Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Kovo » 3

Krzysztofas Jackowskis apie ateitį, geopolitiką ir karą Viduriniuose Rytuose

Kaip pirmadienį, 2021 m. kovo 1 d. pranešė „DW, NY Times“ ir visa kita svarbi žiniasklaida, atrodo, kad Iranas atsitraukia iš branduolinių derybų su Jungtinėmis Valstijomis: Teheranas atsisakė susitikti su JAV ir keliomis Europos šalimis dėl atnaujinto 2015 m. dėl branduolinio susitarimo,  raginamas Vašingtoną atšaukti savo griežtas sankcijas. Vašingtonas sekmadienį pareiškė esąs „nusivylęs“.

Natūralu, kad Baltieji rūmai savo nusivylimo taip tyliai nepaliks, medituodami ant ovalo kabineto sienų, todėl netrukus bus atliktas tam tikras veiksmas. Gal tai bus sistemingas Irano bazių Sirijoje sunaikinimas, galbūt jos pridės daugiau sankcijų Iranui, galbūt net turės nuskandinti porą Irano tanklaivių, gabenančių naftą į Kiniją ir Venesuelą, pažeisdami sankcijas. Būsimas konfliktas yra akivaizdus ir neišvengiamas, todėl šiandien Krzysztofas Jackowskis nusprendė pasakyti keletą žodžių apie šį konfliktą.

Paskutiniuose keliuose vaizdo įrašuose garsus lenkų parapsichologas buria iš nuotraukų, bandydamas suvokti pirmaujančių pasaulio politikų mintis, todėl šį kartą Krzysztofas, kaip įrankį panaudojo Izraelio ministro pirmininko nuotrauką. Štai ką jis pasakė šiame vaizdo įraše:

Jaučiu, kad jei tai prasidės, Rusija ir Kinija nenorės kištis, o Iranas negaus jokios pagalbos, bent jau ne pirmajame etape. Šį konfliktą sunku išprovokuoti, nes didžiosios valstybės jį kuo labiau stengiasi sušvelninti. Kol nebus išprovokuotas Iranas arba neišprovokuotas Iranas, nebus lengva sukurti konfliktą, tačiau, mano nuomone, Irano ir Sirijos klausimas yra atviras. Bijau, kad bet kurią akimirką ten gali prasidėti konfliktas. Fiziškai tai neturės įtakos Europai, tačiau kažkas paveiks regionus, kurie bus įtraukti į konfliktą.

Viskas gali prasidėti nuo kai kurių svarbių naftos telkinių (Irano ar Sirijos) sunaikinimo, tačiau tai bus tam tikra oficiali priežastis, o sprogimas bus simbolinis, pasekmės bus perdėtos. Tiesą sakant, ten nutiks kažkas dar kito ir šis įvykis bus pakankamai rimtas, kad sukeltų konfliktą. Jei konfliktas prasidės Viduriniuose Rytuose, tai prasidės ne nuo Izraelio, o tarp dviejų kitų šalių, kurių viena bus užpulta pasienyje - galbūt pasienyje su Saudo Arabija.

Yra tam tikras „paktas“, apie kurį dabar galvoja Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu (Benjaminas Netanjahus). Paktas neabejotinai apima Saudo Arabiją ir keletą svarbių Artimųjų Rytų šalių. Kai jie pasirašys paktą, Viduriniai Rytai galės sukurti tokių valstybių kaip ES sąjungą. Sąjunga bus tokia stipri, kad galės visiems diktuoti savo sąlygas. Bet šis bandymas suvienyti valstybes kažkur įstrigo ir šis ponas (Netanyahu) dabar galvoja apie kažkokį sprendimą JT.

JAV atsitraukė, kai D.Trumpas demonstratyviai paliko Siriją. Man susidarė įspūdis, kad dabar Izraelis yra vienas šioje situacijoje, o JAV nesikiš į regioną viena be Izraelio sutikimo. Taigi Izraelis turės daugiau erdvės manevruoti ir priimti sprendimus. Europa taip pat neįtraukta į žaidimą. Netanyahu mano - maro sukelta krizė, Europą išjungia maždaug 8 metams. Europa susiduria su bankrotu ir nesikiš į Vidurio Rytų reikalus.

Europa nusilpo socialiai ir politiškai - ji praktiškai nustojo būti kažkokia pasaulinė jėga pasaulyje. Europą gali užklupti tokia gili ekonominė depresija, kad didelės korporacijos / holdingai masiškai supirks pramonę ir investuos dideles investicijas. Visa tai atrodys kaip „pagalba“, tačiau šios pseudo pagalbos suteikti neįmanoma be Europos politikų žinios.

