Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 21

Nepaisant astronominių išlaidų, rytoj bus paskelbta antroji karantino banga

Per pastaruosius dešimt metų kiekvienas save gerbiantis socialinis tinklas įsigijo žymę #Twosuns (dvi Saulės), pagal kurią žmonės skelbia nuostabias nuotraukas ir vaizdo įrašus, kurios „neįsirašo“ į pasaulinius rėmus pagal „protingus dėdes iš televizoriaus“. Kartais Nibiru žmonės bando pateigti esančius objektyvo žybsnius, kartais yra akivaizdžių klastočių, vis dėlto didelė vaizdų dalis yra tikros.

Tikri ir įdomūs kadrai yra gana reti, bet kažkaip sutapo, kad praėjusią savaitę Instagram įvyko tikras dvigubos saulių užfiksavimo griūtis, viršijantis mergaičių su katėmis nuotraukų skaičių:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @triangle_eyes_lol on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DoneNapping (@donenapping) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by David (@chi_guy_bc) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by angelyurika.M (@lilylemrianhealing.y) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ricky O'Toole (@richieotoole91) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Will Collins (@willcollinsart) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Clémence Couprie (@clem_cpr17) on

Nuo instragram, taip pat neatsilieka ir youtube ir twitter:

Žinoma, mes net nežinome, kas skraido šalia Saulės, tačiau, kaip šiomis valandomis praneša britų spauda, 2020 m. rugsėjo 22 d. Borisas Johnsonas ketina kalbėti bendruomenių rūmuose ir pranešti apie antrosios karantino ribojimo bangos įvedimą. Toks keistas chronologinis epidemijos sutapimas su stebuklais danguje.

Pranešama, kad Anglijos ministras pirmininkas savaitgalį praleido daug mastydamas, dėl to, ar reikėtų imtis griežtesnių priemonių kovojant su korona, kadangi užsikrėtimo skaičius staigiai išaugo.

Covid-19, asteroidas, konspirologija, nibiru

Ir dabar, gerai apgalvojęs ir pasvarstęs viską p. Johnsonas rytoj parlamente kalbės dėl karantino, dviem savaitėms. Galbūt net 3-4 savaitėms, nes Didžiosios Britanijos medicinos ekspertai sunerimę dėl pasidėjusio ligų skaičiaus.

Kol kas nežinoma, ar bus prie kiekvieno brito pririštas svarmuo su grandine prie kojos, kad neišeitų toli nuo namų ir ar karantinas bus pratęstas po 14 dienų, tačiau, pasak gandų, karantinas bus apie šešis mėnesius.

Didžiosios Britanijos alaus ir barų asociacija, atstovaujanti apie 20 000 alubarių UK, perspėjo, kad barų uždarymas net dviem savaitėms sektoriui kainuos „astronomines išlaidas“, tačiau panašu, kad alaus gerėjai paprasčiausiai nesuvokia, kad jų „astronominės išlaidos“ – niekis, palyginus su augančiomis astronominėmis problemomis.

Mes nežinome, kaip pasaulio bendruomenė spręs šias astronomines problemas, tačiau stebėsime įvykių eigą. Ir jei, kai kuriems mūsų skaitytojams patiko vaizdo įrašo garso takelis, tai prasidėjus karantinui, čia galėsite klausytis viso albumo, o visa diskografija Ninja Tracks yra čia.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
04.12.2020 laikas 21:27 Namų vaistinėlė: Putinai gelbsti nuo peršalimo
Putinų arbatos skonis ir aromatas man pažįstami nuo vaikystės. Močiutė visada ruošdavo šį gėrimą, kai šeimoje kas nors susirgdavo peršalimo ligomis.

Skaityti daugiau

04.12.2020 laikas 21:04 Citrina prieš hipertoniją ir reumatizmą
Jei pajutote nemalonius pojūčius gerklėje, perštėjimą, neskubėkite griebtis medikamentų. Jums puikiai gali padėti citrinų nuoviras. Į nedidelį emaliuotą puodą išspauskite 3 citrinų sultis, truputį pašildykite ant mažos ugnies, nevirinkite....

Skaityti daugiau

04.12.2020 laikas 20:37 Namų vaistinėlė: 4 receptai nuo kosulio
ik kosuliui prasidėjus, padės imbieras, iš tarkuotos imbiero šaknies (1 šaukštas), citrinos ir medaus paruoškite arbatą. Ją gerkite kas 1-1,5 valandos. Sloga praeis po 1-2 stiklinių, o kosulys - po 5-6. Dar patartina sukramtyti česnako skiltelių....

Skaityti daugiau

04.12.2020 laikas 22:58 Johns-Hopkins researcher says CDC data show COVID-19 has NO effect on percentage of death in older people
When all is said and done, Americans — and the world — are going to discover that while the COVID-19 virus is real as was the pandemic, virtually nothing we’ve been told about the infection morbidity rates has been accurate....

Skaityti daugiau

04.12.2020 laikas 22:38 Election findings could ‘Easily’ overturn 3 states, data analyst concludes
WASHINGTON—The former data and strategy director for President Donald Trump’s 2016 election campaign says he has found enough evidence to suggest the election results could be “easily” turned to favor the current president....

Skaityti daugiau

04.12.2020 laikas 22:03 Moderna to start testing its mRNA COVID-19 vaccine on children – are parents really letting their kids serve as guinea pigs?
Moderna has announced that it will start testing its COVID-19 vaccine in children in a large, late-stage trial. The U.S. National Library of Medicine’s registry indicates that the study will include 3,000 participants aged 12 to 17....

Skaityti daugiau