Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 25

Lenkų parapsichologas Jackowskis: sausio mėnesį pandemija atrodys kaip vaikų žaidimas

Prieš kelias dienas savo skaitytojus jau supažindinome su garsaus lenkų parapsichologo Krzysztofo Jackowskio prognozėmis 2021 metams. Jis daug nepasakojo, nepaisant to, žadėjo gana griežtas pasekmes, todėl susirūpinę interneto lankytojai (o jų yra šimtai tūkstančių) ėmė traukti parapsichologą už rankovės ir prašyti, kad pasakotų daugiau. Ponas Jackowskis įvykdė visuomenės norą ir šiandien paskelbė naują vaizdo įrašą, kurį maloniai iššifravo radiozet.pl:

Krzysztofas Jackowskis pasidalijo savo 2021 metų ateities vizija. Daugelį žmonių jo žodžiai sutrikdys, nes garsus ekstrasensas neturi gerų naujienų.

Krzysztofas Jackowskis yra žymiausias aiškiaregis Lenkijoje. Šimtai tūkstančių žiūrovų kasdien žiūri jo transliacijas. Interneto vartotojai vertina įprastą aiškiaregio veiklą socialiniuose tinkluose. Krzysztofas neseniai pradėjo dalintis savo vidine patirtimi apie 2021 m. Jo vizija dėl 2020–2021 m. yra labai nerimą kelianti. Aiškiaregis neslepia, kad pirmuosius artėjančius pokyčius pamatysime gruodžio mėnesį.

- Turime lapkričio antrąją pusę, tačiau jūs galite pamatyti, kokios įvykių kupinos buvo pirmosios dvi savaitės. Tačiau netrukus įvykių bus dar daugiau ir kiekvieną dieną jie taps vis pavojingesni, - taip aiškiaregis pradeda savo kalbą.

Toliau Krzysztofas apibūdino, kas bus pačioje 2021 metų pradžioje. Kaip jis sako, mes jau įpratę prie protestų ir riaušių Lenkijoje ir apskritai Europoje. Artimiausiu metu protestai sustiprės ir tęsis, tačiau iš tikrųjų jie skirti tapti tik artėjančio ginkluoto konflikto dūmų uždanga.

- Mes einame į antrąją fazę to, apie ką perspėju jau kelerius metus – mes einame į bandymo sukelti rimtą karinio konflikto etapą (...) Kas bus su Lenkija? Faktas yra tas, kad kelių valstybių grupė domisi karo pradžia, o Lenkija yra įtraukta į šią grupę, nors nematau, kad mes dalyvausime kare tiesiogine prasme. Veikiau mūsų dalyvavimas bus logistinis, o ne fizinis.

- Taip pat jaučiu, kad tarp, dabar ir Kalėdų (gruodžio 25 d.) įvyks kažkas, šiek tiek mažiau nei pasaulinis karas, tačiau tai bus labai nerimą keliantis konfliktas. Maždaug dvi ar tris savaites po to įvyks kažkas, kas bus daug blogiau.

Krzysztofas Jackowskis toliau analizuoja savo jausmus, šis „blogesnis įvykis“ gali įvykti sausio pradžioje. Datos jis neįvardijo, tik paaiškino, kad joks aiškiaregis negali pateikti konkrečios informacijos. 

Psichikos parapsichologo vaidmuo susiveda į pojūčius, iki šeštojo pojūčio, o ne prie, kai kurių tikslių lentelių duomenų. Ir Krzysztofas mano, kad ateityje bus labai visiems sunku.

- Sąžiningai prisipažinsiu, dabar esu tikroje depresijoje, nes žinau, kokie sunkūs bus metai. Aiškiaregių vaidmuo tokiais laikotarpiais yra labai sunkus, nes žmonėms reikia konkrečių datų. Bet su datomis nėra taip lengva (…) Nebus jokių datų. Tiesiog matau, kad bus blogai.

- Pirmas dalykas, kurį galiu pasakyti užtikrintai, yra tai, kad Europoje veiks kažkoks stiprus opozicijos judėjimas, kuri šalies valdžiai sudarys aštrų pasipriešinimu. Antra, ruošiama kažkokia provokacija Iranui (...) Mes kalbėsime apie kažkokį užkrėtimą. Bet ši infekcija bus melaginga informacija, nors visi rėks labai garsiai.

Krzysztofas Jackowskis taip pat kalbėjo apie vykstančią koronaviruso pandemiją. Aiškiaregis nujaučia, kad 2021 metais epidemija nurims, tačiau artėja kažkas daug blogesnio. Krzysztofas savo vaizdo įraše kelis kartus pabrėžia, kad artėjančių įvykių akivaizdoje mums labai trūks „dabartinio nenormalaus normalumo“. Pasak aiškiaregio, mūsų teisės bus labai ribotos, gatvėse bus armija.

