Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 17

Vasarį ateis COVID-21: nutekėjimas apie globalistų planus iš Kanados ir Ganos vyriausybių

Prieš kelias dienas Kanados vyriausybė nutekino informaciją apie globalistų planus, susijusius su Kanada ir, aišku, likusiu pasauliu – pasak šaltinio, kitose šalyse bus vykdomos tos pačios procedūros, tačiau su skirtingomis vėliavomis ir skirtingu laiku. Informacija yra neoficiali, Kanados vyriausybės atstovo pavardė nežinoma, tačiau jo žinią iš dalies patvirtina Ganos prezidentas, kuris susipažino su atitinkamais pasauliniais reglamentais, kuriuos gavo jo šalis. (įdomus ar Lietuvos prezidentas gavo slaptus dokumentus?)

Remiantis visais šiais dokumentais, esmė, bendros Naujosios Pasaulio Tvarkos (kuris bus taikoma Kanadai) susiveda į tai, kad žmonėms konfiskuojamas visas turtas (kas jį turi), žmonėms atleidžiamos visos skolos (kas jas turi), mainais už kurias jiems suteikiama teisė į garantuotas pajamas visam gyvenimui. Ši programa bus taikoma tik tiems asmenims, kurie turės vakcinacijos pasus.

Tie kanadiečiai, kurie atsisakys programos, bus laikomi grėsme visuomenės saugumui ir bus perkelti į izoliacijos skyrius. Tiems, kurie atsiduria šiose įstaigose, bus suteiktos dvi galimybės: dalyvauti skolų panaikinimo programoje ir būti paleistiems arba neribotam laikui likti izoliatoriuje, klasifikuojant rimtą visuomenės sveikatos pavojų ir visas jų turtas bus konfiskuotas.

Dabar pati Kanados vyriausybės atstovo žinia:

Noriu pateikti jums labai svarbią informaciją. Esu Kanados liberalų partijos komiteto narys. Aš priklausau kelioms komitetų grupėms, tačiau mano pateikiamą informaciją, teikia Strateginio planavimo komitetas, kuriam pirmininkauja PMO (Ministro Pirmininko kanceliarija).

Pirmiausia turiu pasakyti, kad nesu patenkintas tuo, bet aš privalau. Aš kreipiuosi į visus, kaip kanadietis, ir dar svarbiau, kaip tėvas, kuris nori geresnės ateities ne tik mano, bet ir kitiems vaikams.

Kita priežastis, dėl kurios aš tai darau, yra tai, kad apie 30% mano komiteto narių nėra patenkinti kryptimi, kuri vystysis Kanadoje, tačiau mūsų nuomonė buvo ignoruojama ir jie planuoja judėti savo tikslų link. Jie taip pat labai aiškiai pasakė, kad niekas nesustabdys planuotų rezultatų. PMO išdėstė gaires ir tikslus:

- Laipsniškas antrinių apribojimų įvedimas, pradedant dideliais didmiesčiais ir baigiant plėtra už šalies ribų. Tikimasi iki 2020 m. lapkričio mėn.

- Skubus izoliatorių įsigijimas (arba statyba) visose provincijose ir teritorijose. Tikimasi iki 2020 m. gruodžio mėn.

- Kasdien nauji COVID-19 atvejai turės viršyti testavimo galimybes, įskaitant mirčių skaičiaus padidėjimą, susijusių su COVID-19, tomis pačiomis augimo kreivėmis. Tikimasi iki 2020 m. lapkričio pabaigos.

- Visiškas antrinis, pakartotinas užblokavimas (daug griežtesni nei pirmosios pandemijos fazės apribojimai). Tikimasi iki 2020 m. gruodžio pabaigos - 2021 m. sausio pradžios.

- Bedarbių pagalbos programos reforma ir išplėtimas, kuri turėtų būti pertvarkyta į visuotinį universalią pagrindinių pajamų programą. Tikimasi iki 2021 m. pirmojo ketvirčio.

- Numatoma COVID-19 mutacija ir (arba) bendra infekcija su antriniu virusu (vadinamu COVID-21), sukelianti trečiąją pandemijos bangą, kuriai būdingas žymiai didesnis mirtingumas ir didesnis infekcijos lygis. Tikimasi iki 2021 m. vasario mėn.

- Kasdieniniai nauji hospitalizacijos atvejai dėl COVID-21 ir mirčių, susijusių su COVID-19 ir COVID-21, viršys sveikatos priežiūros įstaigų pajėgumą. Numatomas laikas Q1 - Q2 (pirmasis ir antrasis ketvirčiai) 2021 m.

- Bus įgyvendinti išplėstiniai užrakto, uždarymo namuose apribojimai (vadinami trečiąja banga ir uždarymas namuose). Bus nustatyti ir įvesti visi kelionės apribojimai (įskaitant tarp provincijų ir tarp miestų). Laukiama 2021 m. antrojo ketvirčio.

- Piliečių perėjimas prie visuotinės pagrindinių pajamų programos. Tikimasi 2021 m. antrojo ketvirčio vidurio.

- Numatomi tiekimo grandinės sutrikimai, atsargų trūkumas, didelis ekonominis nestabilumas. Tikimasi 2021 m. antrojo ketvirčio pabaigoje.

- Karinio personalo išdėstymas didžiuosiuose didmiesčiuose, taip pat visuose pagrindiniuose keliuose, siekiant sukurti kontrolinius punktus. Kelionių ir judėjimo apribojimai. Teikti logistinę paramą vietovėms. Tikimasi iki 2021 m. trečiojo ketvirčio.

Kartu su pateiktu kelių žemėlapiu ir planais, Strateginio planavimo komiteto buvo paprašyta sukurti veiksmingą būdą pereiti kanadiečiams prie precedento neturinčių ekonominių priemonių.

Mes nežinome, kiek ši informacija yra patikima, bet jei viskas yra teisinga ir viskas yra taip, kaip parašyta, tada Naujoji Pasaulio Tvarka ateis jau 2021 m.

Stebime įvykių eigą.

P.S. liberalas, kuris pateikia tokią informacija... kažkodėl labai sparčiai Lietuvoje didėję jų skaičius politikoje, rinkimuose... didesnis jų skaičius, kad lengviau įgyvendinti „kažkieno“ projektus?... pamąstymui.

Na o mums lieka stebėti ir laukti, o pasirinkimas galimas toks, nors kaip teigiama, tai bus neprivaloma, o kas norės geresnio gyvenimo bus privaloma, tik tai manau nutylima:

Tarptautinis multi pasas keliaujantiems

Tarptautinis multi pasas (tapatybės indentifikatorius) keliaujantiems ištrauka iš filmo penktasis elementas

C19passport - COVID-19 testų ir skiepijimo registravimo sistema

„C19passport“ – tai savanoriška (šiuo metu savanoriška, bet kas už to slypi? ir ko tikėtis toliau?) COVID-19 testų ir skiepijimo registravimo sistema, kurioje autorizuotos gydymo institucijos registruos kada, kam ir koks testas buvo atliktas, bei kokie gauti rezultatai. Tai testų registravimo platformą, skirtą tarptautiniam naudojimui. Kyla klausymas, o kam to reikia? Ir kas nusprendė už mus, kad mus registruotu...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.10.2020 laikas 22:03 D.Trumpas laimės ir pasaulis turės 5 metus, iki MEGA-meteorito smūgio

Visų pirma noriu pasakyti, kad D.Trumpas laimės rinkimus – tai yra besąlygiška. Žinoma, tai nereiškia, kad dabar galite sėdėti namuose ir nebalsuoti. Bet, net jei ir tingi eiti į rinkimus, jis vis tiek laimės. Manau, kad tai savaime suprantamas dalykas,  - sakė p. Robertsonas.

...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 18:19 Šarminis vanduo: receptas, kuris detoksikuoja ir apsaugo nuo vėžio
Šis šarminio vandens receptas gali jums padėti, išsaugoti jūsų kūno sveikatą, jei negalėsite ar negalite nuolatos laikytis sveikos ir subalansuotos mitybos. Šis receptas padės detoksikuoti organizmą ir išvengti vėžio...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 17:14 Močiutės įtrynimo tepalas nuo skausmo
Mano močiutė būdama 82 metų, neįsivaizdavo, kas yra sąnarių skausmas, kojų sunkumas, stuburo skausmai. O to priežastis – jos stebuklingas įtrynimo tepalas. Tikrai, geresnės priemonės, dar iki šiol neradau.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 15:29 Pagrindinis mirštančių santykių ženklas: meilė ir draugystė

Svarbiausias mirštančių santykių požymis – įtampa, kurią pradėjote jausti. Įtampą kuria kitas žmogus, o jūs nešate tą naštą. Kenčiate. Prisitaikote. Stengiatės tramdyti save, savo susierzinimą ar ašaras. Sulaikote lauk besiveržiančius žodžius, nes nenorite sunaikinti santykių. Jie jums vis ...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 10:24 Kodėl protingos merginos atsisako sekso per pirmąjį pasimatymą
Retai kada merginos eina į pirmąjį pasimatymą su vaikinu nusiteikusios vienos nakties nuotykiui. Dauguma jų trokšta užmegzti ilgalaikius santykius ir nori, kad patinkantis vaikinas pakviestų susitikti dar kartą.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 08:12 Skruzdėlės – ilgiausiai gyvenantys vabzdžiai pasaulyje
Ar galite įsivaizduoti, kad viename vidutinio dydžio skruzdėlyne gyvenančių rudųjų miško skruzdėlių skaičius prilygsta visos Lietuvos gyventojų skaičiui?

Skaityti daugiau