Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 21

Kada prasidės kosminės kovos dėl Amerikos?

Po fenomenalios istorijos Naujajame Džersyje, kur NSO pakibo virš kelio ir šimtai žmonių spoksojo į jį, pareigūnai dėjo precedento neturinčias pastangas, panašias į 1947 m., įrodinėdami, kad žmonės matė „dirižablį“. Žmonėms, mačiusiems vaizdo įrašą tik YouTube paaiškinimas atrodė panašus į tiesą, tačiau įvykio liudininkai ir jų pažįstami nuo šio teiginio juokiasi iki ašarų: žmonės nėra idiotai ir moka atskirti dirižablį nuo kažko kito (rašėme apie tai NSO kabo virš greitkelio Naujajame Džersyje! Kas toliau?). Be to, daugelis liudininkų turėjo „kietus“ telefonus su objektyvais, kurie leido jiems priartėti, tačiau dirižablio vis tiek niekas nematė. Tuo tarpu „dirižabliai“ ir toliau skraido.

Alžyras, rugsėjo 20 d .:

Venesuela, rugsėjo 15 d .:

Denveris, rugsėjo 14 d .:

Villa Rika, Džordžija, rugsėjo 14 d .:

Tokijas, rugsėjo 14 d. - Kaip rašo vaizdo įrašo autorius, daikto pasirodymą danguje lydėjo „transformatoriaus gaudesys“:

Garis, Indiana, rugsėjo 10 d .:

Panašus objektas buvo nufilmuotas Kalifornijoje ir Virdžinijoje 2020 m. Liepos ir balandžio mėn .:

Apskritai dirižablių yra daug ir panašu, kad netrukus jų bus dar daugiau:

Iš pirmo žvilgsnio vaizdo įraše nėra nieko įdomaus – šie švytintys balionai dabar kabo virš kiekvieno miesto, už kiekvieno kampo. Tačiau problema ta, kad vaizdo įrašas nufilmuotas Jutikos mieste 2020 m. rugsėjo 17 d. Prieš tai rugsėjo 12 d. vyko oro-kosminiai mūšiai, tas pats įvyko ir rugsėjo 3 d., ir rugpjūčio mėnesį (straipsnis buvo patalpintas užsienio spaudoje Amerika gali tapti ta vieta, kur gali prasidėti Pasaulių karai), štai keletas epizodų, kas vyksta prisidengiant įvairiomis pandemijomis, kur spauda nutyli, o ir paaiškinimų neturi.

O dabar virš miesto vėl pakimo keli dirižabliai. Panašu, kad ta vieta kažkodėl tampa tiktu NSO karų arena, o artimiausiu metu ten įvyks kažkas beprecedentinio, priversdami net ufologus iš nuostabos atverti burnas.

Ar marsiečiai išlys iš žemės Jutikoje, ar ant debesų prasidės dvikovos su lazeriniais kardais, mes dar nežinome atsakymo į šį klausymą, tačiau stebėkime kas dedasi pasaulyje.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.10.2020 laikas 21:42 Skirtingos vyrų ir moterų iliuzijos poroje

Svarbiausia vyriška iliuzija santykiuose yra įsitikinimas, kad moteris jį priims tokį, koks jis yra. Jis tikisi, kad štai pagaliau sutiko tą vienintelę, kuri nieko nelauks ir nereikalaus iš jo, tik paprasčiausiai dovanos jam meilę. Ir kiekvieną kartą vyras patiria skausmą ir nusivylimą, kai jo ne...

Skaityti daugiau

19.10.2020 laikas 19:04 Ką daryti, jei dažnai pučia pilvą?
Pučia pilvą dėl kažkokių tai priežasčių, todėl svarbu suprasti pilvo pūtimo priežastis ir imtis būtinų priemonių.

Skaityti daugiau

19.10.2020 laikas 17:51 Kada nugarą šildyti pavojinga
Tarp mano pažįstamų sklando nuomonė - jei suskaudo juosmenį, iškart jį pašildyti, t y. patepti kokiu nors šildančiu tepalu ir apvynioti vilnone skara, įlįsti į karštą vonią arba, jei yra galimybė, nueiti į pirtį ir gerai pasikaitinti....

Skaityti daugiau

19.10.2020 laikas 17:18 Medus mažina cholesterolio kiekį

Jau daug metų stengiuosi gydytis liaudiškomis priemonėmis. Iš vienos pusės, dėl ekonomijos, o iš kitos pusės - dėl naudos sveikatai. Prie kelerius metus man buvo nustatytas padidėjęs cholesterolis.

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 20:50 Kūno kalba: ką slepia moterys... Testas
Kūno kalba: suraskite melagę! Kuri moteris kažką nuo jūsų slepia? Pasitikrinkite, ar jūs esate įžvalgūs! Kūno kalbos žinovams siūlome labai linksmą ir įdomią užduotį! Šiandien mes parodysime „tikrą moterų veidą“. O jūs kartu su mumis išbandykite savo jėgas. Pabandykite čia surasti melagę!...

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 19:12 Receptai: kuo naudingos tavo sveikatai kalendrų sėklos?

Ne kartą ir pati išbandžiau nemažai jūsų receptų, gydžiau jais ir savo vaikus. Šiandien norėčiau papasakoti, kaip išmokau kovoti su pilvo pūtimu.

Skaityti daugiau