Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 15

NSO kabo virš greitkelio Naujajame Džersyje! Kas toliau?

Prieš kelias valandas šis vaizdo įrašas tiesiogine to žodžio prasme, sprogdino socialinius tinklus:

5 vaizdo įrašų rinkinys:

Jei būtų tik vienas vaizdo įrašas, tai 99% jį žiūrėjusių žmonių tikrai pasakytų, kad tai yra kompiuterinė grafika. YouTube yra daugybė, galima pasakyti kvailiukų, kurie tokiu būdu linksminasi – o visų padarytų NSO vaizdo įrašų pagrindinė klaida, per didelės pastebimos NSO detalės, kurios realiose nuotraukose pasirodo gana retai. Bet čia skraidanti lėkštė kabo ir minios žmonių ją filmuoja, tai arba gerai surežisuotas filmas, ar tikrai kažkas vyksta. Juolab, tai pateikta iš skirtingų vaizdo priemonių ir piliečių.

Incidentas įvyko kažkur greitkelyje Naujajame Džersyje rugsėjo 14 d. Paneigdamas, ką matau, galima sakyti, kad tai dronas ar balionas. Tačiau drone turi būti tam tikri ventiliatoriai, kurie jį laiko ore, o dirižabliui, šis daiktas yra mažas ir labai plokščias.

Be to, žmonės, kurie iššoko iš automobilių ir pradėjo vis tai filmuoti – tikrai ne kokie prasčiokai, negalintis atskirti balioną ar drono, nuo „neaišku ko“. O vertinant pagal sambrūzdį trasoje – objektas nebuvo pagamintas kokioje gamykloje. Bet kas tai? Ateiviai? Karinis?

Kariuomenė – mažai tikėtina, o jeigu pagalvojus, Pentagonas turi kažką panašaus į TR-3B ir generolai nusprendė jį pristatyti visuomenei – galima tokiu būdu, prieš kokius rinkimus gauti didelį politinį kapitalą. Gal tai, kam naudinga?

Tai yra, pirmiausia reikia apšildyti publika, pateikti užuominas, tada atvilkti „skraiduolius“ į studija, ir nuo jo nuimti audinį, lyg nuo paminklo ar naujo pristatomo automobilio prekybos atstovybėje. Bet, taip, kad pakabinti jį prie kelio – efektas bus mažas, todėl greičiausiai skraiduolyje sėdi „marsiečiai“. Bet, kodėl jie staiga nusprendė kaboti šalia kelio?

Į šį klausymą aš neturiu atsakymo, tačiau nuojauta nėra labai gera – kad tik skraiduoliai nekabėtų virš visų miestų arba neprasidėtu noks nors atominis karas, kuris būtų kažkas panašaus į derlių „marsiečiams“. O gal, taip globalistai nusprendė pradėti viešinti? Žinoma, šiuo metu yra kvaila spėlioti, remiantis vienu įvykiu, todėl laukime, kas bus toliau...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.09.2020 laikas 22:23 Organizmo valymas: pasiruošimas šaltajam sezonui
Ežiuolė ne veltui dar vadinama „kraujo valytoja“. O švarus kraujas - sveikas organizmas. Šis augalas aktyviai valo limfinę sistemą, kraują, inkstus ir kepenis.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 21:43 Kaip padidinti hemoglobino kiekį be vaistų

Sumalkite (praleiskite per) mėsmalę, tada sumaišykite 0,5 kg džiovintų abrikosų, razinų, nuluptų graikinių riešutų ir citrinų (su žievelė). Įdėkite 0,5 l medaus. Laikyti šaldytuve. Vartokite po vieną šaukštą 3 kartus per dieną. Galima užtepti ant batono ar duonos ir užsigerti arbata su citrina.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 19:44 Filipas Šnaideris ir požeminės NSO bazės
Ateiviai jau seniai turi požemines bazes Žemėje. Jie sudarė slaptą sutartį su JAV vyriausybe. Jų tikslas – įtvirtinti savo viešpatavimą planetoje, pakeisti žmonių prigimtį ir paversti juos būtybėmis su tam tikromis užprogramuotomis. Šią neįtikėtiną programą viešai demaskavo amerikiečių inžinierius F...

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 08:23 Geriausi liaudies medicinos gydymo būdai nuo sąnarių skausmo

Sąnariai - labai svarbi mūsų organizmo dalis. Juk kaip sakoma, netepsi - nevažiuosi. Kaip sąnarius tausoti ir jais rūpintis, jeigu pradeda skaudėti, pataria liaudies medicina.

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:38 Piratai ir lobiai „Lutine“
Ant krėslo kuriame sėdi anglų „Lloyd“ draudimo kompanijos prezidentas, išrėžtas užrašas: „Šis krėslas padarytas iš Jos Didenybės laivo „Lutine“ vairo, laivas sudužo 1799 metų spalio 9 dieną, žuvo visi laive buvę žmonės, išskyrus vieną“....

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:02 Antpilas apsaugo nuo insulto
Šis augalas yra absoliučiai nepakeičiamas gydant ir atsigaunant po insulto, nes sumažina cholesterolio kiekį kraujyje, normalizuoja medžiagų apykaitą, tonizuoja nervų ir širdies bei kraujagyslių sistemas.

Skaityti daugiau