- 29.04.2020
- 4.0 Reitingas
- 4751 Peržiūr
- Komentarai
Vienas iš daugelio keistų ir nepaaiškinamų pastaruoju metu vykstančių reiškinių yra periodiškas dangaus spalvos pasikeitimas tam tikrame regione. Kaip taisyklė dangus tapdavo violetinės arba purpurinės spalvos.
Pareigūnai šį reiškinį aiškina „šviesomis nuo šiltnamių“. Be to, dėdės ir tetos kurie pasakoja apie šiltnamius, gyvena tūkstančius kilometrų nuo įvykio vietos ir net neįsivaizduoja, kur ir kokie yra tie šiltnamiai. Tuo pačiu metu šią šviesą matantys vietiniai žmonės tikrai nėra idiotai ir supranta, kad jei šviesą skleidžia kažkoks pramoninis objektas, tada ši šviesa turėtų nuolat pasirodyti toje pačioje vietoje. Bet taip nėra ir nėra „šiltnamių“.
Vis dėlto, jei protingi dėdės ir tetos kalba apie „šiltnamius“ – mes vadinsime šį reiškinį „šiltnamiais“, nes šis reiškinys, vis dar neturi pavadinimo. Ir taip keistai kažkaip atsitiko, kad pastarosiomis dienomis šie „šiltnamiai“ dėl tam tikrų priežasčių buvo įjungti visur.
Kalifornija:
src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw">#cloudstagram #foggy https://t.co/ibdQREL1Y3 pic.twitter.com/jZQVRBWTmQ
— georgeallendickphotography (@georgedickphoto) April 28, 2020
Škotija:
Trees & big purple sky at the gloamin’ #edinburgh. Feels immense and oh so quiet & still. Hope your day has been a good one folks. Thinking of all those working on all our behalf’s. Thank-you #lookafteryourself #lookaftereachother #natureinthecity pic.twitter.com/yGnIvihFVN
— janice parker (@janicemparker) April 28, 2020
Ispanija, balandžio 14 d.:
Masačusetsas, kovo 30 d.:
Mes neduosime visų vaizdo įrašų iš YouTube, nes jie yra monotoniški: purpurinis/violetinis dangus arba purpuriniai/violetiniai blyksniai. Nors kartais spalva būna gana keista:
Apskritai, šiltnamių darbuotojai - neįprasti vyrukai, nes, viso pasaulio ūkininkai naikina produkcija, kurią jiems draudžia įvežti į miestą, o šie vis augina ir augina.
Jei tai kalba eitu apie spalvų pakitimus danguje kažkur virš Filipinų ar virš Pietų Australijos (ten tai nutinka dažniausiai) – būtų galima pagalvoti apie lūžių aktyvumą, apie kai kuriuos kosminių dalelių srautus ir pan. Sunku tai paaiškinti. Bet čia ne Australija, o visame pasaulyje blyksintis dangus.
Be to, tuo metu, pasaulio vandenynuose nutinka taip:
Hundreds of birds found dead on cruise ship open decks pic.twitter.com/bQFVkP0TL5
— Crew Center (@CrewCenter) April 25, 2020
Tviteryje balandžio 26 d. buvo patalpintas vaizdo įrašas kruiziniame laive, kurio denyje krito paukščių lietus ir, kaip rašo strangesounds – jūreiviai net išsižiojo. Visa tai iš tikrųjų labai liūdna, bet mums labiau rūpi klausimas, iš kur tai ir kodėl? Tai yra, kas užmušė paukščius ir ar tai kažkaip susiję su purpuriniu dangumi?
