Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 27

JAV Pasiūlė SSRS Vienytis, Kad Atremtų Ateivių Invaziją

Ronaldas Reiganas (Ronald Wilson Reagan) tikėjo, kad ateiviai užkariaus žemę, ir apstulbino Michailą Gorbačiovą, paprašydamas SSRS pagalbos atremti invaziją.

Susitikimo metu 1985 m. Ženevoje, Amerikos prezidentas nutolo nuo suplanuoto teksto ir perspėjo Gorbačiovą apie ateivių invazijos grėsmę.

Reiganas, kreipėsi į Gorbačiovą, išreiškė įsitikinimą, kad dvi supervalstybės bendradarbiaus, jei žemei grėstų ateivių invaziją. Apstulbęs Gorbačiovas nuo atsakymo išsisuko ir mandagiai pakeitė pokalbio temą.

Ateiviai, JAV, SSRS, NSO, Ufologija, konspirologija, sąmokslo teorijos

1985 m. Reiganas savo pranešime, Gorbačiovui viršūnių susitikime, buvo įsitikinęs, kad reali grėsmė kyla ne nuo geležinės uždangos, o nuo priešiškų ateivių.

1982 m. Reiganas surengė Baltuos rūmuose uždarą mokslinės fantastikos filmo peržiūrą, Steveno Spielbergo „Artimi trečiojo laipsnio kontaktai“ (Close Encounters of the Third Kind), kur pakvietė vyriausius teisėjus, astronautus ir kitus svarbius žmones. Kai, titrai pradėjo eiti, jis pasisuko į auditoriją ir pasakė: „Šioje salėje yra nemažai žmonių, kurie žino, kad viskas, kas rodoma ekrane, - tiesa“.

Jis tikrai labai stengėsi informuoti visuomenę, net, kai žinojo, kad tai ir prieštarauja nacionaliniam saugumui.

1983 m. rugsėjo 16 d., JAV prezidentas Ronaldas Reiganas pasakė įsimintiną kalbą jungtinių tautų nariams. Jame jis subtiliai užsimena, kad egzistuoja ateiviai ir, kad visa žmonija gali pražūti, jei jie nuspręs pulti.

Prezidentas Reiganas pareiškė: turbūt, mums reikia kažkokios išorinės visuotinės grėsmės, kad pripažintume šį bendrą tikslą. Kartais galvoju, kaip greitai mūsų skirtumai visame pasaulyje išnyktų, jei mes susidurtume su ateivių grėsme ne iš šio pasaulio.

Žinoma, prezidentas Reiganas turėjo informacijos iš CŽV ir NASA ir jam buvo pasakyta, kad ateiviai tikrai yra.

Tačiau jis negalėjo tiesiogiai išeiti ir pranešti, nepažeisdamas nacionalinio saugumo taisyklių. Taigi vietoj to... jis subtiliai užsiminė likusiems pasaulio lyderiams, ką sužinojo iš CŽV ir NASA.

Jis taip pat žinojo, kad nedidelis procentas kitų lyderių jungtinių tautų susitikime taip pat žinojo apie ateivių egzistavimą.
Pabaigai siūlau pasižiūrėti šį Ronaldo Reigano siūloma filmą, nors filmas buvo išleistas 1977 metais, bet dabar pažiūrėjau randu daug sutapimų, tiek karantinai, tiek apsirengia kariškiai apsauginėmis priemonėmis, belieka realiame gyvenime laukti ateivių, o jie, kaip teikia JAV prezidentas ne už kalnų, todėl stebėkime ir toliau kas darosi pasaulyje.

paranormal.ltparanormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau