Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 8

Ar pirmasis asteroidas nukris rugsėjo 18 dieną?

Kaip praneša Johns Hopkins for Health Security, CHS, bendradarbiaudama su Pasaulio ekonomikos forumu ir Billo ir Melindos Gateso fondu, 2019 m. spalio 18 d., Niujorke, CHS buvo surengę „aukšto lygio renginį dėl pandemijos kontrolės“.

asteroidas, konspirologija, gandai, sąmokslo teorijos, COVID-19

Tačiau, mes nekalbėsime apie ten jų nuveiktus darbus, galite patys paskaityti, nors manau ir patys suprasite, ką jie ten diskutavo ir ką norėjo pasakyti.

asteroidas, konspirologija, gandai, sąmokslo teorijos, COVID-19

Tačiau, nutiko toks dalykas, sąmokslo teorijos šalininkai ir ten rado prie ko prikimti, o mes bandysime jums paaiškinti, kas jiems dabar negerai. Ko jie kimba prie, jau praėjusio surengto forumo. Forumas nešė „Event 201“ pavadinimą.

Paprastai, kai sąmokslo šalininkai, ar panašūs ekspertai, kai ką spėja, tai dažniausiai pataiko, kaip pirštu į dangą. Nepaisant to, šįkart kažkaip sutapo, kad 2019 m. spalio 18 d. kai vyko forumas, kas nutiko Wuhano laboratorijoje... čia galimas sutapimas?

Sutapimas yra nuostabus, tačiau tai nėra esmė. Mes kalbėsime, ne apie tai. Pagrindinis dalykas yra renginio, forumo pavadinimas „Event 201“ logotipas:

asteroidas, konspirologija, gandai, sąmokslo teorijos, COVID-19

Jei nekalbėtume apie pandemija, jos mums ir nereikia, tada, žiūrėdami į šį paveikslėlį, pirmiausia pagalvotumėte? Teisingai: jūs manote, kad „ įvykis 201“ – tai įvykis, kurio metu Žemė galimai pateks į asteroidų debesį, nes virusai neskrieja aplink Žemę:

asteroidas, konspirologija, gandai, sąmokslo teorijos, COVID-19

Mes nieko prieš menininko fantazija, arba, kaip sakoma – pianisto, niekas nenušauna, groja, kaip moka. Nepaisant to, CHS logotipo užsakovams kažkas nepatiko ir dėl reklaminio skydelio „bannerio“ jie jį šiek tiek nupjovė:

asteroidas, konspirologija, gandai, sąmokslo teorijos, COVID-19

Pasėkoje, kairėje liko 9 akmenys, dešinėje -18, kuriuos galima interpretuoti, kaip 9/18 arba rugsėjo 9-18 d.

Tuo pačiu, naujausios NASA pratybos,  asteroidų kritimo atvejį, planavo 2020 metų rugsėjo 20 d., o pagal įvairių rūšių internautų mėgėjų liudijimais, asteroidas kris 2020 m. rugsėjo 17 d. Ir dar, šie internautai teigia, kad pandemija tam ir yra sugalvota, kas visos pasaulio vyriausybės sutelktų dėmesį ir pasirengtų smūgiui iš kosmoso.

Dabar mes net nežinome, kaip interpretuoti šį stebuklą. Tikriausiai vėl sutapimas, todėl stebėkime įvykius ir laukime šių datų.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
21.09.2020 laikas 14:15 Ar saldūs Lietuviški arbūzai?
Nors dar yra gyventojų, galvojančių, kad arbūzų neįmanoma užauginti Lietuvoje, tačiau iš teisų yra ne vienas, kuris juos augina dešimtmečiais.

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 19:08 Žolelės sušvelnina cukrinio diabeto poveikį, nuo klimakso, liepų nauda
Šie augalai gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Žoleles galima vartoti atskirai, po vieną, tačiau geresnis gydymo efektas pasiekiama tada, kai vartojami žolelių mišiniai. Siūlome išbandyti štai tokius mišinius

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 17:14 Vyno pagrindu paruošti vaistai

Jeigu vynuogių vyne palaikyti vaistinius augalus, pasidaro gydomosios priemonės, kurios savyje sujungia gydomąsias žolelių ir vyno savybes. Tokiais vyno pagrindu paruoštais vaistais gydomos įvairios ligos. Sergant lėtinėmis ligomis apie vaistus reikia pasirūpinti iš anksto ir juos vartoti, esant ...

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 16:32 Alpių monstras Tacelvurmas - pramanas ar realus gyvūnas?
Tacelvurmas – tai “gyvatė su katės galva”. Taip šį paslaptingą monstrą, kurio niekam niekada nepavyko pagauti, vadina Alpėse, kur jis, tiesą sakant, ir gyveno nuo neatmenamų laikų…

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 11:56 Medicininės kanapės gali padėti nuo vėžio besigydantiems žmonėms

Nors absoliuti dauguma žmonių naudoja kanapes rekreaciniais tikslais, jau seniai žinomos ir jų medicininės savybės. Medicininės kanapės gali būti naudojamos įvairioms sveikatos problemoms gydyti. Naujas Australijoje atliktas tyrimas rodo, kad kanapės gali labai padėti ir nuo vėžio sveikstantiems ...

Skaityti daugiau

19.09.2020 laikas 21:23 Sužinok, kas Tavęs laukia! 2021 Metų Horoskopas Visiems Zodiako Ženklams

Sekantys metai žada būti pakankamai ramūs. Visiems, kurie nori pasiekti sėkmę, rekomenduojama nepriimti kategoriškų sprendimų ir neskubėti.

Skaityti daugiau