Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 11

Ateiviai jau rodomi tiesioginiame eteryje per televizorių

2020 m. gegužės 8 d. vakare, per tiesioginę transliaciją, Romoje, vienos Italijos televizijos kompaniją, visiškai netikėtai transliacijos metu praskriejo NSO:

Greičiausiai mes kalbame apie vadinamąjį „trikampį“ – trikampio formos objektas, trimis varikliais šonuose ir vienas centre:

Konspirologija, NSO, Ateiviai, Anomalija, Nepaaiškinama

Konspirologija, NSO, Ateiviai, Anomalija, Nepaaiškinama

Konspirologija, NSO, Ateiviai, Anomalija, Nepaaiškinama

Kažkas panašaus pateko į stebėjimo kamerą Argentinoje, balandžio 28 d.;

Konspirologija, NSO, Ateiviai, Anomalija, Nepaaiškinama

Kamera panoraminė, apskritai maža ką galima pamatyti – vaizdo pritraukimas prasideda nuo 1:30 minutės:

Kalifornija, 2020 m. gegužės 7 d.:

Konspirologija, NSO, Ateiviai, Anomalija, Nepaaiškinama

Vėl Kalifornija, vėl gegužės 7 d.:

Stebimas objektas greičiausiai yra tam tikras bepilotis orlaivis, kuriuos JAV kariškiai dažnai paleidžia šiose vietose:

Indonezijoje, vaizdo įrašas gegužės 7 d.:

Brazilija, gegužės 10 d.:

Argentina, gegužės 10 d.:

Ispanija, vaizdo įrašas gegužės 6 d.:

Apskritai, kažkas ypač naujo ir neįtikėtino, jeigu kalbant apie NSO praėjusią savaitę nebuvo pastebėta. Jie skraido, kaip skraidę, kartais slepiasi už debesų. Visi tie patys maži bepiločiai arba didesni diskai/trikampiai, nors kartais būna ir labai didelių:

Tai nukopijuotas vaizdas iš ekrano, kuriame matomas orų radaras, kurį padarė 2020 m. gegužės 8 d., MrMBB333. Remiantis jo skaičiavimais, objekto skersmuo yra apie 700 kilometrų. Nors nieko naujo čia nėra, panašūs dalykai buvo stebimi per gaisrų sezonus Australijoje.

Konspirologija, NSO, Ateiviai, Anomalija, Nepaaiškinama

Nepaisant to, faktas rodo, kad NSO aktyvumas yra padidėjęs. Tai panašu į karinius traukinius, važiuojančius geležinkeliu. Net ir paprastas kvailys, gali suvokti, jei tokių „traukinių“ danguje daug jie gali gabenti daugiau ginklų, tankų ir t.t.

Kas planuojama – čia mes nežinome, nes net ir JAV prezidentas akivaizdžiai nelabai žino situacijos apie NSO, todėl mes toliau stebėsime kas dedasi pasaulyje: kai skraiduoliai pradės kristi iš dangaus, ir vienas į kitą šaudyti – mes tai tikrai pastebėsime.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
02.06.2020 laikas 21:57 Stidas Bonetas. Piratas, nežinojęs stiebų pavadinimų
Tai buvo gerbiamas, patrauklus ir išsilavinęs jaunas žmogus. 25 metų dvarininkas į Barbadosą atvyko iš Anglijos ir tarnavo kolonijinės milicijos majoru. Žodis “milicija”, ko gero, gali klaidinti. Paprasčiau tariant, Stidas Bonetas vadovavo vietinei šauktinei kariuomenei....

Skaityti daugiau

02.06.2020 laikas 21:13 Povandeninis ateivių laivas arba Šag Harboro incidento paslaptis
1967 metais Kanados žvejų Šag Harboro (Naujosios Škotijos provincija) kaimelyje nutiko tikrai neįprastas įvykis. Jį matė mažiausiai 11 žmonių. Tai yra vienas iš masiškiausių NSO stebėjimų Kanadoje.

Skaityti daugiau

02.06.2020 laikas 20:39 Stebuklingas karaliaus Saliamono instrumentas

Net ir patys aštriausi skeptikai pamažu pradeda sutikti su tuo, kad nuo neatmenamų laikų mūsų planetoje egzistavo itin išsivysčiusios civilizacijos. Sunku tai neigti, žvelgiant į statinius, sukurtus naudojant nežinomas technologijas, iki kurių mums dar labai toli. Šių neįtikėtinų technologijų ir ...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau