Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Birželio » 24

Visi Gali Jau Matyti Nibiru. Yra Tik Viena Sąlyga

1987 m. liepos 1 d. „The New York Times“ buvo išspausdinta, rimtų mokslininkų medžiaga, kurioje buvo teigiama, apie Nibiru egzistavimą ir jos poveiki planetoms, žmonijai, ar net civilizacijos žlugimą...

Kadangi, rimtas laikraštis rašo rimtus dalykus, nors pats ir nerašo, o cituoja rimtus žmones. Ir tai labai keista: 1987 m. Dr. Andersonas, kalbėdamas konferencijoje Kalifornijoje, susilaukė aplodismentų, tačiau po 30 metų tokiems pareiškimams, kaip išjuokdami tokius teiginius, rekomenduoja dėvėti folijos kepures. 

Tuo tarpu šiuo metu, viską galima lengvai paaiškinti ir viskas atsistoja į savo vietas.

Tai, kad Saulės sistemos pakraštyje, dar kažkas yra, pasisakė astronomai dar XIX amžiuje ir šių žmonių pastebėjimus patvirtino ne „youtuberiai“, o JAV jūsų observatorijos astronomai. O ką kalba apie tai 19-amžiuje Naujosios Chronologijos šalininkai?

Jie sako, kad visi „istoriniai įvykiai“ iki XIX amžiaus buvo iš piršto laužti ir kad iš tikrųjų prieš keletą šimtmečių įvyko kažkokia nelaimė, po kurios žmonės pradėjo atkasinėti iš dumblo miestus ir kuri civilizaciją nuo nulio. Tačiau sukėlęs šią katastrofą Nibirų neišgaravo – judėjo tuo pačiu keliu, kur šiek tiek pastūmė Uraną ir Neptūną – ką ir pastebėjo XIX amžiuje astronomai. Tada Nibiru judėjo toliau ir įtakos poveikis planetoms išnyko – liko tik asteroidai, kurie sukasi aplink Saulę ne taip, kaip visi kiti, statmenose orbitose.

Ir dabar Nibiru vėl artėja. Tiesioginiai palikuonys tų, kurie išgyveno praeities kataklizmą ir išlaikė technologijas iki šių dienų, akivaizdu, ir valdo pasaulį. Jie tiksliai žino kito praėjimo Nibiru datą, todėl šios datos išvakarėse buvo duota komanda šmeižti šio įvykio bent kokią temą. Ir jei praėjusio šimtmečio viduryje astronomai rašė mokslinius straipsnius apie Nibiru, dabar niekas ir neprasižios, kad nelaikytų jį kvailiu.

Nepaisant to, nors Apokalipsė jau beveik atėjo, Nibiru nėra labai gerai matoma. Kodėl ją sunku pamatyti? Nesimatoma ji todėl, nes kai kurie žmonės purškia chemines medžiagas, su specialia sudėtimi, danguje dar vadinami „chemtreilais“, kurie sugeria tam tikrą spektro šviesą:

Nepaisant šių titaniškų pastangų, Nibirų vis tiek galima pastebėti – tiesiog nusipirkite suvirinimo kaukę arba pažvelkite į saulę per specialius akinius:

Taigi asmuo visą eigą rodo tiesiogiai. Tai, kad tai nėra klastotė, akivaizdu. Kas nori – gali pakartoti viską, kas nenori – tegul palaukia Levitano žinutės per televiziją, o mes toliau stebėkime kas dedasi pasaulyje: matyt, aklieji praregės pakankamai greitai ir įvykiai gali būti nedžiuginantys.

Žinoma, ši nuomonė, gali nesutapti, su kitų nuomone, bet faktai, yra faktai.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Mistikos TV (Bandoma vėliau žiūrėkite šia nuoroda) Pasirinkite: Video / TV

Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
11.07.2020 laikas 18:35 Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO
Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO O ką manote jūs, kas tai? Pasidalinkite komentaruose.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 17:53 Nufilmuotas Keičiantis Formą NSO Juta, JAV (2020)
Liudininkas pasakojo, kad danguje virš Herrimano miesto, palygint mažame aukštyje, skrido keistas NSO, kuris skrydžio metu buvo nuolat keitė savo formą.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 10:32 Liaudies medicina apie leukozę ir ne tik

Noriu padėti vaikams, sergantiems leukoze. Negaliu padėti lėšomis, vaistais, galiu padėti tik pasidalindamas informacija, kuri gali padėti išgelbėti ne tik šiuos vaikus, bet ir dešimtis kitų, kurie suserga kiekvienais metais. Visais atvejais dėl sunkių vaikų ligų dalis kaltės tenka tėvams. Leukoz...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 09:09 3 Efektyvūs šlapimo išskyrimą skatinantys vaistažolių mišiniai
Pasinaudokime, liaudies medicinos receptais ir gyvenkime be vaistų! Kaip pagerinti šlapimo išskyrimą? Skaitytojams galiu parekomenduoti tokius vaistažolių mišinius, kurie turi gerą šlapimą varantį efektą, dezinfekuoja ir gydo uždegimus šlapimtakiuose...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 07:51 Liaudies receptai nuo Karpų. Apsieisime be rupūžių!
Aš labai mėgstu česnaką ir manau, kad tai yra vaistas nuo daugybės ligų: ir nuo peršalimo gydo, ir apetitą pagerina, ir nuo aterosklerozės padeda. Be to, česnakas - puiki priemonė nuo karpų. Pasigaminti vaistą labai paprasta: reikia 1-os vidutinio dydžio česnako galvos, ją nulupti ir skilteles smulk...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 07:30 Moliūgas oranžinis pagalbininkas
Galiu pasidžiaugti puikiu šių metų moliūgų derliumi! Tiesiog sukau galvą, kur reikės sudėti visas dideles galvas, tačiau tuo pačiu ir džiaugiausi, kad vitaminais pusei žiemos pavyko apsirūpinti. Iš moliūgų verdu ir uogienę, kuri padeda aprūpinti organizmą vitaminais. O šiuo metu anūkams ruošiu puikų...

Skaityti daugiau