- Panašu, kad šis nenormalumas šiek tiek nurimsta su šiuo maru. Bet man susidaro įspūdis, kad į Lenkiją vyksta daug karių. Kad  mes sėdėsime namuose, o gatvėse bus tik kariškiai. Kariškių yra daug ir jie turės visą galią. Man labai keistas jausmas. Tarsi dabartinė mūsų vyriausybė neišsidės iki kadencijos pabaigos ir ji bus pašalinta nuo valdžios. Panašu, kad valdžia bus perduota kariuomenės rankoms. Bus laikas, kai kariškiai perims sprendimų priėmimą. Nuo tos akimirkos uždarymai ir pandemija atrodys, kaip vaikų žaidimas ...

Kadangi Krzysztofas yra lenkas, jo prognozės taip pat susijusios su dauguma lenkų. Tačiau Lenkija yra Europos centre, ji yra didelė šalis ir ES valstybė narė. Todėl viskas, kas bus Lenkijoje, taip pat bus ir visoje ES, įvairiais variantais. Atsižvelgiant į tai, kas įvyks - protestai, riaušės ir vyriausybių nuvertimai, akivaizdu, kad maždaug tas pats įvyks ir šalia Lenkijos esančiose šalyse.

Ir, žinoma, Iranas, aplink kurį kils kažkokia provokacija. Gali būti, kad Izraelis ar Jungtinės Valstijos surengs tam tikrą pretekstą agresijai, tačiau taip pat įmanoma ir dar labiau tikėtina, kad Teheranas taip pat prisidės. Bet dar nėra aišku, prieš ką bus šį provokaciją, bet toliau, bet kokiu atveju prasidės karas, tai akivaizdu ir dabar belieka tik sekti įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.01.2021 laikas 19:22 Patarimų rinkinys nuo trofinės opos, tinimo, akių pavargimo, sąnarių skausmo, kraujo spaudimo

Jam nuolat skaudėjo kelio sąnarį. Kartais atrodydavo, kad sąnarys tarsi «iššoka». Ilgai vargome su šia problema, kol pabandėme svogūnų kompresą. Jis daromas taip: vidutinio dydžio svogūną kepti orkaitėje, kol suminkštės, paskui ištrinti su sviestu, tada dėti ant skaudančio sąnario ir ...

Skaityti daugiau

19.01.2021 laikas 18:36 Mylimiausia tarp mylimiausių-gudobelė
Prieš penkiolika metų, kai «horizonte pasirodė» pensija ir iškilo klausimas, kuo užpildyti atsiradusį laisvą laiką, susidomėjau sodininkyste ir gėlininkyste, ypač vaistažolėmis. Pirkau, rinkau sėklas ir sodinukus. Ir po kelerių metų savo sklype jau turėjau šešiasdešimties pavadinimų vaistinių augalų...

Skaityti daugiau

19.01.2021 laikas 15:00 Edinburgo Universiteto profesorius prašo stabdyti 5G plėtrą - garsus epidemiologas baiminasi dėl žmonių sveikatos

5G ryšio plėtra kelia tiek pat nerimo kiek ir entuziazmo. Tas nerimas dažnai yra susijęs su sąmokslo teorijomis ir tiesiog nežinomo baime, todėl į jį dažnai numojama ranka. Tačiau kai 5G ryšio plėtrą prašo stabdyti mokslininkai, verta įsiklausyti.

...

Skaityti daugiau

19.01.2021 laikas 23:58 Situation Update, Jan 19th, 2021 – Declass delayed, DC militarization goes extreme, Haspel resigns, dirty bomb weapons specialist soldiers
Each day brings new observations and intel to the table, and today’s prognosis is largely negative, given that yesterday’s promised “declass” maneuver by the Trump administration did not materialize.

Skaityti daugiau

19.01.2021 laikas 23:34 Exposed: Left-wing insurrectionists planned to turn Trump rally into violent riot
Left-wing rioters, who participated in violent insurrection throughout the summer of 2020, were exposed online and on camera, bragging about infiltrating the Save America March on January 6th and turning it violent....

Skaityti daugiau

19.01.2021 laikas 23:20 Biden pick for top aide was once a visiting scholar at a “front group for Chinese intelligence”

The closer we get to Joe Biden actually being sworn in, the more obvious it becomes that the next four years (if he can mentally make it that long) will be the “China presidency.”

Skaityti daugiau