Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 20

Naujas nutekėjimas apie globalistų planus. Šį kartą - iš Prancūzijos

(Paranormal) Prieš kelias dienas socialiniuose tinkluose pasirodė labai įdomus dokumentas, kurį kažkokie malonūs žmonės pavogė iš vieno iš Prancūzijos vadų aplanko. Dokumente sakoma, kad Prancūzijos pareigūnai tikisi, kad 2021 m. balandžio mėn. pasirodys nauja liga, kuri vadinsis COVID-21, kiek teisybės mes nežinome, todėl, viskas kas vyksta, neturi būti teisybė, bet, dažniausiai, kas sakoma apie globalistus, viskas pildosi, todėl:

Prancūzija, naujoji pasaulio tvarka, pranašystės, ekstrasensai

Nuoroda į šaltinį ir geros raiškos ekraną.

Deja, amerikiečių konspirologai, prancūzų kalba skaito šiek tiek prasčiau, nei mes amerikiečių kalba, tačiau bendra šio dokumento prasmė yra aiški: balandį garsūs Prancūzijos ar kitos didžiosios šalies epidemiologai atras naują koronos štamą, kurį jie vadins COVID-21, po to tuoj pat bus įvestos kietas uždarymas. Toliau dokumente daroma prielaida, kad žmonės pradės riaušes, su kuriomis kovos kariai bus dislokuoti visoje Prancūzijoje nuo 2021 metų liepos 1 dienos (gal todėl pas mus nuo naujų metų prasidės veikti naujas karo policijos įstatymas?)

Nors dabar visi yra baisiai nustebinti dokumente aprašytais būsimais įvykiais, iš tikrųjų nieko nuostabaus ten nėra, nes Prancūzija yra Michelio Nostradamo gimtinė, todėl kam, jei ne prancūzams, apie tai reikėtų žinoti. Be to, kaip pasakojome medžiagoje COVID-21 ateis vasarį: nutekėjimas apie globalistų planus iš Kanados ir Ganos vyriausybių, šių metų spalį panašų dokumentą pamatė kai kurie Kanados pareigūnai ir paskelbė informaciją tinkle. Viešai žinomas „eigos planas“ buvo toks:

Noriu pateikti jums labai svarbią informaciją. Esu Kanados liberalų partijos komiteto narys. Aš priklausau kelioms komitetų grupėms, tačiau mano pateikiamą informaciją, teikia Strateginio planavimo komitetas, kuriam pirmininkauja PMO (Ministro Pirmininko kanceliarija).

Pirmiausia turiu pasakyti, kad nesu patenkintas tuo, bet aš privalau. Aš kreipiuosi į visus, kaip kanadietis, ir dar svarbiau, kaip tėvas, kuris nori geresnės ateities ne tik mano, bet ir kitiems vaikams.

Kita priežastis, dėl kurios aš tai darau, yra tai, kad apie 30% mano komiteto narių nėra patenkinti kryptimi, kuri vystysis Kanadoje, tačiau mūsų nuomonė buvo ignoruojama ir jie planuoja judėti savo tikslų link. Jie taip pat labai aiškiai pasakė, kad niekas nesustabdys planuotų rezultatų. PMO išdėstė gaires ir tikslus:

- Laipsniškas antrinių apribojimų įvedimas, pradedant dideliais didmiesčiais ir baigiant plėtra už šalies ribų. Tikimasi iki 2020 m. lapkričio mėn.

- Skubus izoliatorių įsigijimas (arba statyba) visose provincijose ir teritorijose. Tikimasi iki 2020 m. gruodžio mėn.

- Kasdien nauji COVID-19 atvejai turės viršyti testavimo galimybes, įskaitant mirčių skaičiaus padidėjimą, susijusių su COVID-19, tomis pačiomis augimo kreivėmis. Tikimasi iki 2020 m. lapkričio pabaigos.

- Visiškas antrinis, pakartotinas užblokavimas (daug griežtesni nei pirmosios pandemijos fazės apribojimai). Tikimasi iki 2020 m. gruodžio pabaigos - 2021 m. sausio pradžios.

- Bedarbių pagalbos programos reforma ir išplėtimas, kuri turėtų būti pertvarkyta į visuotinį universalią pagrindinių pajamų programą. Tikimasi iki 2021 m. pirmojo ketvirčio.

- Numatoma COVID-19 mutacija ir (arba) bendra infekcija su antriniu virusu (vadinamu COVID-21), sukelianti trečiąją pandemijos bangą, kuriai būdingas žymiai didesnis mirtingumas ir didesnis infekcijos lygis. Tikimasi iki 2021 m. vasario mėn.

- Kasdieniniai nauji hospitalizacijos atvejai dėl COVID-21 ir mirčių, susijusių su COVID-19 ir COVID-21, viršys sveikatos priežiūros įstaigų pajėgumą. Numatomas laikas Q1 - Q2 (pirmasis ir antrasis ketvirčiai) 2021 m.

- Bus įgyvendinti išplėstiniai užrakto, uždarymo namuose apribojimai (vadinami trečiąja banga ir uždarymas namuose). Bus nustatyti ir įvesti visi kelionės apribojimai (įskaitant tarp provincijų ir tarp miestų). Laukiama 2021 m. antrojo ketvirčio.

- Piliečių perėjimas prie visuotinės pagrindinių pajamų programos. Tikimasi 2021 m. antrojo ketvirčio vidurio.

- Numatomi tiekimo grandinės sutrikimai, atsargų trūkumas, didelis ekonominis nestabilumas. Tikimasi 2021 m. antrojo ketvirčio pabaigoje.

- Karinio personalo išdėstymas didžiuosiuose didmiesčiuose, taip pat visuose pagrindiniuose keliuose, siekiant sukurti kontrolinius punktus. Kelionių ir judėjimo apribojimai. Teikti logistinę paramą vietovėms. Tikimasi iki 2021 m. trečiojo ketvirčio.

Kartu su pateiktu kelių žemėlapiu ir planais, Strateginio planavimo komiteto buvo paprašyta sukurti veiksmingą būdą pereiti kanadiečiams prie precedento neturinčių ekonominių priemonių.

Kaip rodo trys mėnesiai, praėję nuo paviešinto dokumento, jame esanti informacija yra teisinga. Taigi, jau prasidėjo antroji uždarymo banga, spaudoje gausu pranešimų apie koronos susirgimų skaičiaus padidėjimą, kartas nuo karto pasitaiko pranešimų apie naujas koronos ligų mutacijas, kurios yra pavojingesnės nei originalus COVID-19. Naujos mutacijos dar neturi pavadinimų, tačiau akivaizdu, kad iki vasario jie sugalvos pavadinimą.

Be to, atkreipiamas dėmesys į tai, kad prancūzų dokumento įvykių chronologija gerai sutampa su lenkų parapsichologo Krzysztofo Jackowskio prognoze, su kuria savo skaitytojus supažindinsime po kelių dieną (medžiagos pavadinimas: Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis: naujos bauginančios pranašystės 2021 metams). Anot Krzysztofo, kažkada kovo pabaigoje Europoje įvyks antroji uždarymo banga, kurios metu žmonės taip pat pradės klijuoti lipdukus ant krūtinės, be kurių bus draudžiama judėti po miestą. O vasarai Krzysztofas žadėjo riaušių piką, ir taip keista, kad sutapo, jog vasarą Prancūzija pradės dislokuoti karius.

Kaip matote, jei mes vadovaujamės globalistų planais, tai Europos perspektyva yra gana niūri, tačiau XX amžiuje jau matyta daugybė skirtingų planų, ypač Sovietų Sąjungoje TSKP suvažiavimuose pavyko sukurti planus. Tai yra, planai akivaizdžiai yra komisijų kraujyje. Bet, kaip sako liaudies išmintis: jei norite prajuokinti Dievą - pranešk jam apie savo planus, todėl mes stebime įvykių eigą. Žinoma, kiek šiame pateiktame lape žinios mes nežinome, bet kaip sakoma jei esi informuotas, tai esi ginkluotas. Tiesiog, perskaitykite ir stebėkite kas dedasi pasaulyje, Prancūzijoje ir tada... ateis į Lietuvą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.01.2021 laikas 21:16 Pendle kalva Lankašyre
Žinomiausi raganavimo atvejai Anglijos istorijoje – tai istorijos, susijusios su Pendle kalvomis. Daugybė žmonių aplanko šias kalvas per Helouvyną. Šou „Paslaptys“ vedėjas Ivetas Fildingas prisipažino, kad kai pakildavo ant kalvų ir filmuodavo atskirus epizodus, galvoje atsirasdavo baisių minčių, ir...

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 13:43 Pranešimai apie po COVID-19 skiepų mirusiuosius žmones gąsdina, bet ką iš tikrųjų žinome?
Pranešimai apie maždaug 30 mirčių tarp pagyvenusių Norvegijos slaugos namų gyventojų, kurie gavo „Pfizer“ vakciną, apskriejo visą pasaulį – ir žinoma, sukėlė susirūpinimą dėl vakcinos saugumo.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 10:44 Stojame į kovą su strijomis!
Net 90 % moterų nėštumo metu susiduria su strijomis. Dažniausiai į tai numojama ranka, nes manoma, kad nieko pakeisti nebeįmanoma. Visgi imantis tinkamų priemonių, strijų atsiradimo tikimybę galima sumažinti.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 20:54 Whistleblower nurse risks job to expose “planned coronavirus crisis”
whistleblower working in a hospital has stepped forward to reveal a “planned coronavirus crisis” in medical facilities. The whistleblower – a nurse from Florida – exposed the plot in a now-viral video.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 19:28 President Trump Sets Stage to Start ‘Patriot Party’
President Trump is preparing to start his own political party for 75 million disenfranchised Americans called the ‘Patriot Party.’

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 19:28 Hollywood Celebs Still Lashing Out At Trump & His Supporters
Some left wing Hollywood celebs are still lashing out at Donald Trump and his 74 million supporters as the commander in chief prepares to leaves the White House.

Skaityti daugiau