Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2022 » Sausio » 1

Nauja anomalija Saulėje: milžiniškas išsikišimas ir du sinchronizuoti sprogimai

Ar Saulėje vienu metu galėjo įvykti du sprogimai? Kaip paaiškėjo 2021 m. gruodžio 31 d., tai įmanoma įvykus dviem sprogimams, nutolusiems vienas nuo kito 700 000 km atstumu, spaceweather.com:

konspirologija, Saulė, Nepaaiškinama, Nibiru

Pirmoji ir akivaizdi emisija buvo Saulės dėmė AR2918, kuri sprogo šiauriniame Saulės pusrutulyje (užfiksuotas M1 klasės Saulės žybsnis), tačiau tuo pat metu virš pietinio pusrutulio iškilo didžiulis protuberantas:

konspirologija, Saulė, Nepaaiškinama, Nibiru

Sutapimas? Nebūtinai. NASA Saulės dinamikos observatorija jau seniai nustatė, kad pusrutulio magnetinis nestabilumas gali sukelti vienu metu Saulės paviršiuje vykstančius žybsnius. Atrodo, kad tai kaip tik toks atvejis.

Kol kas koronagrafai neaptiko į Žemę nukreiptų įkrautų dalelių srautų, tačiau geriau sekite mūsų tekstinius perspėjimus.

Komentaras: Kaip visi žinome iš patirties, pareigūnai visada turi raminančių paaiškinimų.  Įvyksta kažkas, ko niekada anksčiau nebuvo, ir mums sakoma, kad taip buvo visada. Tipiškas pavyzdys - spritai ir reaktyviniai lėktuvai, kurie prieš 100 metų egzistavo tik teoriškai, o dabar jie fotografuojami beveik kasdien. O kiek jų tiesiog stebima - niekas niekada neskaičiavo. 

Dabar jie pasakoja apie magnetinio stabilumo praradimą "pusiaujo mastu". Bet, tai nėra labai aišku,, kuriame saulės pusrutulyje šis stabilumas buvo prarastas, iš tikrųjų jis išmušė tiek šiaurės, ir pietų? Be to, pietų pusrutulyje sprogimas buvo toks geras, kad protuberancija, kurios pagrindo mes net nematome, vis tiek pasiekė epinį mastą:

konspirologija, Saulė, Nepaaiškinama, Nibiru

Anksčiau iškyšulių, viršijančių žvaigždės spindulio ilgį, niekaip nepastebėdavo, bet dabar jie yra, ir tam turi būti priežastis. Kas tai yra?

Dar vienas keistas vaizdo įrašas:

Dar vienas, jau visai keistas:

Kaip tik vakar viename iš straipsnių pateikėme nuorodą į sensacingus pranešimus apie tai, kad į mūsų pusę atkeliauja kažkokie pepelatai su svečiais iš kosmoso. Keletas mūsų skaitytojų atsakė, kad jie sapnavo labai panašius sapnus. Taigi, nepraėjus nė 24 valandoms, jautruolė Michelle Catherine Orts praneša, kad netrukus mus aplankys puolę angelai. Ir tai buvo net ne sapnas, o ištisas apreiškimas su angelais, su citatomis iš Biblijos ir kitais stebuklais, kuriuos gruodžio 21 d. parodė Michelle Catherine. 

Žinoma, mes nežinome, kas ten ruošiama, kaip ir kada viskas įvyks, tačiau, sprendžiant iš anomalijų su Saule, ten tikrai kažkas yra. Jis labai, labai masyvus ir greičiausiai apgyvendintas. O jei jis gyvenamas, gyventojai būtinai užsuks į svečius.  Nežinome, ar jie užsuks pasišviesti, ar atsineš ugnies, bet stebime įvykius.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 08:47 Hipotetiškai: Mėnulio paslaptys

Ar Mėnulis ne visada buvo Žemės palydovas? Seniausiuose Kinijos astronomų raštuose (datuojamuose X-XI a. prieš m.e.) yra dangaus aprašymai, tačiau juose nėra paminėtas Mėnulio buvimas. Galbūt jis ir neegzistavo?

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau