. y. žieminių kviečių ir kukurūzų, derlių, ir nuo praėjusios vasaros ir rudens nieko neeksportavo. Tačiau praėjusių metų balandį kilo ginčas su Lenkija dėl sugedusių importuojamų grūdų, kurie buvo "subsidijuojami". Kas subsidijuoja Ukrainos grūdus?   USAID.

O iš kur Ukraina gavo grūdų eksportui balandžio mėnesį?

Tuo metu, kai kilo ginčas su Lenkija, žemės ūkio ministras Henryk Kowalczyk buvo kritikuojamas už tai, kad priėmė Ukrainos "grūdus" ir pelnėsi iš jų pardavimo.   Jis buvo nedelsiant atleistas iš darbo likus kelioms valandoms iki susitikimo su V. Zelenskiu.   10 % kitam dideliam vyrui.

Kai buvo sudarytas Juodosios jūros sandoris, Zelenskis pareiškė, kad Ukraina tarnaus pasaulio labui ir eksportuos savo grūdus į Sudaną, Somalį ir Jemeną.   Sudanas nieko negavo iš Ukrainos, o importavo iš Rusijos, Argentinos ir Rumunijos.   Somalis importavo iš Rusijos. Jemenas kviečius gavo iš Kanados, Indijos, Rusijos ir JAV.   Ukraina?   Nieko.

Taigi dar kartą - ką konkrečiai Ukraina vežė tais 1080 laivų, kurie praėjusį rudenį išplaukė iš uosto?

JAV Prekybos departamentas: "Ukraina yra viena didžiausių žemės ūkio produktų gamintojų ir eksportuotojų pasaulyje ir vaidina svarbų vaidmenį tiekiant aliejinių augalų sėklas ir grūdus pasaulinei rinkai."   Kurioje realybėje?

CoVid metu Ukrainos ekonomika užėmė 119 vietą.  Ukrainos turto mediana 2018 m. buvo 40 JAV dolerių.   BVP PP buvo 3 881 doleris - apskaičiuota. atsižvelgiant į tai, kad Ukraina neturi buhalterinės apskaitos.  Per Kovid Ukraina kaip sprendimą priėmė visišką uždarymą - sunaikino savo ekonomiką. Grūdų gamyba smuko 40 %.   Laukai žuvo.

Zelenskis atkakliai skelbė, kad Ukraina iš JAV gavo apie 40 mlrd. dolerių pagalbos.   Tačiau Baideno juodojoje knygoje skelbiama, kad JAV išleido daugiau nei 130 mlrd. dolerių.   Zelenskis pareiškė, kad 70 % JAV ginklų siuntų patenka į juodąją rinką.   Tačiau Gynybos departamentas nieko nedaro, nieko nesako, nieko negirdi... Dabar JAV mokesčių mokėtojams sakoma, kad pinigai, siųsti Ukrainai, atkeliavo iš JAV Socialinės apsaugos departamento... departamento, kuris nuolat skelbia, kad yra BROKAS!

O čia jis yra prieš redagavimą:   Pasaulio banko duomenimis, 2017 m. Ukrainos šešėlinė ekonomika sudarė 37 proc.   Tai reikštų "kitas paslaugas" importo ir eksporto srityje.  Tai apimtų prekybą vaikais, prekybą organais ir vergais.

Faktas, kad JAV gynybos departamentas atsisako atsiskaityti už JOKĮ Ukrainos finansavimą, faktas, kad J. Bidenas pasirašė įsakymą, kuriuo Lloydui Austinui (Lloyd Austin) suteikiami įgaliojimai skelbti nepaprastąją padėtį šalyje, faktas, kad Ukrainos šešėlinė ekonomika sudaro 40 % prekybos, faktas, kad Ukraina įsivėlusi į prekybą vaikais, prekybą organais, prekybą narkotikais - turėtų ĮTAKINTI Amerikos žmones į visišką JAV vyriausybės ir jos NVO žlugimą.

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/07/ukraine-black-sea-grain-deal.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
03.12.2023 laikas 20:22 Receptai | Patiekalai Topas! Šokoladinis pyragas. Jokio kepimo, jokios želatinos ir tik 10 minučių

Greitai, lengvai ir taupiai! Neįtikėtinai skanus ir gražus pyragas, kurį patiekiau kaip šventei, taip ir tiesiog arbatai.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:27 Receptai | Patiekalai Varškės rageliai prie arbatos. Skanūs kepiniai be kiaušinių
Taip skanu ir greita, kad kepu kasdien! Nebrangus receptas, prieinamas visiems.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai Pyragas su kefyru, mėsos įdaru. Be orkaitės ir rūpesčių
Neįprastas, sotus ir labai skanus! Švelni kefyro tešla be mielių ir glajaus. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
07.12.2023 laikas 18:27 JT "žmogaus teisių" ataskaitoje reikalaujama, kad JAV pakeistų Konstituciją, apribotų žodžio laisvę ir uždraustų ginklus
Jungtinės Tautos paskelbė griežtą ataskaitą apie žmogaus teisių padėtį Jungtinėse Valstijose, kurioje reikalaujama, kad Amerika apribotų žodžio laisvę, pakeistų Konstituciją, leistų daugiau abortų ir konfiskuotų ginklus....

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 14:20 Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti 135 % padidėjusį "nenustatytų mirčių" skaičių po vakcinos įdiegimo

Ministro pirmininko Justino Trudeau vadovaujama Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti, kodėl nuo "Covid" vakcinos įdiegimo neišaiškintų mirties atvejų padaugėjo 135 proc.

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 11:19 Nauja teorija teigia, kad Einšteino gravitaciją galima sujungti su kvantine mechanika
UCL (Londono universitetinio koledžo) fizikai dviejuose vienu metu paskelbtuose straipsniuose paskelbė radikalią teoriją, kuri nuosekliai suvienija gravitaciją ir kvantinę mechaniką, kartu išsaugodama klasikinę Einšteino erdvėlaikio sampratą....

Skaityti daugiau