Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 13

Kruvinas Mėnulis Pakilo Virš Italijos. Kodėl?

Naktį iš 2020 m. balandžio 11 d. į balandžio 12 d. išsigandę viduržemio jūros (Italijos ir šiaurės Afrikos) gyventojai pastebėjo nuostabų atmosferos, astronomijos, optinį ar net nesuprantamą reiškinį.

Milanas:

Roma:

Buvimo vietas nenurodyta:

Šiandiena niekuo nenustebinsite vadinamuoju „kruvinuoju mėnuliu“, nes laikraščiai apie tokius reiškinius rašo visą laiką. Remiantis oficialia versija „kruvinas mėnulis“ gaunamas dalinio mėnulio užtemimo metu – kai žemė yra ties linija tarp mėnulio ir saulės, bei atmosferos krašto, kai saulės spinduliai lūžta, kaip nuo lęšio. Dėl to mėnulis gauna rausvą atspalvį.

Visos šios teorijos, be abejo, labai nuostabios, tačiau problema ta, kad balandžio 12-osios mėnulio užtemimo nebuvo. Jo nebuvo ir balandžio 11 d., ir nebus balandžio 13 d., bet, kaip bebūtų keista mėnulis pasirodė raudonas. Daugelis žmonių apie tai nesusimąsto, bet jei labiau pasigilinus, čia kažkas yra ne taip. Bet niekas, vėl apie tai nekalba, nei astronomai, nei mokslininkai.

Dar viena teorija, kodėl gali būti mėnulis raudonu atspalviu yra miško gaisrai: jie kelia į dangų suodžius ir dujas, atmosfera įgauna skirtingą pralaidumą ir visas tolumoje esantis pasaulis tampa tamsus. Šioje situacijoje raudonas mėnulis ir saulė, ir apskritai viskas.

Tačiau problema ta, kad Italijoje niekas nedega, neišsiveržia dideli ugnikalniai. Ir niekas nedega kitoje jūros pusėje, tai yra Afrikoje. Iš ten nėra vaizdo įrašų, tačiau komentaruose prie itališko vaizdo įrašo žmonės rašo, kad pas juos tas pats.

Ir dabar kyla klausimas: kas tai buvo?

Pirmasis paaiškinimas primena mistiką, nes katalikai balandžio 12 d., švenčia Velykas. Tad, kai kurios aukštesnės jėgos, turbūt, tokiu būdu pasveikino popiežių, subtiliai užsimindamas, kad artimiausiu metu nieko gero nebus. Ir įvyks, pavyzdžiui, žemės drebėjimas ar kažkas panašaus.

Antrasis paaiškinimas manomas, kad mėnulis atspindi ne saulės šviesą, bet kažkokio kito dangaus kūno. Pavyzdžiui, mėnulį gali išryškinti, Nibiru arba vienas iš jo palydovų, kurie tradiciškai vaizduojami raudonais.

Apskritai, kas ten buvo mes nežinome. Tačiau yra tik du galimi paaiškinimai, ir abu blogi. Be to, antrasis variantas yra dar blogesnis, nes jei tai yra Nibiru, tada planuojama didžiulė katastrofa ne Italijoje, o visur, taigi stebėkime ir toliau kas dedasi pasaulyje.

O ką jūs manote, kas tai galėtų būti?

mistika

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 22:31 Dvi gvazdikėlio galvutės per dieną padarys stebuklus!
Stebuklingai dings skausmas paėmus dvi gvazdikėlio galvutes, sutrynus jas pirštų galais ir įtrynus gautus miltelius vieton, kur pas jus mėlynė arba kažką skauda.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 22:07 Kodėl svarbu kišenėje nešioti šio augalo lapus

Senovės gydytojai amžių amžius naudojo įvairiausius augalus, kad pagerintų atmosferą namuose. Šiai dienai daug žmonių apimti depresijos ir nuovargio, prasismelkiančio į visus plyšius. Kai mes dienų dienas žiūrime į ekranus, protas tampa miglotas, o nuotaika blogėja.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau