Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 23

Ar lapkričio 2 dieną asteroido skersmuo bus apie 10 km?

2020 m. rugpjūčio 22 d. NASA spaudos-taryba viešai perspėjo visuomenę, kad lapkričio 2 d., JAV prezidento rinkimų išvakarėse, asteroidas 2018 VP1 praskries pro Žemę. Žinia, be abejo, iškarto „pagavo“ visa pasaulio spauda ir dabar visi žino apie šį asteroidą. Asteroidas 2018 VP yra mažas, skersmuo apie du metrus. Jis praskries 1 LD atstumu ir nėra ko jaudintis.

Tačiau, kažkaip atsitiko taip, kad ankščiau nei NASA, telekompanija CBS News paskelbė apie asteroidą. Be to, pagal jų pateiktą informaciją asteroidas 2018 VP prie mūsų priartės 300 kilometrų atstumu, tai yra, jis nukris su tikimybe, o jo skersmuo yra ... 6 mylios, tai yra beveik 10 kilometrų:

Natūralu, kad po šios žinios visi iš pradžių sunerimo, nes 6 mylios yra jau E.L.E įvykis, masinio išmirimo įvykis (Extinction Level Event), bet po to, po NASA pareiškimo visi nusiramino ir ėmė juoktis iš kvailių žurnalistų.

Nepaisant to, po NASA pareiškimo praėjo diena, dvi, savaitė, šiandiena praėjo mėnuo – o iš CBS News nėra jokių paneigimo pareiškimų, o jų vaizdo įrašas, dabar yra visur platinamas ir aptarinėjamas. Kodėl? Kadangi CBS News yra rimta įmonė, turinti viską matančią akį ir kitus požymius:

konspirologija, asteroidas, sąmokslo teorijos

Remiantis šiais sumetimais, daugelis dabar mano, kad CBS News pateikė TIKRĄ informaciją, o NASA pataisė miniai skirtas naujienas, kad lauko darbuotojai, nuimantys paskutinį maisto derlių elitui, taip pat kalnakasiai ir metalurgai, dalyvaujantys tunelių statybose, neišprotėtų anksčiau laiko...

Be to žmonės iškarto prisiminė seną temą svetainėje godlikeproductions.com, kur buvo aptarta vadinamoji „Trys tamsos dienos“ ir kur daugelis nurodė nežinomų metų  lapkritį. Visų pirma vienas Kanados pilietis pranešė (išsiversite į anglų):

konspirologija, asteroidas, sąmokslo teorijos

Dabar, naudodamiesi viena iš internetinių paslaugų, paskaičiuokime paprastą užduotį: 10 kilometrų per sekundę greičiu į Žemę, kažkur kalnuose, nukrenta 10 km skersmens bazalto uola. Blogiausias variantas  - uola bus geležinė, įskries 90 laipsnių kampu, 20 kilometrų per sekundę greičiu – mes nesvarstysime ir paskaičiuosime vidutinį variantą, ne patį geriausią ir ne patį blogiausią (ledo luitas, 45 laipsnių kampas).

Smūgio jėga bus 7,85x1022 džauliai = 1,88x107 Megatonos. Kraterio skersmuo bus 100 kilometrų, o gylis – daugiau, nei kilometras. Žemė nebus išmušta iš orbitos, tačiau sukimosi ašies kampas ir sukimosi greitis gali pasikeisti, nes bus staigus didelės medžiagos masės judėjimas, kurio dalis pateks į orą. Greičiausiai daugelis rūšių neišgyvens šios nelaimės.

Tačiau, atsižvelgiant, kad žemėje egzistuoja ir „kitų civilizacijų atstovai“, jie bandys kažkaip suvaldyti situaciją. Čeliabinsko meteorito atveju, matome, kad „ateiviai“ nėra visagaliai, ir net 20 metrų skersmens uola jiems yra problema ir kažkas ant žemės nukris. 10 kilometrų skersmens uolos atveju ji pilnai gali būti, atmosferoje tamsa, tris dienas, tris mėnesius ir trejus metus.

Tai pat egzistuoja tokia tikimybė, kaip persikėlimas laiku žemėje, kaip mano, kai kurie sąmokslo teoretikai, kam tada buvo pastatytas CERN. Kaip tai atrodys techniškai, kiek laiko užtruks šuolis, mes nežinome, tačiau iš to, ką fizikai mano apie hipererdvę – greičiausiai žemės keleiviams tai suvokiama, kaip tamsus miškas. Tada, viskas, kaip ir sutampa – ir sapnai (anglų kalba) apie asteroidus lapkričio / kovo mėnesiais, ir CBS News pranešimas apie 6 mylias, kuris, galimai, nėra klaida, o paprasčiausiai skirtas saviems žmonėms.

Kiek tikėtinas šis pranešimas mes nežinome, labiausiai džiugina, kad interneto vartotojų pirmas pranešimas apie asteroido susidūrimą su žeme rugsėjo 18 d. nepasitvirtino. Tačiau, kol kas neatmetame CBS News pranešimo tiesos, todėl stebėkime įvykių raidą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.10.2020 laikas 22:43 Valome gerklę nuo gleivių ir skreplių

Gerklės ar nosies užgulimas yra dažniausios kosulio ir kvėpavimo takų sąjungininkas ir priežastis. Plaučiuose susikaupę skrepliai prisideda prie šių sveikatos problemų. Tačiau ši problema negresia gyvybei, ji daro įtaką gyvenimo kokybei.

...

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 20:05 Saugokis Jums Pučia Iliuziją! Naujoji Pasaulio Tvarka Ateina 18+

LTanon ir NeCentroEkspertas apie šios dienos svarbiausias naujienas bei įdomiausius procesus.

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 17:30 Naujas tyrimas: mus gali stebėti ateivių civilizacijos
Esama apie 1000 žvaigždžių sistemų, kuriose jei būtų ateivių civilizacijos, jos galėtų mus stebėti iš tolo, skelbia naujas tyrimas.

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 08:27 Kuo skiriasi pasiturinti moteris nuo vargstančios

Savo turtų mes nesinešiojame visur su savimi. Tai kodėl gatvėje iš pirmo žvilgsnio beveik neklystamai galime įvertinti moters turtinę padėtį. Kuo skiriasi turtingų ir skurstančių moterų elgsena?

Skaityti daugiau

25.10.2020 laikas 19:32 Keisti dalykai, vykę anomalinėje Skinwalker rančoje
Anomalinės zonos, esančios Slinwalker rančos apylinkėse, istorija išgarsėjo daugiausia verslininko Roberto Bigelou dėka. Jam priklauso viešbučių tinklas „Budget Suites of America“ ir jis yra kompanijos „Bigelow Aerospace“, užsiimančios kosminiu turizmu, įkūrėjas....

Skaityti daugiau

25.10.2020 laikas 08:57 Asmenybės Analizė: Kuri Moteris Laiko Rankose Ne Savo Vaiką?
Ne viskas yra taip, kaip atrodo. Šiais laikais būtina mokėti daryti logines išvadas. Mus supa tiek daug ženklų, kad juose sunku susigaudyti. Reikia pasitelkti ir dėmesį, vaizduotę, pastabumą ir sveiką protą. Šio nedidelio testo užduotis – apžiūrėti paveikslėlį ir interpretuoti atskirus jo elementus....

Skaityti daugiau