Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 11

Kodėl globalistai ieškojo nefilimų DNR?

2020 m. spalio 6 d. JAV prezidentas D.Trumpas žurnalistams pranešė, kad jis įsakė išslaptinti visą Hillary Clindon medžiagą, kuri buvo jos elektroniniame pašte - buvusios valstybės sekretorės ir kandidatės į JAV prezidentus 2016 m.

„Aš suteikiau teisę visiškai išslaptinti visus dokumentus, susijusius su vienu didžiausiu politinių nusikaltimų Amerikos istorijoje – su Rusija susijusiomis apgaulėmis. Tai pat taikoma tai taikoma Hillary Clinton elektroninio pašto skandalui. Be jokių iškarpymų!“ – rašė D.Trumpas savo Twitter puslapyje.

Kaip visada ir paprastai nutinka su D.Trumpu – jo pareiškimas, buvo įvykdytas, o ponios Clinton korespondencija buvo paskelbta ir patalpinta internete, išskyrus kelis su nacionaliniu saugumu susijusius dokumentus. Natūralu, kad amerikiečiai puolė visa tai skaityti ir 470 dokumento puslapyje rado laišką su tokiu turiniu:

Globalistai, nefilimai, konspiracija, DNR, Gilgamešas, Hillary Clindon

Prašymas pateikti dokumentus apie Gilgamešo (Gilgamesh) prisikėlimo kamerą, jo kūno buvimo vietą ir palaidotų Nefilimų (Nephilim) vietą. Trumpai, kas tie Nefilimai?

Nefilimai – žmonės gigantai gimę kai puolusieji angelai paėmė į žmonas žmonių dukteris. Kad panaikinti jų ardomąją veiklą ir ištvirkavimą Dievas nusprendė sukelti Tvaną.

Dar iki dabar žvejai kartais sugauna neįtikėtino dydžio vandens gyvūnų, o pvz aborigenai, gyvenantys centrinės Afrikos didžiausioje pasaulyje pelkėtoje vietovėje pasakoja kad dar ten yra dinozaurų.

Dar ir dabar didžiausieji gyvūnai kaip drambliai ir banginiai gyvena ilgiausiai. Gyvūno dydis susijęs su gyvenimo trukme.

Daugelyje senovinių ir biblinių piešinių yra vaizduojamos dvi persipynusios gyvatės. Toks piešinys labai panašus į DNK formulę.
Žmonės pradžioje buvo nemirtingi, tačiau buvo įneši pakeitimai į DNK ir užprogramuotas palaipsninis savęs sunaikinimas – senatvė ir mirtis.

Per daugelį metų ir internete, tiek spaudoje buvo daugybė pranešimų iš įvairių tinklaraštininkų, kurie  tvirtino, kad globalistai ir įvairių rūšių tamsių okultinių organizacijų atstovai vykdo tam tikrus ritualus su Egipto ir Mesopotamijos artefaktais.

Vienas akivaizdžių tokių ritualų pavyzdžių yra vadinamasis „Lenino mauzoliejus“, pagamintas tiksliai pagal Senovės Balilono zikuratų ir Centrinės Amerikos piramidžių atvaizdą:

Globalistai, nefilimai, konspiracija, DNR, Gilgamešas, Hillary Clindon

Kaip jau seniai manė sąmokslo teoretikai, tokios panašios praktikos yra paplitusios visame pasaulyje, ir jei praėjusio amžiaus pradžioje tai buvo tik senovės magija, tai XX a. pabaigoje magija virto technomagija.

Laiške minimas Babilonijos karalius Gilgamešas (Gilgamesh) buvo ne tik karalius, bet ir kažkoks ateivių sukurtas klonas. Nors babiloniečių tekstų kalba yra gana miglota ir, kaip daugelis ankščiau manė, alegoriškai, iš tikrųjų Gilgamešo biografijoje išsamiai pasakojama, kaip „dievai“ sulipdė neįprastą vaiką klonotanke, kaip jį vaikystėje prižiūrėjo, o paskui jį paėmė į „dangišką geležinį miestą“., kur ir išmokė jo išminties. Ten buvo išsiųsti ir Babilonijos elito vaikai, kurie, baigę mokslus, tapo kunigų klanų įkūrėjais. Ir šie kunigai žinojo gana daug.

Pavyzdžiui, Kabalą žydai išnešė iš Babilono, o vadinamoji „kinų medicina“ ir „kinų astronomija“ taip pat yra nedideli Babilonijos žinių fragmentai. Net kinų raštas – kilęs iš babiloniečių raštų, modifikuotas per amžius. Ir nieko iš aukščiau paminėtų dalykų, tai yra nei Kabalos, nei kinų medicinos, šiuolaikiniai mokslininkai negali nei suprasti, nei kažkaip moksliškai paaiškinti, nors truputi to, ką Babilonijos kunigai žinojo ir sugebėjo.

Tačiau, pasirodžius žaidimo lauke „marsiečiams“ kas įvyko ne vėliau, kaip „Roswell" (Rozvelas) įvykis, kažkokia amerikiečių dalis, o po to ir globalistinis elitas, kažkaip įsisavino žinias ir technologijas, kuriomis „marsiečiai“ arba jų kolegos apmokė Gilgamešą. Pamažu, kai kurios iš šių technologijų pradėjo atsirasti plačiose masėse, tačiau jos patenka su dideliu pavėlavimu – vėluodamos apie 30 ar daugiau metų. Pavyzdžiui, žmogaus klonavimas, kaip sako tinklaraštininkai buvo įvaldytas jau aštuntojo dešimtmečio viduryje (antroji vaizdo įrašo minutė):

Ir dabar, jei sudėti 2 ir 2, tai mes matome, iš vienos pusės, kad, kažkokie globalistų struktūros gali klonuoti žmogų jau penkiasdešimt metų, kita vertus – mes matome, kad buvęs JAV valstybės sekretorius yra suglumęs ieškodamas nefilimų palaidojimo vietas, tai yra būtybes, kurios gavosi moterų ir angelų bendro gyvenimo. Be to, ne bet kokie angelai, o puolę angelai.

Na, ir kodėl jie tas laidojimo vietas ieškojo? Ar Klintonai planavo išeiti į pensiją, atsidėti archeologijai? Mokytis Mesopotamijos kalbą ir kultūrą? O gal buvo praktinis tikslas, pavyzdžiui – nefilimų klonavimas?

Kito paaiškinimo šiam prašymui nėra, nes vienintelė senovės laidojimo vietoje gali būti DNR likučių. Žinoma, gali būti, kad Clinton ieškojo kosminių šarvų ir lazerių, kurie užkasti kartu su jų šeimininkais, bet tai mažai tikėtina. Be to, aukšto lygio technologijas, planetos elitas jau senai turi iš ankstesnio civilizacijos ciklo.

Vienintelis neaiškus dalykas yra tai, ar buvo rasti nefilimai, ar ne, ir jei jie buvo rasti, tai ar jiems pavyko juos klonuoti? Jei mums pasiseks, netrukus pamatysime atsakymą į šį klausimą... Šiuos faktus mokslas nepatvirtina, bet laiškas yra tikras... kas gali paneigti, kad jau nevaikšto JAV valdžioje klonai ir neatstovauja vienai ar kitai pozicijai...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.10.2020 laikas 22:43 Valome gerklę nuo gleivių ir skreplių

Gerklės ar nosies užgulimas yra dažniausios kosulio ir kvėpavimo takų sąjungininkas ir priežastis. Plaučiuose susikaupę skrepliai prisideda prie šių sveikatos problemų. Tačiau ši problema negresia gyvybei, ji daro įtaką gyvenimo kokybei.

...

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 20:05 Saugokis Jums Pučia Iliuziją! Naujoji Pasaulio Tvarka Ateina 18+

LTanon ir NeCentroEkspertas apie šios dienos svarbiausias naujienas bei įdomiausius procesus.

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 17:30 Naujas tyrimas: mus gali stebėti ateivių civilizacijos
Esama apie 1000 žvaigždžių sistemų, kuriose jei būtų ateivių civilizacijos, jos galėtų mus stebėti iš tolo, skelbia naujas tyrimas.

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 08:27 Kuo skiriasi pasiturinti moteris nuo vargstančios

Savo turtų mes nesinešiojame visur su savimi. Tai kodėl gatvėje iš pirmo žvilgsnio beveik neklystamai galime įvertinti moters turtinę padėtį. Kuo skiriasi turtingų ir skurstančių moterų elgsena?

Skaityti daugiau

25.10.2020 laikas 19:32 Keisti dalykai, vykę anomalinėje Skinwalker rančoje
Anomalinės zonos, esančios Slinwalker rančos apylinkėse, istorija išgarsėjo daugiausia verslininko Roberto Bigelou dėka. Jam priklauso viešbučių tinklas „Budget Suites of America“ ir jis yra kompanijos „Bigelow Aerospace“, užsiimančios kosminiu turizmu, įkūrėjas....

Skaityti daugiau

25.10.2020 laikas 08:57 Asmenybės Analizė: Kuri Moteris Laiko Rankose Ne Savo Vaiką?
Ne viskas yra taip, kaip atrodo. Šiais laikais būtina mokėti daryti logines išvadas. Mus supa tiek daug ženklų, kad juose sunku susigaudyti. Reikia pasitelkti ir dėmesį, vaizduotę, pastabumą ir sveiką protą. Šio nedidelio testo užduotis – apžiūrėti paveikslėlį ir interpretuoti atskirus jo elementus....

Skaityti daugiau