Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 22

Graikijos šventikas numatė, kaip ir kada žmonės pamatys Nibiru

(Paranormal) Vienas iš įtikinamų argumentų, kurio ilgą laiką niekaip negalėjo paneigti daugybė „Nibiru“ egzistavimo šalininkų, buvo tai, kad stačiatikių mistikai apie šią žvaigždė daug nemini. Tai yra apie Nibiru (ar panašaus dangaus kūno) temų yra šumerų, Amerikos indėnų pranašystėse, skirtingų krypčių krikščionių pastorių apreiškimuose, Korane ir Toroje yra tam tikros naujos žvaigždės pasirodymo prieš pasaulio pabaigą ir pan. - bet stačiatikiai mistikai apie Nibiru, kaip ir nekalba, ir nesakė. Tiksliau - kažkodėl visi manė, kad nepasakė. Tačiau, kaip paaiškėjo - visi šventikai pasakojo, tiki kad jų įdėmiai niekas neklausė.

Peržiūrėję knygą su garsaus graikų mistiko Juozapo Vatopedskio (1921–2009) pranašystėmis, svetainės simeiakairwn.wordpress.com redaktoriai rado labai įdomią ištrauką apie būsimą karą sąsiauryje, kuriame, pasak Juozapo Vatopedskio, dalyvaus 18 (AŠTONIOLIKĄ!) valstybių. ... Juozapas Vatopedskis pasakojo apie šį karą:

eschatologija, Mistika, konspirologija, pranašystės, Nibiru, Trečiasis

... Nusivylus šio pasaulio galingiesiems, prasidės toks karas, koks niekada nebuvo. Vargas ateis nedorėliams, nė vienas jų neliks! Tada Graikija, neutrali ir visada įsižeidusi, paskelbs apie savo teisumą ir lauks, niekam netrukdydama. Ir tada Jis kalbės, tartum Dievo trimitas iš dangaus, kad būtų išteisintas. Tada, Tautos bus žiauriai sunaikinti miesto ribose, daugiausia ties sąsiauriu.

Tada veršiukas plauks ir paskęs kraujyje, tada grūdai bus išvalyti nuo pelų. Jūroje, kur įvyks karas, neliks nė vieno laivo, o jūra taps raudona nuo kraujo. Miestai sudegs ir neliks materialistiško žmogaus pėdsakų. Išliks tik Dievo išminties šventykla, Šventosios Bažnyčios nimfos puošmena. Mūšis truks tris dienas ir tris naktis, o laimingasis bus tas, kuris išgyvens per šį mūšį.

Aštuoniolika valstybių, kurias skatina jų užsispyrimas, bus paskendusios kraujyje. Trečią dieną  pabėgs tie iš mūšio lauko, kurie bus išvarginti, jie nustebs, pamatę didelę žvaigždę, šviečiančią Saulės dešinėje. 

O iš apačioje esančios žvaigždės spindės Kryžius, liepsnojantis tamsiai raudonas. Ir tada iš dangaus pasigirs griausmingas angelo balsas. Ginklai kris ant žemės, o išsigandę bus ir tarsi suakmenėję.

Stovėk, išgirsite balsą. Likite vietoje, kur esate, nes išsiliejo daug žmonių kraujo. Stebėkite ryškų lanką, kuris pasirodo nuo žvaigždės. Ir ten pamatysi žmogų, Mano Šventasis. Šį ganytoją pasirinkau savo kaimenei;  Tai jūs taip pat pasirinkote piemenį, kad ganytumėte Mano avis, kurios klaidžioja po dykumą be bandos; Naktį bus girdimas balsas, o žmonės, išsigandę trimito balso, bus  sumišę. Tada lankas pasuks į pietus į Graikiją, kur nuo šviesos dangus nušvis, kaip deglas. Tada ambasadoriai su džiaugsmu atvyks į Graikiją. Pirmiausia ji pakils su savo kariuomene,  kad su džiaugsmu įgyvendintų savo šventąjį tikslą.

Graikija atgaus šventas vietas, kurias iš jos atėmė priešai, kurias visi žino. Tada pabėgėliai su džiaugsmu sugrįš į savo vietas, kaip skraidantys ereliai. Tada Graikijos karalius, išrinktasis Viešpats, teisingai valdys pasaulį, o žemė džiaugsis ilgalaikė taika. Karo ginklai taps pjautuvais ir plūgais, visur viešpataus taika ir laimė. Žmonės gyvens žemėje, kaip broliai su broliais, aš neklausiu kito žmogaus, ar jis svetimas, bet jis bus vadinamas Adomo broliu ir palikuoniu.

Graikai, visa tai tiesa, neklausykite netikinčiųjų, kurie sako, kad tai viso pasakos. Visa tai įvyks, atėjus laikui. Artėjantis karas dar niekada nebuvo toks didelis ir baisus, neatneš ramybės. Jei kviečiai nebus išvalyti nuo piktžolių,  piktžolės degs, kaip sausa žolė ...

Juozapas Vatopedskis - vienas garsiausių Graikijos mistikų ir pranašų, todėl, jei jis viską pasakė taip, tai jis kažkaip viską matė. Cituojama knyga nėra nauja, todėl, kai kurie klastotės ir „pranašystės“, gali būti sugalvotos po jo mirties. Vienintelis neaiškus dalykas - ką šventikas iš tikrųjų matė ir girdėjo ateityje?

eschatologija, Mistika, konspirologija, pranašystės, Nibiru, Trečiasis

Jis nėra labai panašus į Antrąjį atėjimą, nes paskutinis mūšis turėtų būti Armagedonas, į kurį suplūs du šimtai milijonai karių iš Rytų. Tai bus kova dėl Jeruzalės, o ne dėl kai kurių sąsiaurių. Taip pat turėtų būti Antspaudas, antikristas ir kiti Apokalipsės atributai. Visų šių įvykių fone regioninė trintis dėl sąsiaurio atrodys, kaip rytinis su vaikais pasivaikščiojimas.

Be to, labai keistas šio Graikijos karaliaus vaidmuo, ketinusio valdyti visą pasaulį, figūra. Šiam svarbiam postui pasaulio eschatologinė bendruomenė atrinko daug kandidatų, pradedant Baraku Obama ir baigiant vienu iš Anglijos kunigaikščių, o čia, pasirodo, yra ir pretendentas Graikijoje. Tikriausiai tada ten vyks visa kova dėl sosto, dėl kurio, priblokštiems žemiečiams bus parodytas „Mėlynosios sijos projektas“ savo pažangia, taip sakant, „Marso versija“. Arba apskritai „Blue Beam Project“ yra ne iš Ilono Masko, bet iš pačių Anunnakių.

Tačiau, bet kokiu atveju pranašystėje atsiranda, kokia nors žvaigždė, esanti dešinėje Saulės pusėje, dėl kurios šviesos, dangus degs naktį, kaip deglas. Taip pat greičiausiai bus kažkas panašaus į trimito garsus, kuriuos girdime periodiškai, tačiau viskas bus daug garsiau ir tarsi visur. Mes nemanome, kad ši nauja žvaigždė taip pat bus kosminė holograma, įbauginanti šalis ir tautas, todėl stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.01.2021 laikas 21:16 Pendle kalva Lankašyre
Žinomiausi raganavimo atvejai Anglijos istorijoje – tai istorijos, susijusios su Pendle kalvomis. Daugybė žmonių aplanko šias kalvas per Helouvyną. Šou „Paslaptys“ vedėjas Ivetas Fildingas prisipažino, kad kai pakildavo ant kalvų ir filmuodavo atskirus epizodus, galvoje atsirasdavo baisių minčių, ir...

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 13:43 Pranešimai apie po COVID-19 skiepų mirusiuosius žmones gąsdina, bet ką iš tikrųjų žinome?
Pranešimai apie maždaug 30 mirčių tarp pagyvenusių Norvegijos slaugos namų gyventojų, kurie gavo „Pfizer“ vakciną, apskriejo visą pasaulį – ir žinoma, sukėlė susirūpinimą dėl vakcinos saugumo.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 10:44 Stojame į kovą su strijomis!
Net 90 % moterų nėštumo metu susiduria su strijomis. Dažniausiai į tai numojama ranka, nes manoma, kad nieko pakeisti nebeįmanoma. Visgi imantis tinkamų priemonių, strijų atsiradimo tikimybę galima sumažinti.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 20:54 Whistleblower nurse risks job to expose “planned coronavirus crisis”
whistleblower working in a hospital has stepped forward to reveal a “planned coronavirus crisis” in medical facilities. The whistleblower – a nurse from Florida – exposed the plot in a now-viral video.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 19:28 President Trump Sets Stage to Start ‘Patriot Party’
President Trump is preparing to start his own political party for 75 million disenfranchised Americans called the ‘Patriot Party.’

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 19:28 Hollywood Celebs Still Lashing Out At Trump & His Supporters
Some left wing Hollywood celebs are still lashing out at Donald Trump and his 74 million supporters as the commander in chief prepares to leaves the White House.

Skaityti daugiau