Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 13

Virš Argentinos Nufilmuotas Keistas NSO

2020 m. gruodžio 6 d. argentinietis fotografas Santiagas Arevalas (Santiago Arévalo), kuris buvo ežero pakrantėje nufotografuoti Paukščių Taką, netyčia nufilmavo šį paslaptingą atmosferos reiškinį:

Apie objekto fotografavimą Santiagas Arevalas pasakoja:

Mes visi kurį laiką sėdėjome ant smėlio, žiūrėjome į žvaigždes ir kalbėjomės. Staiga, apie 1.30 val., pamatėme, kad iš už kalnų, kitoje ežero pusėje, pradėjo pasirodyti kažkoks baltas švytėjimas. Ir iškart po to danguje užsidegė didžiulis šviečiantis objektas.

Iš pradžių manėme, kad mėnulis išėjo iš debesų, tačiau mėnulis pasirodė esantis kvadratas ir pasirodė visiškai kitame sektoriuje, iš visiškai priešingos pusės. Bėgau prie trikojo, norėdamas pasukti fotoaparatą šia kryptimi ir turėčiau laiko nufilmuoti bent ką nors kitą.

Viskas nepateko į vaizdo įrašą, ir, pasak fotografo, trikampio aureolėje pirmiausia atsirado tik koks ryškus taškas, po kurio viskas buvo paversta vaizdo įrašu.

Žmonės šiandien danguje nufotografuoja daugybę anomalijų. Taigi šių metų gruodžio 3 dieną pilietis iš Meksikos nusprendė nufotografuoti chemtrailus. Tačiau didelei jo nuostabai, kai kurie balti pailgi „objektai“ išskrido iš chemtrailų ir nuskubėjo nežinoma kryptimi:

Tačiau šis stebuklas buvo nufilmuotas Floridoje. Patys šviesuliai nėra labai įdomūs, bet nutiko taip, kad šviesulius nufotografavo skirtingi žmonės - iš skirtingų atstumų ir skirtingų kampų. Tai ne padirbta ir tai, sukuria įspūdį apie didžiulį objektų dydį, taip pat galime atmesti ir bepiločius, nes tokio dydžio nėra:

Nepaisant to, tai, kas įvyko Argentinoje, nebetelpa į jokias istorijas apie dirižablius, UAV (bepiločius), atmosferos zondus ir kitas nesąmones. Tai visiškai netelpa į nieką. Jei žiūrėtumėte vaizdo įrašą iš Argentinos, nežinodami jo fono, galite pagalvoti, kad tai aštuntojo dešimtmečio filmo apie ateivių laivo pakilimą fragmentas. Tada nebuvo kompiuterinės grafikos, o režisierius išsisuko ryškios šviesos šaltiniais, kurie virš maketo, iškėlė kalnuotoje vietovėje.

Bet čia ne modelis, ar maketas, o lemputė suteikia šviesos, kaip atominė elektrinė. Trūksta tik to, kad toks dalykas kažkur praskristų virš miesto. Nors manome, kad tai įvyks gana greitai, todėl stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
avatar
0
1
Virš Argentinos Nufilmuotas Keistas NSO
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
17.01.2021 laikas 19:00 Šiaurės Dakotoje Pasirodė Į Saulę Panašus NSO

2021 m. sausio 16 d. MUFON svetainėje buvo paskelbtas sensacingas vaizdo įrašas, nufilmuotas Fargo mieste, Šiaurės Dakotoje, sausio 9-osios vakarą. Vaizdo įrašo autorius grįžo namo automobiliu, kai pamatė priekyje ryškią šviesą, panašią į saulę.

...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 17:21 Kodėl Joe Baidenui globalistai pradėjo paišyti aureolę?
Kaip pastebėjo daugelis amerikiečių konspirologų ir net ufologų, paskutiniu metu, pasaulinio lygio spaudos, antraštėse, aplink Joe Baideno galvą atsirado kažkas panašaus į aureolę:

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 15:11 Receptų rinkinys nuo gūžio, anemijos, sklerozės, tireotoksikozės, hipotirerozės, ūžesius ausyse
Man yra sutrikusi medžiagų apykaita. Sena močiutė man patarė prieš valgį suvalgyti truputį šviežio svogūno arba 3 kartus per dieną išgerti po 1 arbat. šaukštelį išspaustų sulčių.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 20:45 D.C. Turns Into Baghdad for Inauguration; Red Zone, Military Checkpoints, Bridges Closed

Just days before the Biden inauguration, the nation’s capitol has been transofmred into a military zone like Baghdad.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 20:33 Biden Vows to Push Transgender Bathroom & Locker Room Laws ‘From Day One’
Joe Biden promises to aggressively push pro-transgender laws for schools, sports, and bathrooms “on his first day in office.”

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 20:33 Orkaitėje kepti batatai su sūriu ir laiškiniais česnakais
Kepti batatai arba kitaip saldžiosios bulvės iškeptos orkaitėje, pagardintos sutarkuotu sūriu bei smulkiai pjaustytais laiškiniais česnakais. Tai itin lengvai pagaminamas garnyras, kuris tiks beveik prie visų patiekalų!...

Skaityti daugiau