Dabar Europa apskritai yra apleista. Anglijos nebėra, nebeliko buvusios JAV paramos. Netanyahu žino, kad Europa žlunga, kad visa ši pandemijos istorija ją labai paveiks ir leis sukurti kažką panašaus į Arabų Sąjungą, kuri jau diktuos savo sąlygas kiekvienam tokioje situacijoje.

Netanyahu neturi pozityvaus mąstymo apie Europą - veikiau taktika ją susilpninti. Tai gana keista, nes Izraelis yra JAV sąjungininkas, o JAV - Europos sąjungininkė. Nepaisant to, Netanyahu kažkaip niūriai galvoja apie Europą. Nejaučiu, kad jis galvoja apie kažkokį konfliktą - jo galvoje yra taktika, o ne juodi scenarijai.

Netanyahu taip pat galvoja apie dabartinį JAV prezidentą - kad JAV prezidento komanda turi mažai laiko ką nors svarbaus padaryti. Man susidarė įspūdis, kad anksčiau D.Trumpas su kažkuo sutiko, nesilaikė duoto žodžio, o dabar Netanyahu laukia naujosios administracijos veiksmų.

Mums dabar sunku pasakyti, ar visa tai yra aiškiaregystė, ar tiesiog puiki analitika, tačiau apskritai, p. Jackowskis sako, viską teisingai: kol Europa kovojo už toleranciją, Rusijos Federacija atsikėlė nuo kelių, o Jungtinė Valstybės skatino demokratiją, Viduriniuose Rytuose žmonės statė miestus iš Naujojo Nuostabaus pasaulio finansavimo:

Eschatologija, Iranas, konspirologija, trečiasis pasaulinis karas

Eschatologija, Iranas, konspirologija, trečiasis pasaulinis karas

Pakeliui Saudo Arabija ir JAE jau seniai investuoja į technologijas ir modernią gamybą, nepaisant to, kad Izraelis visa tai turi ilgą laiką, todėl „Artimųjų Rytų ES“ sukūrimas yra akivaizdi perspektyva.

Ir šiai perspektyvai neabejotinai trukdo laukiniai žmones Teherane, kurie bando gauti branduolinę lazdelę ir visą šią futurologija prispausti vienu pliaukštelėjimu. Natūralu, kad Europa palaiko šiuos laukinius žmones, nes jei viskas Artimuosiuose Rytuose vystysis pagal dabartines tendencijas, po penkerių metų niekam nereikės „Rafale“ 4-osios kartos naikintuvų, kaip ir niekam nereikalingų „Peugeot“ ir „Renault“. 

Todėl, nutraukti mulų režimą ir įtraukti Iraną į savo paktą yra suinteresuotumas visų regionų šalių tik klausymas, kas ten viskam vadovaus ir pradės: Izraelis ar Turkija. Kol kas viskas rodo, kad Izraelis bus atsakingas ir pagrindinis veikėjas.

Įdomi Krzysztofo pastaba,  konfliktą prie Saudo Arabijos sienos pradžią. Neseniame straipsnyje apie karą tarp Gogo ir Magogo israel365news.com rašo:

Jiems pasirodys Aukščiausiasis ir Jo strėlės blyksės kaip žaibas; Mano Visagalis užtimituos šofaru ir žygiuos vidurdienio audrose. Zacharijo 9:14

Rabinas Baras Leibas paaiškino, kad hebrajų kalbos žodis תֵּימָן (Taimanas) čia verčiamas kaip „audra“, bet iš tikrųjų tai reiškia „Jemenas“.

„Karas tarp Gogo ir Magogo prasidės nuo Jemeno“, - vienareikšmiškai pareiškė Bar Leib, cituodamas šią eilutę, perskaitytus prieš paskutinius Rosh Hashana šofaro garsus, nurodydamas savo šaltinį. "Trečiasis sprogimas kils tiesiai iš paties Dievo lūpų , visoje Jo šlovėje." Paskutinis karas tarp Edomo, Vakarų pasaulio ir Persijos, tai yra Iranu, nebus sutelktas prieš Izraelį. Dievas „nusiųs strėlę“ į Jemeną, kur prasidės šis karas “.

Taigi mes jau turime tarsi dvi  nuorodas į Jemeną.

Galiausiai žiūrime ir skaitome pranešimą iš richardsilverstein.com:

Izraelis patiria didžiausią pakrančių taršos krizę per visą istoriją. Didžiulius naftos ir deguto kiekius išplaukdė į krantą nuo tolimiausios šiaurinės pakrantės iki Gazos pietuose. Niekas negali mėgautis paplūdimiais ar maudytis Viduržemio jūroje. Žala tęsis metus ir turi būti kruopščiai išvalyta rankomis. Jūros gyvūnai, išplauti į krantą, padengti gleivėmis. Jūros vėžliai mirė kartu su banginiu, išplautu į krantą Izraelio pakrantėje. Skrodimo metu jo plaučiuose rasta juodos medžiagos, atitinkančios išsiliejusia nafta.

Kaltininkas - Graikijos naftos tanklaivis „Minerva Helen“, kurio gedimas sukėlė didžiulį išmetimą ir užteršė vandenį. Izraelio valdžia uždraudė laivų savininkams bandyti sunaikinti įrodymus. Po avarijos tanklaivis grįžo į Aleksandrijos uostą. Vėliau jis paliko uostą ir dabar plaukia Viduržemio jūros vakarais, kryptis į Kartageną (Ispanija).

Ir dabar mes prisimename gerai žinomą iliuminatų kortą apie naftos taršą, kuris bus prieš Trečiojo pasaulinio karo pradžią:

Eschatologija, Iranas, konspirologija, trečiasis pasaulinis karas

Gali būti, kad korta iliustruoja būtent šį įvykį. Arba kažkas panašaus, bet daug didesniu mastu jų netrukus bus daugiau. O po to prasidės karas, todėl stebime įvykių eigą.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.04.2021 laikas 08:54 Tatuiruotės ir jų magiška galia
Iki šių laikų kai kurie žmonės tiki, kad piešiniai ant kūno gali kaip nors paveikti santykius ar įvykius žmogaus gyvenime. Yra begalė tatuiruočių, kurios turi stebuklingų ženklų arba magišką prasmę, nors ne visada tikrąją jų reikšmę suprantame....

Skaityti daugiau

22.04.2021 laikas 22:23 Svarbus Tarptautinis Mokslinis Perspėjimo Pranešimas | 4 Dalis

4 dalis - Prie pasaulio mokslininkų, demaskuojančių didžiausią XXI amžiaus aferą, prisijungė ir lietuvių mokslininkė AUŠRA BLAŽĖNIENĖ. Mokslininkės komentaras laidoje. SUSTABDYKITE: terorą, beprotybę. manipuliavimą, diktatūrą, melą ir didžiausią 21 amžiaus sveikatos apsaugos apgaulę.

...

Skaityti daugiau

22.04.2021 laikas 18:18 Viena žiauriausių avarijų istorijoje: kaip įvyko „Byford Dolphin“ katastrofa
Norint vykdyti naftos ir dujų operacijas jūroje, reikia įrengti ir prižiūrėti dideliame, maždaug 50 metrų gylyje esančią įrangą. Tam, kad nardytojai pasiektų tokį gylį, jie turi nusileisti ir pakilti ypač atsargiai. Taip pat reikia skirti laiko slėgio sumažinimui, kad išvengtų siaubingos dekompresin...

Skaityti daugiau

22.04.2021 laikas 17:51 Jei įvyktų tokia nelaimė - skristi į kosmosą taptų nebeįmanoma

Kosminės šiukšlės – neveikiantys palydovai, raketos ir jų dalys – tampa vis didesne problema. Vienas iš didžiausių pavojų yra jų susidūrimai: du objektai, lekiantys kilometrų per sekundę greičiu vienas kito atžvilgiu, susidūrę pažyra į šipulius, kurie gali sunaikinti gretimus objektus...

Skaityti daugiau

21.04.2021 laikas 21:13 Dinozauras kieme: padaras, kuris atrodo kaip „Velociraptorius“, užfiksuotas kameroje
Krokodilas ar didelis pitonas gali tikrai ateiti į Floridos gyventojo kiemą, tačiau vietoj to, kad pamatytume būtybę, labai panašią į dviejų kojų dinozaurą iš filmo „Jūros periodo parkas“, yra dar vienas nervų sistemos išbandymas....

Skaityti daugiau

23.04.2021 laikas 11:09 Vištienos Chow mein - kiaušininiai makaronai su vištiena ir daržovėmis

Vištienos Chow mein - tai WOK’e iškepti kiaušininiai makaronai su vištiena bei daržovėmis. Tai vienas iš mano pačių mėgstamiausių patiekalų, o šiuos makaronus mėgstu daug labiau už įprastinius. Padažas šiuos makaronus padaro labai sultingais, ir suteikia ryškaus skonio. Tai patiekalas, kurį...

Skaityti daugiau

23.04.2021 laikas 08:18 Genetic vaccines: Are they the new thalidomide?
Many Americans have heard the news account of Dr. Gregory Michael, a 56-year-old Florida physician who, after receiving his first dose of a Pfizer COVID vaccine on December 18 of last year, was hospitalized three days later....

Skaityti daugiau

23.04.2021 laikas 06:54 At least 60 percent of all new Covid-19 “cases” are occurring in people who were already vaccinated
Dr. Harvey Risch, a professor of epidemiology at Yale University, has calculated that upwards of 60 percent of all new “cases” of the Wuhan coronavirus (Covid-19) are occurring in people who were already “vaccinated” for the disease....

Skaityti daugiau