Dar labai įdomus vaizdo įrašas buvo padarytas Sachaline, šimtai audrapaukščių nusileido ant ledlaužio denio, tačiau dėl tam tikrų priežasčių jie neskuba grįžti į natūralią aplinką:
Kažkoks apsinuodijimai ar 5G viduryje vandenyno galime atmesti. Na nebent Elonas Maskas su savo palydovais atlieka kokius ryšio bandymus ir išdarko paukščių sveikatą ir orientaciją aplinkoje. Paukščiai krito ant denio ne todėl, kad ant garlaivio buvo koks nors slaptas įtaisas, kuris juos kažkuo apšvitino, o todėl, kad paukščiai buvo tiesiog pavargę. Tai yra ornitologų žinomas faktas nuo vikingų laikų ir retkarčiais rodomas katastrofų filmuose.
Taigi, jei kurioje pasaulio vietoje staiga išnyktu žemė - kaip sausuma, paukščiai, bet kokiomis aplinkybėmis pamatys artimiausius laivus į kuriuos jie nutūps, bet kokiomis aplinkybėmis. Ir paukščių bus tiek daug, kad jų kiekių butų ne šimtai, ne tūkstančiai, o tonos. Tai yra, varnos, balandžiai ir žvirbliai, skraidantys virš dingusios žemės gabalo, susirinks į krūvą ir nutūps ant kokio lėktuvnešio, kuris bus apverstas ir paskandintas.
Kažkas panašaus nutiko ir šiuo atveju: paukščiai, išsekę dėl savo įprastos kelionės, pamatė garlaivį ir nuskrido link jo, kaip į salą. Bet paukščiai tiek buvo išsekę, krito ant denio. Todėl reikia manyti apie tai, kas galėtų jiems atimti tiek jėgų, kurie, taip krenta ne tik laivuose, bet ir gatvėse – visame pasaulyje. Bet keisčiausia, kad niekas per televizija, spauda nekalba, o ką kalbėti apie priežastis.
O toliau, plėtodami mintį, galime savęs paklausti: jei kažkas užmuša tokį didžiulį paukščių kiekį, tada galbūt kažkas, gali taip nužudyti ir žmones? Argi žmonės vieną dieną, taip pat atsijugs kelio viduryje, gatvėse, neturėdami daugiau jėgų?
Žinoma, įmanoma, kad viso to priežastis buvo, kai kurios palydovų technologijos, kai kurie HAARP įrenginiai ir panašiai. Tačiau, toks paaiškinimas mums neatrodo labai tikėtinas: žmonės tam turi mažai jėgų. Juolab, kad dar dangų be reikalo nudažytų. Todėl, greičiausiai visa tai kažkaip susiję su ateivių veikla.
Jų laivai atrodo labai dideli, kilometro ilgio ir dešimčių kilometrų, o atsižvelgiant į greitį ir mase, sunku įsivaizduoti jų generuojamus laukus skraidymo metu. Bet, tikriausiai, jie kažką atmosferoje radikaliai pakeičia, kadangi, net mikroskopiniai sąlyginai NSO orlaiviai palieka pastebimus išmetimus.
Greičiausiai, po NSO skridimo vyksta atmosferos jonizacija, kuri ir duoda tokį apšvietimą. Na, kadangi NSO dažniausiai būna ore, pirmiausia pirmą smūgį gauna paukščiai, kurie ir krenta.
Tai taip ufologams pažįstama būsena: labai daug žmonių, kurie susiduria su „lėkštėmis“ ar tiesiog apsilankė jų nusileidimo vietose, pradėjo sirgti ir mirdavo. Kartais ji mirdavo po kelių dienų po incidento. Tai buvo susitikimai su kelių dešimties metrų skersmens objektais. O kas ir kaip toli plinta aplink save, jei NSO yra dešimties kilometrų skersmens?
Šį nuostabų skraiduolį nufilmavo praėjusiais metais Čilėje.
Tai yra, tokie dalykai kabo šiame rajone kiekvieną dieną. Todėl netrukus priprasime prie tokių skraiduolių, prie negyvų paukščių, prie rausvos ar net žalios atmosferos, todėl stebėkime kas dedasi ne tik žemėje, bet ir danguje...
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau