Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2021 » Liepos » 30

Identiški NSO stebėjimai JAV ir Kanadoje

(Paranormal) Po to, kai visame pasaulyje kelių savaičių intervalais buvo pastebėti vienodai atrodantys cilindro formos NSO, konspiracijų pasaulyje kilo sąmyšis. Konspiracijų tyrinėtojas MrMBB333 savo kanale pasidalijo birželio ir liepos mėnesiais užfiksuotais pastebėjimais. Pirmasis įrašas buvo padarytas birželio 5 d. virš Teksaso miesto Hiustono. Jame buvo pavaizduotas "baltas cilindras", skriejantis per dangų vidury baltos dienos. Kitą mėnesį MrMBB333 teigė, kad tas pats objektas buvo pastebėtas virš Kanados Ontarijo provincijos, pranešė "Daily Star".

"Atrodo, kad tai tas pats objektas, kurį matėme", - sakė jis. Liepos 22 d. panašus NSO vėl pasirodė virš Teksaso, šį kartą jį pastebėjo Bullardo gyventojas. 

Liudininkė Tina M. pasidalijo savo stebėjimais liepos mėnesį virš Pietų Karolinos esančiame interneto platformoje. Konspiracijų analitikas teigė, kad jis taip pat gavo pranešimų apie objektą, pastebėtą Oregone. Jo vaizdo įrašų kolekciją užbaigė panašus pastebėjimas Vokietijoje. 

"Kas vyksta?" - paklausė jis. 

"Nežinau, kas tai per daiktas ir ar po pasaulį skraido keli balti cilindrai. Žinote, kad tikriausiai buvo daug daugiau žmonių, kurie matė tokius dalykus danguje - tai tik penki pavyzdžiai." Nuo liepos 27 d., kai "YouTube" buvo paskelbtas MrMBB333 vaizdo įrašas, jis buvo peržiūrėtas daugiau nei 29 000 kartų.

Šimtai sekėjų komentarų skiltyje dalijosi savo mintimis apie tai, kokie galėtų būti šie objektai, o daugelis teigė taip pat matę NSO. "Šaunu, man jie atrodo kaip tikri NSO", - pasakė vienas iš jų. "Jie nebesislepia." 

Kitas komentavo: "Du kartus mačiau NSO Viskonsine ir kartą pro lėktuvo langą O'Haro oro uoste Čikagoje, kai išvykome." 

Kažkas taip pat teigė matęs "laivą" ir sakė: "Aš irgi mačiau baltą cilindrą! Nuotrauką nusiunčiau 2020 m. spalio mėn. ... jis skrido greitai." 

Pastaraisiais metais cigarų ir gyvatės formos NSO tapo tam tikru reiškiniu JAV. 

Dar 2019 m. laikraščiui "Daily Star" pasakojo NSO tyrinėtojas, kad tai gali būti "nežemiškos gyvos būtybės". Skeptikai dažnai aiškina, kad tai ne kas kita, kaip oro balionai, paukščiai ar dronai.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau