Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Birželio » 3

Kai NSO suės visas karves ir išpumpuos visą vandenį, tikėtina, kad jie užsiims žmonėmis.

Sveiki, senai, berašiau tokio tipo mintis, kas galimai dedasi pasaulyje. O dabar visi užsiėmė, tai epidemijomis, tai riaušėmis, o kiti džiaugiasi ištrūkę į laisvę ir žiūri į dangų. Taip nutiko praėjusį sekmadienį 2020 m. gegužės 31 d. Kanadoje. Tuo metu buvo užfiksuotas retas atmosferos reiškinys, kuris visiškai nėra būdingas šiaurinei Amerikos daliai:

Kospirologija, NSO, gamtos anomalija, tornadai, hipotezės

Taigi Kanadoje pasirodė tornadas, kuris pats savaime yra nesąmonė. Tačiau tornadas, pažiūrėjus atidžiau, nėra labai įprastas, jis pailgas, kaip medžio kamienas. Ir šis kamienas ne judėjo, tai į vieną, tai į kitą pusę, siurbė vandenį iš vietinio ežero:

Kaip visada atsitinka tokiais atvejais, mokslo šviesuoliai pradėjo aiškinti apie kažkokią „anomalią žemo slėgio zoną“, nors pirmiausia kyla mintis apie tai „marsiečius“, kurie nusprendė papildyti vandens atsargas. Tačiau, nesigilinkime, kas teisus, kas ne, kiekvienas turi savo požiūrį į tai, mes tik siūlome  pažiūrėkite į žemiau pateiktas „žemo slėgio zonas“:

Kospirologija, NSO, gamtos anomalija, tornadai, hipotezės

Šis gamtos stebuklas buvo pastebėtas gegužės 30 dieną Filipinuose. Be to, tai buvo ne šiaip kokie tornadai, virš jūros, o tornadai virš vietinių marių (panašiai, kaip pas mus Kauno marios) – tai yra vanduo, atskirtas nuo vandenyno, smėlynais, kopomis, salomis ir rifais, kur druskingumas nėra toks didelis.

Vietiniai gyventojai to nėra matę savo gyvenime, užsilipę ant stogų, stebėjo visa tai išsižioję. Tačiau ir vietos meteorologų burnos taip pat neužsidarė ir jie dabar tarpusavyje varžosi kalbėdami apie žemo slėgio zonas, apie naują reiškinį ir vis tai, kas vyksta.

Tuo tarpu Teksase, gegužės 25 d. buvo nufilmuotai:

Tada gegužės 26 d. vakare tame pačiame Teksase buvo tai:

Epizode su žaibais danguje nuo gegužės 25 dienos pareigūnai paprastai vadina spraitais, blyksniais, tačiau tokio pobūdžio „blyksniai“ pasirodė tik prieš metus, jų ankščiau nebuvo, jei buvo tai retai, tai ir pavadinimo jiems nereikėjo galvoti, pasakydavo žaibai ir tiek, liaudyje jie buvo vadinami žaliaisiais vaiduokliais. Kaip pavadinti tokius laukinius blyksnius, kaip buvo Briane gegužės 26 d., pareigūnai nesugebėjo, tačiau esame tikri, kad netrukus jie šiam stebuklui sugalvos pavadinimą.

Kospirologija, NSO, gamtos anomalija, tornadai, hipotezės

Taigi, kyla klausymas, kas siurbia vandenį ir deguonį? Na jei pasidomėtumėte, apie šiuos įvykius informacijos daugėja, kiek bus galimybės parašysiu, o kas bus, kai vanduo baigsis? Pradės siurbti ne tik karves, bet planetos florą ir fauną, po to kai Žemė pavirs dykuma, pradės siurbti žmonės... tad stebėkime ne tik kas dedasi ant žemės, bet ir pakelkime galvas į dangų...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
04.07.2020 laikas 10:12 Atskleidė internetinę prekybą žmonių palaikais

2013 m. Tunise apsilankęs amerikiečių kolekcionierius pateko į Sousse katakombas – senovinį nekropolį, kuriame yra ir vienų seniausių krikščioniškų palaidojimų pasaulyje – ir renovacijos metu pavogė kaukolę. Vėliau ją pardavė privačioje „Facebook“ grupėje už 550 JAV doleri...

Skaityti daugiau

03.07.2020 laikas 15:40 Kokius ledus renkatės? Tai apie jus pasako daugiau nei manote

Ar žinote, kad jūsų mėgstama ledų rūšis gali daug apie jus pasakyti? Juk tikriausiai turite mėgstamą šio gardumyno „formą“. Štai šeši skirtingi ledų variantai – pasirinkite tokius, kokius labiausiai mėgstate, ir sužinokite apie save šį tą nauja.

...

Skaityti daugiau

02.07.2020 laikas 20:12 Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame lėktuvas pakibo ore
Internete buvo paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame aiškiai matyti, kad, tariamai lėktuvas kabo ore. Bet ar tai tikrai gali būti, ar tai tik optinė iliuzija, ar tai photoshopas?

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 20:31 Skambutis iš vandenyno gelmių, užtrukęs dvi paras ir kainavęs 28 gyvybes

Ši istorija yra apie labai ilgą telefono skambutį. Būtent skambutį – kai telefono aparatas skleidžią garsų signalą “dziiiiiiiin”. Ko gero, tai buvo pats ilgiausias telefono skambutis pasaulyje. Gaila, kad šalia nebuvo Gineso rekordų knygos atstovų, kurie būtų tai užfiksavę.

...

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 19:09 Senoviniai Statainiai Olantaitambas, Peru
Pavadinimas „Olantaitambas” (Ollantaytambo) kilęs iš kečujų kalbos ir sudarytas iš dviejų dalių. “Olanta” buvo tikrinis daiktavardis, “tambo” reiškia “miestą, kur keliautojas gauna prieglobstį, maisto ir pagalbą”. Olantos vardas mus pasiekė per žodinę kūrybą, kurios pagrindu XVIII amžiuje šventikas ...

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 18:25 Q naujienos: Kai gyvenimas kitų sąskaita baigiasi
JAV JT užprotestavo Kinijos siekį užimti geltonąją jūrą. Kinija būriuoja pajėgas prie rytų Ladako, bręsta konfliktas su Indija. Australai užkirto kelią aukso kasyklos pardavimui Kinijai. JAV rinkimai išties yra lemiama kas bus toliau su Kinija....

Skaityti daugiau