Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 21

Balandžio 21-22 d. Ateis Juodi Dūmai Ir Trys Tamsos Dienos?

Priartėjus, galimai tam tikriems dramatiškiems įvykiams, ypač įvykiams, kurie tiesiogiai liečia žmonės visame pasaulyje, daugelis jautrių žmonių (sensitive) apie tai, įvairius pranešimus.

Kartais tai atsitinka meditacijos metu, kartais sapnuose, išskirtiniais atvejais – klinikinės mirties metu.

Ir dabar, atrodo, kažkas panašaus nutiko su mergina iš Brazilijos, kuri visiems pasakoja apie savo neįtikėtiną patirtį. Vaizdo įrašą per tris dienas peržiūrėjo mažiausiai 10 milijonų žmonių, todėl tai, ką sako mergina, matyt, visus įtikino.

Mergaitė: ... tada jis man pasakė – einam, tu pati viską pamatysi.

Vedėjas: o kas ten buvo?

Mergaitė: tai buvo kaip pilis, tik labai graži. Ir ten buvo daug sargybinių.

Vedėjas: ar viskas buvo pagaminta iš aukso?

Mergaitė: taip, lyg iš aukso – viskas buvo labai ryšku. Ir ten buvo sostas, kuriame sėdi Viešpats.

Vedėjas: Viešpats Jėzus Kristus?

Mergaitė: taip, Viešpats Jėzus Kristus.

Vedėjas: ar matei Viešpaties Jėzaus Kristaus veidą?

Mergaitė: taip, aš mačiau. Tada aš pasveikinau jį, kalbėjau su juo ir paklausiau – kodėl pas žmones, ateina tiek daug ligų? Ir dar aš paklausiau: ar tiesa, kad 21 datą (21 d. balandžio) žmonėms nebus galima išeiti iš namų, kadangi per radiją girdėjau, kad pas jį atėjo angelas ir perspėjo jį, kad ateis dar kokia nauja liga? Ir tada Viešpats pasakė, kad taip – būtent jis pasiuntė angelą, kad perspėtų žmones apie naują ligą, kuri pasireikš kaip dūmai.

Vedėjas: tai yra, tai liga, kuri užmuš žmones, bus panaši, kaip dūmai?

Mergaitė: taip, tai bus dūmai. O tie, kurie įspėjimo neklausys ir išeis į gatvę – juos iškart užmuš tas dūmas. Ir net jei esate namuose, vis tiek turite uždaryti langus ir duris.

Vedėjas: balandžio 21 d., antradienis?

Mergaitė: taip.

Vedėjas: na, pasakyk toliau, pasakyk mums viską, ką atsimeni, prašau.

Mergaitė: jis man pasakė, kad galiu ir turiu įspėti visus apie tai, nes tie, kurie antradienį paliks namus, mirs.

Vedėjas: ar jie bus užkrėsti kažkuo?

Mergaitė: ne, jie mirs iškart, iškart.

Vedėjas: ar mirtis įvyks staiga?

Mergaitė: taip. Ši liga bus stipresnė nei koronavirusas, o mirtis bus nedelsiant. Neišeikite iš namų, arba jūs mirsite.

Vedėjas: kada jūs gavote šią žinutę?

Mergaitė: prieš tris dienas.

Kaip mes visi suprantame – kažkokia mergaitė iš Brazilijos nėra visažinė, visa tai gali būti inscenizuota klastotė, kurią misionieriai daro labai dažnai, kad pritrauktų į save minias, kurie padėtų lėšų rinkimams. Tačiau, visa tai gali būti ir tiesa.

Atsižvelgiant į visiems gerai žinomą karinę išminti apie tai, kad geriau atsiriboti nei, nei neatsiriboti, 21 ir 22 balandžio 2020 metų (Brazilijoje 21-oji diena ateis vėliau nei mūsų pusrutulyje), skaitytojams rekomenduojame sėdėti namuose ir uždaryti visus langus.

Žemės magnetinis aktyvumas šiandien - jei turite sveikatos problemų...

Gali būti, vertime atsiras keletas papildymų, todėl TAI NUORODA į forumą, kuriame viskas aptariama. Taigi uždarykite langus / duris ir stebėkime įvykių raidą.

Pastaba: norite tikėkite norite ne, mes informuojame, kas rašoma, kalbama, kituose nepriklausomuose interneto šaltiniuose...mes turime teisę žinoti.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
avatar
1
Sveiki, tu  dumu  buvo, bet  ne  balandzio  men, o  geguzes  pradzioje.  Tie  dumai  buvo  ne juodi, o lyg  rukas, bet  kai  ikvepi, tai  net  supykino. Teko  uzdaryti  langus, nes  neimanoma  buvo  kvepuoti. Siaip tas rukas  isbuvo iki ryto, o  dumai  buvo  3val.  nakties, gal  jie  ir  anksciau  atsirado, gal  tesesi  iki  ryto, nes  nnuejau  miegoti.  Tai  tiek. Bukite  ir likite  sveiki.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.05.2020 laikas 14:57 Telekinezė. Tikras ar išgalvotas gebėjimas?
Amerikiečių autoriaus Stepheno Kingo pirmojo 1974 metais išleisto siaubo romano „Kerė” pagrindinė veikėja Carrie White pasitelkė telekinezę (gebėjjimą pakelti daiktus mintimis), kad padegtų visą mokyklos salę su joje buvusiais mokiniais. Carrie White, žinoma, yra išgalvotas knygos ir filmo personaža...

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 06:39 Veido kaukes: oda bus švelni ir spindinti

Medus yra puikus saldiklis, bet taip pat jį galima naudoti kaip natūralų vaistą. Jis naudingas sveikatai ir grožiui. Medus gali būti naudojamas odai regeneruoti, atkuriant jos šviesumą, nuraminant jautrią ir sudirgintą odą.

...

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 13:18 Pandemijos vyksta kas šimtą metų: visuotinis sąmokslas ar sutapimas?
Kaip pažymėjo specialistai nuo XIV amžiaus, kas 20 metų pasaulyje pasitaiko pavojingos ligos protrūkis. Kas iš tikrųjų yra šios pandemijos ir, kaip ją bando paaiškinti mokslininkai.

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 06:49 5 augalai, išvarantys kirminus iš organizmo
Šis įprastas mūsų virtuvėje produktas laikomas „universaliu kariu“: jis susidoroja su bakterijomis, grybeliais, virusais, visokiais kirminais. Česnakas gali atbaidyti nuo žmogaus net kraujasiurbius vabzdžius.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 20:02 Kaip atsisakyti priverstinio skiepijimo ir implantavimo?

Anot Nigerijos žiniasklaidos, šalyje kilo didžiulis skandalas dėl „užsienio šalių remiamo įstatymo“, kuriame nurodoma privalomai paskiepyti visus Nigerijos gyventojus.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 16:17 Skraidantis vienuolis iš Kopertino

„Skraidančio vienuolio iš Kopertino“ (Italija) stebuklai – vieni iš labiau stebinančių ir kartu, matyt, vieni iš geriausiai dokumentuotų tokių atvejų istorijoje

Skaityti daugiau