Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2020 » Balandžio » 4

Sekmadienį Elžbieta II paskelbs apie artėjantį mega-asteroidą?

2020 m. balandžio 3d. visos pasaulio žiniasklaidos priemonės citavo Bekingemo rūmų pranešimą, kuriame sakoma, kad balandžio 5d., sekmadienį, Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II kalbės tautai per televiziją:

Jos didenybė karalienė per televiziją kreipsis į jungtinę karalystę. Be televizijos ir radijo, karalienės pranešimas bus transliuojamas karališkosios šeimos socialiniuose tinkluose“, - rašo oficialus Twitter.

Be tradicinių kreipimųsi per Kalėdas, tai yra ketvirtasis karalienės kreipimasis į tautą per 68 valdymo metus. Ankščiau, buvo tik trys priežastys:

  1. Persijos įlankos karas 1991 m.;
  2. Princesės Dianos mirtis 1997 m.;
  3. Karalienės motinos mirtis ir laidotuvės 2002 m.

Dabar, tęsdami šią tradiciją, didžiosios Britanijos ir viso pasaulio sąmokslo teoretikai įtemtai spėlioja: ką pasakys karalienė?

Pirmasis įtariamųjų sąraše yra COVID-19. Padėtis dėl pandemijos didžiojoje Britanijoje yra dramatiška ir, remiantis tik oficialiais duomenimis, ten per dieną miršta daugiau, kaip 500 žmonių. Žuvusiųjų skaičius yra toks didelis, kad didžiojoje Britanijoje jau statomi laikini morgai, skirti pandemijos aukoms laikyti.

Remiantis tuo, visiškai įmanoma manyti, kad karalienė pasakys ką nors apie koronavirusą, tai yra logiška. Tačiau, kaip sako pagyvenę britai, karališkajai šeimai nėra būdinga kreiptis į tautą specialiais raginimais dėl masinių mirčių.

1966 m. spalio 21 d. pietų Velse, Aberfano kalnakasybos kaime, nuo vieno kalno, įvyko uolienos nuošliauža: krūvos viršus (apie 110 tūkst. kubinių metrų uolienų) pajudėjo žemyn ir uždengė mokyklą, kurioje tuo metu vyko užsiėmimai. Žuvo 144 žmonės. Visa didžioji Britanija apraudojo, tačiau karalienė dėl to nesikreipė į tautą, kaip ir kitų panašių incidentų, kurių didžiojoje Britanijoje per 70 metų buvo daug.

Antroji versija leidžia manyti, kad kažkas iš karališkosios šeimos mirė ir Elžbieta II apie tai paskelbs. Tačiau versija taip pat abejotina, nes gandai apie būsimą karalienės kreipimąsi į tautą Britanijos interneto tinkluose jau sklando maždaug mėnesį. Be to, pats karalienės pranešimas vyks ne gyvai, o iš įrašo, o tai neįprasta pranešimuose apie mirtį.

Remdamiesi tuo, daugelis žmonių mano, kad:

a) karalienė atsistatydina ir paskelbia naują įpėdinį;

b) karalienė paskelbs Trečiojo pasaulinio karo pradžią;

c) karalienė kalbės apie mega-asteroido priartėjimą prie Žemės, kur prieš atėjimą po visame pasaulyje dislokuoti kareiviai, o žmonės sėdi namuose.

Pirmuosius du variantus savo laiku, mes aptarinėjome, bet jie sueina į vieną variantą: anot pranašysčių, kai tik princas Čarlzas užlips į sostą iki Trečiojo Pasaulinio karo liks lygiai šeši mėnesiai, O Anglija šio karo metu bus sunaikinta.

Tačiau galimas ir trečias variantas – variantas su Niburu arba su asteroidu, nes kas, jei ne Romos popiežius ar karalienė, turėtų apie tai pasakyti pasauliui? Be to, anksčiau pokalbių užkulisiuose siaurame rate jie ne kartą užsiminė apie kažkokias „Paskutines Kalėdas“ ar panašiai.

Kitas labai įdomus momentas – informacinės naujienos visame pasaulyje. Žmogus iš USA rašo:

Aš gyvenu Kentukyje ir niekada nepagalvodavau nei apie karalienę, nei apie monarchiją ar dar ką nors. Bet praėjusią naktį aš sapnavau labai keistą sapną: sapne sutikau karalienę ir dainavome vieni kitiems dainas. Vieninteliai žodžiai, kuriuos prisimenu iš šios dainos yra „paskutinis rojus“ (Last Paradise). Ir staiga šiandiena ateina žinia apie karalienę.

Visa tai, taip pat keista, nes tokį sapną matė ne vienas žmogus, yra ir kitų pranešimų. Todėl gali būti, kad sekmadienį karalienė paskelbs: „Pasaulis eina į pabaigą“ ar kažkas panašaus, todėl stebėkime įvykių raidą.

Kas įdomiausia televizijos ekranuose pradėjo pasirodyti toks užrašas WE ARE WITH YOU! Ką jis gali reikšti MES SU TAVIMI!?

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:12 Receptai | Patiekalai Charčio sriuba su kiaulienos faršu ir pupelėmis

Labai skani, šiek tiek aštrumo turinti charčio sriuba su kiaulienos faršu ir pupelėmis! Ji gaunasi labai soti ir sušildanti! Gal tai ir nėra originali charčio, bet mūsų šeimai ši interpretacija yra labai skani. Būtinai pamėginkite pasigaminti ir Jūs, šios puikiai pavykstančios sriubos.

...

Skaityti daugiau