Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Lapkričio » 6

Cumbre Vieja ugnikalnis ėmė skleisti geltonas dulkes

2021 m. spalio 5 d. Ispanijos geologijos tarnyba INVOLCAN oficialiai patvirtino nerimą keliančią žinią iš Cumbre Vieja: ugnikalnio kraterio pakraščiuose pasirodė sieros.

Sieros atsiradimas šalia ugnikalnio savaime nėra kažkas neįprasto, nes būtent čia išgaunama siera. Indonezijos Ijen ugnikalnis visame pasaulyje ypač žinomas dėl sieros telkinių, o čia susiduriama su kitokia problema: La Palmoje dar niekada nebuvo sieros.

Tai reiškia, kad smarkiai pasikeitė magmos sudėtis, o naujoji jos versija tapo itin turtinga sieros turinčių dujų.  Tačiau nauja magma galėjo atsirasti tik iš labai giliai esančių vietų, nes ugnikalniai neturi kitų magmos šaltinių, išskyrus viršutinę mantijos dalį. 

Į dar vieną labai svarbią anomaliją šiandien atkreipė dėmesį Jd Salinger, kuris ją paskelbė GLP:

konspirologija, Krzysztofas Jackowskis, anomalija, ugnikaliniai

Tai visiškai oficiali spektrograma, kurioje (parodyta rodykle) visiškai aiškiai matyti ryte užfiksuota aukšto dažnio vibracija (apie 30+ hercų).  

Spektrogramų aiškinimas nėra labai dėkinga užduotis, nes kiekviena programa piešia savo skales ir filtrus, tačiau net žmonės, kurie su ta pačia programine įranga dirba daugiau nei metus, per kuriuos žiūri į tą patį kalną, iš tikrųjų nežino, kas ten vyksta ir ką reiškia viena ar kita dažnių juosta. 

Vienintelis dalykas, kurį galite pasakyti iš šios juostos, yra tai, kad jos šaltinis yra stacionarus dideliame diapazone, t. y. nekalbame apie vibraciją tuščio plyšio ar vamzdžio viduje. Jei infragarso šaltinis judėtų, anomalija būtų panaši į moduliuotą signalą ir atrodytų maždaug taip:

konspirologija, Krzysztofas Jackowskis, anomalija, ugnikaliniai

Taigi turime manyti, kad burbuliuoja ne vamzdis, o ertmė, t. y. magmos kamera, kurios sienelės kenčia nuo temperatūros ir slėgio pertekliaus. Ir, žinoma, signalo šaltinis yra skystis, t. y. magma, nes uolienos skleidžiamų virpesių dažnis spektre yra daug žemesnis. Magmos slėgis yra labai aukštas, o normalus slėgis yra žemiau esančios juostos. 

Galiausiai dar viena įtartina naujiena - mažėjantis žemės drebėjimų skaičius saloje:

konspirologija, Krzysztofas Jackowskis, anomalija, ugnikaliniai

Daugumos žmonių požiūriu, tai yra gerai, tačiau vulkanologai visada sunerimsta dėl tokių naujienų, nes padažnėję drebėjimai ir sumažėjęs bendras žemės drebėjimų skaičius yra ženklas, kad prasidėjo ugnikalnio išsiveržimas. Tačiau kadangi Cumbre Vieja išsiveržimas jau vyksta, galima manyti, kad tai ne tikras išsiveržimas, o tik apšilimas, seno lavos kamščio išspaudimas. Kita vertus, tikrasis išsiveržimas dar tik įvyks, bet šiek tiek vėliau. 

