Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 4

Sekmadienį Elžbieta II paskelbs apie artėjantį mega-asteroidą?

2020 m. balandžio 3d. visos pasaulio žiniasklaidos priemonės citavo Bekingemo rūmų pranešimą, kuriame sakoma, kad balandžio 5d., sekmadienį, Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II kalbės tautai per televiziją:

Jos didenybė karalienė per televiziją kreipsis į jungtinę karalystę. Be televizijos ir radijo, karalienės pranešimas bus transliuojamas karališkosios šeimos socialiniuose tinkluose“, - rašo oficialus Twitter.

Be tradicinių kreipimųsi per Kalėdas, tai yra ketvirtasis karalienės kreipimasis į tautą per 68 valdymo metus. Ankščiau, buvo tik trys priežastys:

  1. Persijos įlankos karas 1991 m.;
  2. Princesės Dianos mirtis 1997 m.;
  3. Karalienės motinos mirtis ir laidotuvės 2002 m.

Dabar, tęsdami šią tradiciją, didžiosios Britanijos ir viso pasaulio sąmokslo teoretikai įtemtai spėlioja: ką pasakys karalienė?

Pirmasis įtariamųjų sąraše yra COVID-19. Padėtis dėl pandemijos didžiojoje Britanijoje yra dramatiška ir, remiantis tik oficialiais duomenimis, ten per dieną miršta daugiau, kaip 500 žmonių. Žuvusiųjų skaičius yra toks didelis, kad didžiojoje Britanijoje jau statomi laikini morgai, skirti pandemijos aukoms laikyti.

Remiantis tuo, visiškai įmanoma manyti, kad karalienė pasakys ką nors apie koronavirusą, tai yra logiška. Tačiau, kaip sako pagyvenę britai, karališkajai šeimai nėra būdinga kreiptis į tautą specialiais raginimais dėl masinių mirčių.

1966 m. spalio 21 d. pietų Velse, Aberfano kalnakasybos kaime, nuo vieno kalno, įvyko uolienos nuošliauža: krūvos viršus (apie 110 tūkst. kubinių metrų uolienų) pajudėjo žemyn ir uždengė mokyklą, kurioje tuo metu vyko užsiėmimai. Žuvo 144 žmonės. Visa didžioji Britanija apraudojo, tačiau karalienė dėl to nesikreipė į tautą, kaip ir kitų panašių incidentų, kurių didžiojoje Britanijoje per 70 metų buvo daug.

Antroji versija leidžia manyti, kad kažkas iš karališkosios šeimos mirė ir Elžbieta II apie tai paskelbs. Tačiau versija taip pat abejotina, nes gandai apie būsimą karalienės kreipimąsi į tautą Britanijos interneto tinkluose jau sklando maždaug mėnesį. Be to, pats karalienės pranešimas vyks ne gyvai, o iš įrašo, o tai neįprasta pranešimuose apie mirtį.

Remdamiesi tuo, daugelis žmonių mano, kad:

a) karalienė atsistatydina ir paskelbia naują įpėdinį;

b) karalienė paskelbs Trečiojo pasaulinio karo pradžią;

c) karalienė kalbės apie mega-asteroido priartėjimą prie Žemės, kur prieš atėjimą po visame pasaulyje dislokuoti kareiviai, o žmonės sėdi namuose.

Pirmuosius du variantus savo laiku, mes aptarinėjome, bet jie sueina į vieną variantą: anot pranašysčių, kai tik princas Čarlzas užlips į sostą iki Trečiojo Pasaulinio karo liks lygiai šeši mėnesiai, O Anglija šio karo metu bus sunaikinta.

Tačiau galimas ir trečias variantas – variantas su Niburu arba su asteroidu, nes kas, jei ne Romos popiežius ar karalienė, turėtų apie tai pasakyti pasauliui? Be to, anksčiau pokalbių užkulisiuose siaurame rate jie ne kartą užsiminė apie kažkokias „Paskutines Kalėdas“ ar panašiai.

Kitas labai įdomus momentas – informacinės naujienos visame pasaulyje. Žmogus iš USA rašo:

Aš gyvenu Kentukyje ir niekada nepagalvodavau nei apie karalienę, nei apie monarchiją ar dar ką nors. Bet praėjusią naktį aš sapnavau labai keistą sapną: sapne sutikau karalienę ir dainavome vieni kitiems dainas. Vieninteliai žodžiai, kuriuos prisimenu iš šios dainos yra „paskutinis rojus“ (Last Paradise). Ir staiga šiandiena ateina žinia apie karalienę.

Visa tai, taip pat keista, nes tokį sapną matė ne vienas žmogus, yra ir kitų pranešimų. Todėl gali būti, kad sekmadienį karalienė paskelbs: „Pasaulis eina į pabaigą“ ar kažkas panašaus, todėl stebėkime įvykių raidą.

Kas įdomiausia televizijos ekranuose pradėjo pasirodyti toks užrašas WE ARE WITH YOU! Ką jis gali reikšti MES SU TAVIMI!?

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau