Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 28

"Aš naminis ožys 2" žada gruodžio 14–21 d. Dideli Bada-Boom

Viena iš temų, kurias dažniausiai aptaria visų šalių ir tautų konspirologai, yra Kanados animacinis filmas I Pet Goat II "Aš naminis ožys 2", apie kurį milijonai pažangiausių protų laužo ragus ir galvas. Nuo vaizdo įrašo pasirodymo „YouTube“ ir vėlesnių nuorašų konspirologai padarė daug įdomių atradimų, ir šiandien mes bendrais bruožais žinome spektaklį, netikrojo mesijo atėjimo į pasaulį. Scenarijus įgyvendinamas prieš mūsų akis, nes akivaizdūs pagrindiniai animacinio filmo personažo atributai: korona ir izoliacija:

Iranas, Viduriniai Rytai, Trečiasis pasaulinis karas, COVID-19

Tačiau, kaip buvo, taip ir liko paslaptis, laikas šių kulminacinių įvykių- tai yra, kada bus užpuolama kažkokia mečetė, iš kurios į Mėnulį pradės kilti verpiantis dervišas:

Iranas, Viduriniai Rytai, Trečiasis pasaulinis karas, COVID-19

Visi žiūrėjo vaizdo įrašą, žiūrėjo jį ne vieną kartą, tačiau nedaugelis žmonių atkreipė dėmesį į tai, kad, „HELIOFANT“ (autoriai) kreipdama didelį dėmesį smulkmenoms ir detalėms – Mėnulis pas juos, kažkoks padirbtas, ar net perdirbtas.

Šį gana keistą reiškinį pastebėjo „The Exalted Lamb 1“ kanalo autorius, kuris, norėdamas suprasti paveikslo prasmę, gavo tolimosios „tamsios“ Mėnulio pusės žemėlapį, manydamas, kad būtent ji buvo nupiešta animaciniame filme:

Iranas, Viduriniai Rytai, Trečiasis pasaulinis karas, COVID-19

Kaip matote, nėra sutapimo su tolimąja Mėnulio puse, o Mėnulis animaciniame filme atrodo, lyg būtų sujungta (paimtos teritorijos paryškintos kvadratu):

Iranas, Viduriniai Rytai, Trečiasis pasaulinis karas, COVID-19

Tačiau tai nėra tik kombinuotas, apjungtas Mėnulis, bet tai tikriausias Mėnulis, į kurį kažkas žiūri 90 laipsnių kampu iš Žemės į ties liniją, kurio Mėnulio mato pirmąjį ketvirtį:

Žiūrime į mūsų turimą kalendorių su mėnulio fazėmis 2020 m. gruodžio mėn .:

Iranas, Viduriniai Rytai, Trečiasis pasaulinis karas, COVID-19

Taigi animaciniame filme parodytas astronominis vaizdas vystosi 2020 m. gruodžio 21 d .:

Natūralu, kad maždaug tas pats danguje stebimas reiškinys kartojasi maždaug kartą per mėnesį, tačiau, kaip dažnai būna saulės užtemimai? O, gruodžio 14 d., tai yra, netoli gruodžio 21 d., bus užtemimas ir tai figūruoja animaciniame filme:

Iranas, Viduriniai Rytai, Trečiasis pasaulinis karas, COVID-19

Užtemimas nėra visiškas ir tai matys Venesuelos žmonės, pavyzdžiui:

Iranas, Viduriniai Rytai, Trečiasis pasaulinis karas, COVID-19

Kodėl Venesuela? Nes animaciniame filme yra tam tikros rūšies naftos platformos, o jų yra daug Venesueloje. Be to, pasinaudodami situacija dėl laukiančių JAV rinkimų, Irano mulos tapo visiškai įžūlios ir, atrodo, dislokavo Venesueloje vidutinio nuotolio raketas. Už tai vienu metu smūgį į galvą gavo pats Chruščiovas, kuris vienu telefono skambučiu Iraną galėjo nušluoti nuo žemės paviršiaus ir 1962 m., ir net 2062 m.

Karikatūroje pasirodo ir suplyšusi Amerikos vėliava, kuri po lapkričio 3 dienos tampa vis aktualesnė kiekvieną dieną:

Iranas, Viduriniai Rytai, Trečiasis pasaulinis karas, COVID-19

Apskritai, jei ponas The Exalted Lamb 1 teisus - ir viskas į tai rodo - pagrindiniai animacinio filmo įvykiai turėtų vykti laikotarpiu nuo gruodžio 14 iki 21 dienos.

Be to, kažkaip, keistai sutapo, kad garsus lenkų parapsichologas ponas Jackowskis gruodžio 15 d. pranašauja, apie Turkijoje kažkokius sudegusius karius (daugiau informacijos žr. Mūsų medžiagą lenkų parapsichologą Jackowskis: Sausis, pandemija atrodys kaip vaikų žaidimai), o dervišas, skrendantis į Mėnulį, greičiausiai yra turkas ir jis išskrenda iš subombarduoto pastato, labai panašaus į Šventosios Sofijos bažnyčią:

Iranas, Viduriniai Rytai, Trečiasis pasaulinis karas, COVID-19

Taigi, tai jau yra kažkur apie 33-ą iš eilės netiesioginė nuoroda, kad gruodžio 21–22 d.  bus Didelis Bada Boom. Na, tada, akivaizdu, jie pradės kaišioti visiems „multipass“, todėl mes stebėkime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
17.01.2021 laikas 19:00 Šiaurės Dakotoje Pasirodė Į Saulę Panašus NSO

2021 m. sausio 16 d. MUFON svetainėje buvo paskelbtas sensacingas vaizdo įrašas, nufilmuotas Fargo mieste, Šiaurės Dakotoje, sausio 9-osios vakarą. Vaizdo įrašo autorius grįžo namo automobiliu, kai pamatė priekyje ryškią šviesą, panašią į saulę.

...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 17:21 Kodėl Joe Baidenui globalistai pradėjo paišyti aureolę?
Kaip pastebėjo daugelis amerikiečių konspirologų ir net ufologų, paskutiniu metu, pasaulinio lygio spaudos, antraštėse, aplink Joe Baideno galvą atsirado kažkas panašaus į aureolę:

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 15:11 Receptų rinkinys nuo gūžio, anemijos, sklerozės, tireotoksikozės, hipotirerozės, ūžesius ausyse
Man yra sutrikusi medžiagų apykaita. Sena močiutė man patarė prieš valgį suvalgyti truputį šviežio svogūno arba 3 kartus per dieną išgerti po 1 arbat. šaukštelį išspaustų sulčių.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 20:45 D.C. Turns Into Baghdad for Inauguration; Red Zone, Military Checkpoints, Bridges Closed

Just days before the Biden inauguration, the nation’s capitol has been transofmred into a military zone like Baghdad.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 20:45 Situation Update, Jan 17th, 2021 – Dems build walls around Trump and DC to keep the people out while America begs Trump for ACTION
The overall emphasis for today’s Situation Update (Jan 17th) is that everything has been put in place for President Trump to take decisive action to stop the illegal coup against America, but he is surrounded by treasonous swamp creatures like Mark Meadows who are isolating him from reality and tell...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 20:33 Biden Vows to Push Transgender Bathroom & Locker Room Laws ‘From Day One’
Joe Biden promises to aggressively push pro-transgender laws for schools, sports, and bathrooms “on his first day in office.”

Skaityti daugiau