Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2020 » Birželio » 24

24.06.2020, 22:16
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Liaudies medicinoje švieži ar džiovinti lapai naudojami (užpile) virškinimo sistemos diskomforto gydymui. Ypač tokio, kaip apetito nebuvimas, dispepsija, vidurių užkietėjimas, kolikos, skausmai pilve, vėmimas, meteorizmas.
Sužinok daugiau ...
24.06.2020, 21:13
Kosmosas

1987 m. liepos 1 d. „The New York Times“ buvo išspausdinta, rimtų mokslininkų medžiaga, kurioje buvo teigiama, apie Nibiru egzistavimą ir jos poveiki planetoms, žmonijai, ar net civilizacijos žlugimą...

Sužinok daugiau ...
24.06.2020, 11:40
Pasąmonės Galios
Karas tarp Šviesos ir Tamsos jėgų darosi vis intensyvesnis, tačiau rezultatai jau ryškėja Šviesos naudai. Ir tai darosi akivaizdu kas diena stebint tai kas vyksta. Ir vienas iš tokių pavyzdžių Jėzuitų ordino generolo, arba dar vadinamo "Juodojo popiežiaus" mirtis.Svarbu suprasti, kad Vatikanui vadovauja ne "baltasis popiežius", jis yra tik statytinis, o viskam vadovauja Jėzuitai, todėl popiežius turi mažai galios.
Sužinok daugiau ...
24.06.2020, 10:10
Religija
Egzistuoja vienas tamsybių valdovas, priklausantis pačiai baisiausiai kunigaikštysčių kategorijai. Jis jau taip seniai tikinčiųjų toleruojamas, jog bažnyčioje jo įtaka laikoma visiškai normaliu reiškiniu. Ši velniška būtybė - tai Antikristo dvasia. Ši dvasia pasireiškia ten, kur yra atvirai persekiojama tikroji krikščionybė. Tai demonas, kurio prigimtis yra grynai religinė. Ši dvasia priešinasi, tvirtai išstodama prieš vykstantį Jėzaus Kristaus bažnyčios atstatymą.
Sužinok daugiau ...