Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 3

Virš Meksikos: tai buvo NSO, ar stebuklingas portalas?

2020 m. rugsėjo 1 d. keli žinomos meteorologijos tarnybos windy.com vartotojai pastebėjo keistus radaro rodmenis virš Meksikos:

Sumišęs ponas Isotrop, vienas iš tų, kuris pastebėjo anomaliją, nubėgo klausti „kas tai?“ garsaus meteorologo, kuris prisiekė Biblija, kad iki šiol niekada nėra matęs panašaus, o tada visiškai pašalino šią temą savo soc. tinklo.

konspirologija, hipotezės, anomalija, NSO, portalas

Nepaisant to, kiti piliečiai pasirodė esą protingesni ir pradėjo aiškintis be „protingų“ žmonių:

Taigi, diskusijos metu paaiškėjo, šis paslaptingas ratas, radare pasirodė kelis kartus ir kiekvienu atveju jo forma buvo šiek tiek kitokia. Šis „artefaktas“ taip pat sukosi aplink savo ašį. Bet, kas tai buvo?

Iš karto, žmonės iškarto prisiminė, kad metų pradžioje Australijoje jau nutiko kažkas panašaus:

konspirologija, hipotezės, anomalija, NSO, portalas

Australijoje apskritimo skersmuo buvo apie 700 km, Meksikoje – apie 300 km skersmens ir jų struktūros skiriasi, tačiau kas bendro abiems atvejais? 

Australijoje artefaktas susiformavo aplink Mourt Isa, kurio centre yra to paties pavadinimo kalnas. Vietiniai bušmenai, kalną tradiciškai laikė „jėgos vieta“ ir ten vaikščiojo tik šamanai, kitiems buvo draudžiama eiti. Šiais laikais žmonės pamiršo „jėgos vietą“, todėl Mourt Isa labiau žinomas dėl savo ufologinės veiklos – tai viena anomaliausių zonų Australijoje.

Apskritimas Meksikoje atsirado tiksliai aplink Guanajuato miestą:

konspirologija, hipotezės, anomalija, NSO, portalas

Šiuolaikinėje Meksikoje šis miestas nevaidina jokio vaidmens, jis buvo įkurtas labai seniai, nes actekai šią vietovę vadino „metaline vieta“: zona buvo tabu, laikoma dievų atsiradimo vieta ir joje buvo kasamas auksas.

Todėl, vieni komentatoriai teigia, kad virš Meksikos pasirodė ateiviai. Kažkas ten sutriko su erdvėlaivio maskuote, todėl jis tapo trumpai matomas. Tačiau, siūlomi ir kiti alternatyvūs paaiškinimai.

Meksika yra vienintelė šalis pasaulyje, kuri pagal masinių kapų skaičių gali mesti iššūkį tokioms šalims, kaip Kinija, Rusija ir pan. Tūkstančius žmonių ten, žinoma, niekas nemetė į šachtas, tačiau kapų su 100-200 lavonų aptinkami gana dažnai.

Tradiciškai, visa tai priskiriama kartelių santykių aiškinimosi, prekyba organais ir pan., tačiau, kurie kalba išmanantys žmonės – Meksikoje klesti actekų paveldas ir kai kurie vietiniai šamanai, kartas nuo karto rengia ritualines žudynes savo dievų garbei. Tuo remiantis išsakoma mintis, kad rugsėjo 1 dieną, kulto gerbėjai vėl ką nors paaukojo, o po to danguje atsirado konkretus portalas – jį ir aptiko radarai.

NSO versija asmeniškai man atrodo įtikinamiausia, nepaisant to, mes taip pat negalime atmesti ir portalo.

Taigi, pagal Etiopijos kalendorių 2012 m. gruodžio 21 d., tai yra majų kalendoriaus pabaiga, pagal dabartinį kalendorių iškrito 2020 m. rugpjūčio 27 d. Todėl, jei majai ir actekai turi tam tikrą laiko pabaigą, tai jis kaip tik ir patenka į rugpjūčio-rugsėjo mėnesį, einamus metus. O, gal kaip tik kokie vietiniai šamanai, norėdami atidėti pasaulio pabaigą susirinko prie “jėgos vietos“ ir surengė ten dar vienas grandiozines žudynes.

Naujienose, žinoma, apie tai niekas nepasakos – tik policija, gal ras po kokiu dešimtmečių ką nors ir jeigu tai versija apie portalą teisinga, kas žino, kur dar buvo aukojama. Taigi, pasaulyje dedasi kažkas įdomaus, kuriuos paaiškinti kartais atrodo neįmanoma. Žinoma, šiuo atveju, bus daug skeptiku, bet tada, tegul patys paaiškina, kas šiuose kadruose, ir kodėl atsirado tokia keista anomalija.

Laukiu komentarų... Patiko, jei norite daugiau tokių straipsnių, apie kuriuose niekas nerašo, spausite patinka...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.09.2020 laikas 22:23 Organizmo valymas: pasiruošimas šaltajam sezonui
Ežiuolė ne veltui dar vadinama „kraujo valytoja“. O švarus kraujas - sveikas organizmas. Šis augalas aktyviai valo limfinę sistemą, kraują, inkstus ir kepenis.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 21:43 Kaip padidinti hemoglobino kiekį be vaistų

Sumalkite (praleiskite per) mėsmalę, tada sumaišykite 0,5 kg džiovintų abrikosų, razinų, nuluptų graikinių riešutų ir citrinų (su žievelė). Įdėkite 0,5 l medaus. Laikyti šaldytuve. Vartokite po vieną šaukštą 3 kartus per dieną. Galima užtepti ant batono ar duonos ir užsigerti arbata su citrina.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 19:44 Filipas Šnaideris ir požeminės NSO bazės
Ateiviai jau seniai turi požemines bazes Žemėje. Jie sudarė slaptą sutartį su JAV vyriausybe. Jų tikslas – įtvirtinti savo viešpatavimą planetoje, pakeisti žmonių prigimtį ir paversti juos būtybėmis su tam tikromis užprogramuotomis. Šią neįtikėtiną programą viešai demaskavo amerikiečių inžinierius F...

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 08:23 Geriausi liaudies medicinos gydymo būdai nuo sąnarių skausmo

Sąnariai - labai svarbi mūsų organizmo dalis. Juk kaip sakoma, netepsi - nevažiuosi. Kaip sąnarius tausoti ir jais rūpintis, jeigu pradeda skaudėti, pataria liaudies medicina.

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:38 Piratai ir lobiai „Lutine“
Ant krėslo kuriame sėdi anglų „Lloyd“ draudimo kompanijos prezidentas, išrėžtas užrašas: „Šis krėslas padarytas iš Jos Didenybės laivo „Lutine“ vairo, laivas sudužo 1799 metų spalio 9 dieną, žuvo visi laive buvę žmonės, išskyrus vieną“....

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:02 Antpilas apsaugo nuo insulto
Šis augalas yra absoliučiai nepakeičiamas gydant ir atsigaunant po insulto, nes sumažina cholesterolio kiekį kraujyje, normalizuoja medžiagų apykaitą, tonizuoja nervų ir širdies bei kraujagyslių sistemas.

Skaityti daugiau