Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 8

Milžiniškas NSO dienos metu pasirodė virš Naujojo Džersio

2020 m. Lapkričio 6 d. Virš Amerikos miesto Kamdeno (Naujasis Džersis) buvo nufilmuotas šis nuostabus objektas:

Tas pats vaizdo įrašas, bet su nedideliu programos priartinimu:

Kadangi nežinome, pagal kokius principus „marsiečiai“ klasifikuoja savo skraiduolius, todėl negalime mes tiksliai pasakyti – ar tai kokia fregatą, kreiseris, ar tai yra skraiduolis „kosminis naikintuvas“. Tačiau mes primename, kad panašų dalyką, skrendantį mažame aukštyje, kamera užfiksavo prieš savaitę Teksase:

„YouTube“ yra daugybė ufologinių kanalų, kurių akys gerai išmokytos pastebėti padirbinėjamus vaizdo įrašus su „lėkštėmis“, o vaizdo įrašas iš Naujojo Džersio išlaikė patikimumo testą - visi ufologai pradėjo jį skelbti, kaip patikimu įrašu.

Vienintelis dalykas, kas kankina - kodėl tokį akivaizdų objektą nufotografavo tik vienas asmuo? Kita vertus, nepraėjo daug laiko nuo šio NSO pasirodymo virš miesto. Be to, Kamdenas yra ne miestas, o 70 000 gyventojų turintis miestelis. Be to, dabar pasaulis yra karantine, gatvėse nėra daug žmonių. Galiausiai paklauskite savęs - kada paskutinį kartą žiūrėjote į dangų?

Atsižvelgiant į šiuos argumentus, net jei nėra kitų vaizdo įrašų, tai neturės didelės įtakos vaizdo įrašo patikimumui. Atvirkščiai, kažkoks daiktas tikrai kabėjo virš miesto, ir - labai didelis daiktas. Ir ji ten nebuvo ne viena - kažkas visiškai neįsivaizduojamas buvo pastebėtas lapkričio 4 dieną virš Trentono miesto, kurio centras yra 40 kilometrų nuo Kamdeno mero kabineto:

Naujojo Džersio valstija per pastaruosius porą mėnesių tapo tikra ufologine zona, tačiau kitos valstijos neatsilieka. Floridos valstija, 2020 m. Lapkričio 5 d.:

NSO, Ateiviai, Nepaaiškinama, kospirologija, sąmokslo teorijos

NSO, Ateiviai, Nepaaiškinama, kospirologija, sąmokslo teorijos

- Tai „bolidas“! - Kas pažvelgs į nuotrauką pasakys, ir bus visiškai teisus. Tačiau problema ta, kad šis „bolidas“, kaip rašo nuotraukos autorius, skrido, skrido, o po to staiga sustojo, tarsi suteikdamas operatoriui galimybę iš kišenės išsitraukti telefoną ir sufokusuoti kamerą. Ir tada, nepasiekęs paviršiaus, šis "bolidas" išgaravo, tarsi jo niekada nebuvo.

Apskritai, kaip jau minėjome anksčiau, „marsiečiai“ atidžiai stebi rinkimų eigą JAV, kurių rezultatas taps lūžio tašku viso pasaulio likime. Jei globalistams, pažeidžiant visas įsivaizduojamas taisykles ir įstatymus, pavyks įstumti savo komandą į Baltuosius rūmus – kovido pagrindu, uždarymai namuose, tuoj pat pasklis ir po JAV. Po to bus „perkraunama“ pasaulio finansų sistema, skiepai ir „sveikatos pasai“, be kurių niekas negalės pirkti, parduoti ar net išeiti.

Jei D.Trumpas sugebės pasipriešint pasaulinei hidrai – pasaulis, vis tiek turi, šiek tiek, mažų galimybių, jei ne laimėti prieš Naująją pasaulio tvarką, bet kovoti su ja. Tai yra, varžtai, būtų sukami ne taip greitai, o protestuojantiems prieš kovidą žmonėms, nedaužys smarkiai galvų, o teks šonų jiems pažiūrėti ir į JAV prezidentą. Todėl, laukiame naujų žinių, kas dedasi danguje, ir ant žemės...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
04.12.2020 laikas 21:27 Namų vaistinėlė: Putinai gelbsti nuo peršalimo
Putinų arbatos skonis ir aromatas man pažįstami nuo vaikystės. Močiutė visada ruošdavo šį gėrimą, kai šeimoje kas nors susirgdavo peršalimo ligomis.

Skaityti daugiau

04.12.2020 laikas 21:04 Citrina prieš hipertoniją ir reumatizmą
Jei pajutote nemalonius pojūčius gerklėje, perštėjimą, neskubėkite griebtis medikamentų. Jums puikiai gali padėti citrinų nuoviras. Į nedidelį emaliuotą puodą išspauskite 3 citrinų sultis, truputį pašildykite ant mažos ugnies, nevirinkite....

Skaityti daugiau

04.12.2020 laikas 20:37 Namų vaistinėlė: 4 receptai nuo kosulio
ik kosuliui prasidėjus, padės imbieras, iš tarkuotos imbiero šaknies (1 šaukštas), citrinos ir medaus paruoškite arbatą. Ją gerkite kas 1-1,5 valandos. Sloga praeis po 1-2 stiklinių, o kosulys - po 5-6. Dar patartina sukramtyti česnako skiltelių....

Skaityti daugiau

04.12.2020 laikas 22:58 Johns-Hopkins researcher says CDC data show COVID-19 has NO effect on percentage of death in older people
When all is said and done, Americans — and the world — are going to discover that while the COVID-19 virus is real as was the pandemic, virtually nothing we’ve been told about the infection morbidity rates has been accurate....

Skaityti daugiau

04.12.2020 laikas 22:38 Election findings could ‘Easily’ overturn 3 states, data analyst concludes
WASHINGTON—The former data and strategy director for President Donald Trump’s 2016 election campaign says he has found enough evidence to suggest the election results could be “easily” turned to favor the current president....

Skaityti daugiau

04.12.2020 laikas 22:03 Moderna to start testing its mRNA COVID-19 vaccine on children – are parents really letting their kids serve as guinea pigs?
Moderna has announced that it will start testing its COVID-19 vaccine in children in a large, late-stage trial. The U.S. National Library of Medicine’s registry indicates that the study will include 3,000 participants aged 12 to 17....

Skaityti daugiau