Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 30

Argentinoje Ir Azijoje Invazija Humanoidinių Šikšnosparnių

2020 m. balandžio mėn. iš Kinijos ir Argentinos pradėjo ateiti pranešimai apie keistas būtybes, primenančias žiurkės, varlės hibridą – galbūt taip pat esant tam tikrai daliai humanoidinės DNR, paranormalcrucible.com.

Pradinėse ataskaitose teigiama, kad šie padarai galėjo būti mutavę hibridai ir buvo sukurti sumaišant šikšnosparnio ir varlės DNR, kad būtų sukurta mutantinė versija ir, kad jie galėjo pabėgti iš slaptos laboratorijos šiame regione.

Kas įdomu šiuo atveju: šie padarai gali skraidyti, šliaužioti ir plaukioti, tačiau mane labiausiai nustebimo tai, kad jie atrodo kaip humanoidai.

Konspirologija, Virusai, NSO, Šikšnosparniai, Hipotezės, gyvūnai

Anot vietos žiniasklaidos, vyriausybinės agentūros pradėjo išsamų įvykio tyrimą ir šiuo metu izoliavo  keletą keistų būtybių.

Man visiškai akivaizdu, kad slapti eksperimentai, liečiančius hibridus, atliekami laboratorijose visame pasaulyje ir galime tik spėlioti, kodėl, dar svarbiau, koks pagrindinis tikslas. Viena aišku: mes gyvename ne įprastu laiku, o šiai laikai baisūs.

Komentaras ir asmeninė nuomonė: remiantis pažangiausias, taip sakant, aukščiausiais moksliniais duomenimis, žemėje yra apie 10 milijonų skirtingų gyvų būtybės rūšių, todėl net profesionalai turi neaiškų supratimą apie viską, kaip visumą, kas dedasi pasaulyje.

Pirmoji prielaida buvo, kad nuotraukoje/vaizdo įraše iš Azijos užfiksuoti vadinami kaguaniniai – gana retos rūšies gyvūnai, apie kuriuos mažai žmonių žino:

Tačiau palyginus tai, kas užfiksuota nuotraukoje ir vaizdo įraše, su tuo, kas yra parašyta apie kaguonas žinynuose, nesunku pastebėti, kad kalbame apie kažkokius tikrus kaguanus-mutantus, kurie buvo naudojami, kaip eksperimento pagrindas, arba apie labai retą rūšį, biologams dar nežinomą.

Negana to, kas patraukia dėmesį – šiuos gyvūnus, panašius į didžiulius šikšnosparnius rado pandemijos įkarštyje, kuri, pasak mokslinės legendos, kilo iš šikšnosparnių. Taigi, gali būti, kaip tik šios būtybės, kurios ankščiau sėdėjo skylėse ir slėptis dėl kokių priežasčių, pagausėjo ir sukėlė žmonėms infekcija.

Atsižvelgiant į šį momentą, galimas variantas, ryšys tarp gyvūnų ir Covid, bet kyla klausimas: tikrai, iš kurie atsirado? Gal kariuomenė tai surengė? O gal už visko stovi ateiviai? O gal tai yra kažkokia super nauja pažengusi rūšis, kuri taps žmonių įpėdiniu žemėje.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 19:55 Burokėlių balzamas! Šeimos sveikatos receptas
Sveikatos receptas nuo Vasiljevų šeimos. Mūsų nuotaika puiki, važiuojame į sodybą: grybų, uogų rinkti. O prieš išvažiuodami pasidalinsime receptu, kuris normalizuoja kraujo spaudimą, kitaip tariant kraujospūdį, padeda žarnynui ir pagerina viso organizmo tonusą....

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 13:23 Nepraleiskite Progos Šeivamedžio Žiedais Išvalyti Savo Organizmą Nuo Toksinų
Šis gydantis gėrimas yra efektyvus esant uždegimui, vėžiui, adenomai, fibromiomai, anginai, pilvo skausmams, žarnyne: kolika (diegliai).

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 19:51 Šeivamedžio uogų uogienė padės nuo ligų

Mano kieme jau seniai auga didelis krūmas Juodauogis šeivamedis. Jo žiedus aš renku gydančiai arbatai nuo kosulio, o uogas naudoju, kad kompotai būtų sodresnės spalvos.

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 11:49 Kaip Greitai Pasveikti Peršalus?
Šaltuoju metų periodu ir ne tik dažnas susiduria su peršalimo ligomis, kurias dažniausiai sukelia virusai. Šiuo metu žinoma maždaug 200 peršalimo ligas sukeliančių virusų. Šaltuoju metų laiku daugiau laiko praleidžiame uždarose patalpose, kur būna daugiausia žmonių....

Skaityti daugiau