Dažnai po šio aukšto dažnio drebėjimo maždaug po 12 valandų įvyksta žemės drebėjimas, kurį sukelia uolienos griūtis. Tuomet magmos vibracija ir purslai persidengia su uolienos traškėjimu ir atrodo maždaug taip:

konspirologija, Krzysztofas Jackowskis, anomalija, ugnikaliniai

Jei rytoj spektrograma rodys tokį vaizdą, tai reikš, kad prasidėjo magmos kameros griūtis, ir išgirsime pranešimų apie salos nusileidimą, atsirandančias įgriuvas ir pan.  Ir tai yra geras atvejis, nes jei slėgis ten bus didelis, viskas gali baigtis sprogimu. 

Pastaroji aplinkybė primena gerai žinomą Krzysztofo Jackowskio pranašystę apie geltonąsias dulkes. Taigi, jei ugnikalnis išsiverš labai smarkiai ir sieros oksido į atmosferą pateks tam tikrais kubiniais astronominiais vienetais - siera iškris ne tik virš kūgio, bet ir virš Afrikos, Artimųjų Rytų ir net virš Amerikos ir Europos, todėl mes stebime įvykius. 

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.01.2022 laikas 20:01 Ramunėlės padės, kai sukandžiojo uodai

Kai įsikėlėme į naują butą, buvome nepaprastai laimingi. Pagaliau turime nuosavą būstą! Dabar viskas bus kitaip. Nors butas miesto pakraštyje, bet gamta netoliese - puiki, pro langą matosi vandens telkinys.

...

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 19:35 Skanus vaistas nuo cukrinio diabeto
Kai anytai buvo nustatytas cukrinis diabetas, pradėjome ieškoti nekenkiančių gydymo metodų - juk “nesėdėsi” visą laiką ant vaistų!

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 18:38 NSO laivynas praskrido žemai virš greitkelio Ilinojaus valstijoje
Vaizdo įrašas (žiūrėti toliau) buvo įrašytas 2021 m. lapkričio 26 d. apie 18 val. vakaro, tačiau tik neseniai pasirodė internete. Pasak liudininko, objektai judėjo visiškai tyliai ir, keisdami formą, judėjo Mičigano ežero link....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 17:52 Paslaptingas Dievų miestas Teotihuakanas
Teotihuakaną statė nežinoma išsivysčiusi civilizacija – taip teigia viena iš paskutinių nusistovėjusių versijų apie paslaptingą senovinį miestą Šiaurės Amerikoje.

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 15:39 Nežinomų dievų pagalba
Stebint naujausius mokslinius atradimus išnykusių civilizacijų tyrinėjimų srityje, tampa akivaizdu, kad klasikinė teorija apie žmonijos vystymąsi neišlaiko jokios kritikos. Seniai žlugo versija, kad dabartinė civilizacija yra visų ankstesnių, egzistavusių prieš ją, karūna....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 13:03 Receptai | Patiekalai Gaminame namuose: Naminė saldinta pistacijų pasta

Maistas privalo būti skanus. Šiais laikas žmonės vis dažniausiai koncentruojasi į grožį, kad net kartais pamiršta skonį. Vis mažiau apie jį visi kalba.

Skaityti daugiau

15.01.2022 laikas 16:59 Receptai | Patiekalai Tobulasis kepinys, kuris niekada nenuvilia! Mielinis velykų pyragas
Kokios Velykos be tikros romo bobos? Tokios bobos - bobos kaip bobos tik be romo, kad visokiausio amžiaus valgytojai galėtų jas ragauti bei vertinti. O įvertintos buvo greitai, dar net nesulaukus Velykų.

Skaityti daugiau

13.01.2022 laikas 22:56 Receptai | Patiekalai Pačios skaniausios orkaitėje keptos varškės spurgos
Tokios orkaitėje iškeptos varškės spurgos yra tikras mano atradimas. Man jos labai patinka, jose nėra tiek daug riebalų, skonis fantastiškas. Pastaruoju metu jos tapo labai pamiltos visos mūsų šeimos. Užsukę svečiai, kuriuos pavaišinau taip pat labai gyrė, vis kartojo, kad prie kavos puodelio jos la...

Skaityti daugiau