Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 18

Skambant paslaptingiems trimitams danguje, pasigirdo ūžesys

Kaip praneša strangesounds.org, cituodama Australijos televizijos transliacijas, 2020 m. gruodžio 15 d. Sidnėjaus gyventojai šiek tiek išsigando, kai vidurnaktį miestą sukrėtė vadinamieji „trimito garsai“. Strangesounds.org įraše nepasako kas vyksta, ar tai pavojingą, suprantama - šiuos keistus garsus girdi žmonės visame pasaulyje.

Veimutas, Dorsetas, Pietvakarių Anglija, gruodžio 16 d .:

Aliaskoje, gruodžio 6–9 d .:

Teksasas, gruodžio 6–9 d .:

Virdžinija, lapkričio 17 d .:

Apskritai, visi šie dundesiai, nors ir visiškai nesuprantami, vis dėlto yra tarsi pažįstami: kol po tokio ūžimo dangus niekur nenukrito ant galvos, o žemės drebėjimai po fanfarų iš dangaus įvyksta retai. Tačiau antroje 2020 m. pusėje šiuose vamzdžiuose atsirado kažkas naujo:

Deja, tokių vaizdo įrašų ieškoti internete yra gana sunku, o čia daugiau yra įvykio iliustracija, nepaisant to, viso pasaulio televizijos puikiai kalba apie jo mastą: Indija, JAVJAV.

Nurodytose nuorodose į naujienų transliacijose daugybė akivaizdžių pasakojimų, kaip jie tapo liudininkais nesuprantamus danguje „dundesių“. Ir viskas yra taip, kaip vaizdo įraše: kažkur kažkas trankosi iš viršaus, kad suveikia signalizacija ir net kibirkščiuoja laidai, į įvykio vietą atvyksta policiją, važiuoja aplink kvartalus - bet niekada nieko neranda. Tuo pačiu metu arba šių „dundesių“ metu, arba tam tikrą laiką prieš / po tam tikroje vietovėje žmonės girdėjo tuos pačius trimito garsus.

Pagrindinė „Apokalipsės trimitų“ teorija visada buvo tradiciškai seisminė - šie garsai buvo siejami arba su uolienų sluoksnių deformacija, arba su garų išmetimu iš kažkokių požemio ertmių, kurie tuo pačiu metu ūžė, kaip vargonai. Tačiau dabar labai tikėtina, kad ūžesiai ir dundesiai siejami su kažkokia koreliacija. Ne visada, žinoma, kai kažkas danguje gaudžia, o po to trankosi, geografija pranešimuose koreliuojasi.

Be to, su visa tuo koreliuojasi ir pranešimai apie NSO pastebėjimus. Taigi, pastaruoju metu Naujojo Džersio valstijoje buvo pastebėta nemažai „skraidančių lėkščių“, o Niujorke - apskritai stebėjimų skaičius išaugo 300 proc., palyginti su 2018 m. O iš ten taip pat buvo pranešamai apie „dundesius“ - Osuigo miestas, kuriame stebėjimo kamera užfiksavo paslaptingą riaumojimą, yra kažkur šioje srityje. Todėl greičiausiai dauguma nepaaiškinamų garsų vis dar yra tam tikros atmosferos, o ne litosferos priežastis.

Ir, greičiausiai, šie ūžesiai ir dundesiai nėra natūralūs, bet atspindi kažkokius ateivių laivų (ar kitų būtybių, apsimetančių ateiviais), keliamus garsus. Bet kokia tokio keistų atmosferos garsų padidėjimo priežastis? Vargu ar kas žino atsakymą į šį klausimą, tačiau sprendžiant iš įvairių viduramžių šaltinių, tai nieko gero nežada.

Taigi, kaip rašo metraštininkai, nuo romėnų iki kinų, prieš visokius karus, kataklizmus ir kitus karalysčių nuotykius, žmonės tikrai stebėjo, kai kuriuos dievus ant ugningų vežimėlių, kurie ryškia šviesa ir riaumojimu šoko virš debesų. Todėl akivaizdu, kad dabar planuojamas kažkas panašaus į Romos žlugimą ar kitos Kinijos karalystės išnykimą, todėl stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.01.2021 laikas 09:24 Geležies trūkumas – ne juokai!
Geležies trūkumas – labiausiai paplitusi su mityba susijusi sveikatos problema visame pasaulyje, nuo kurios kenčia apie 30 % žmonijos populiacijos.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 19:00 Šiaurės Dakotoje Pasirodė Į Saulę Panašus NSO

2021 m. sausio 16 d. MUFON svetainėje buvo paskelbtas sensacingas vaizdo įrašas, nufilmuotas Fargo mieste, Šiaurės Dakotoje, sausio 9-osios vakarą. Vaizdo įrašo autorius grįžo namo automobiliu, kai pamatė priekyje ryškią šviesą, panašią į saulę.

...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 17:21 Kodėl Joe Baidenui globalistai pradėjo paišyti aureolę?
Kaip pastebėjo daugelis amerikiečių konspirologų ir net ufologų, paskutiniu metu, pasaulinio lygio spaudos, antraštėse, aplink Joe Baideno galvą atsirado kažkas panašaus į aureolę:

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 11:04 Ilgai orkaitėje keptas jautienos kumpis
Aš nerealiai mėgstu ruošti įvairiausius patiekalus orkaitėje ir niekada nenustosiu kartoti, kad tai vienas iš pačių lengviausių būdų pagaminti maistą. Juk ir patys žinote - tiesiog sudedate ingredientus į puodą, o visa kita tik laukimas, kol iškepa nuostabus patiekalas....

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 10:09 Keto blyneliai (iš migdolų ir kokosų miltų)
Paskutiniu metu stengiuosi kaip įmanoma valgyti mažiau baltų miltų. Juos stengiuosi pakeiti sveikesniais miltais, pvz. migdolų arba kokosų. Tokie keto mitybai tinkantys blynai yra būtent ir yra gaminami su šiais miltais....

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 22:10 Puikus skanėstas – bananinės spurgytės
Bananus nulupkite, sutrinkite ir gerai išmaišykite su ruduoju cukrumi. Į ruošiamą tešlą suberkite visų rūšių miltus, kokosų drožles, kepimo miltelius, cinamoną, druską, supilkite pieną ir viską gerai išmaišykite iki vientisos masės....

Skaityti daugiau