Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 7

Amerikos pranašas dar 2007 m. Donaldui Trumpui numatė dvi prezidento kadencijas

Jau greitai savaitė, kai pagrindinis visuomenės užsiėmimas sekti Amerikos prezidento balsų skaičiavimus lapkričio 3 dienos rinkimuose. Ir nors dauguma žmonių buria, pradedant nuo esamos padėties, sąmokslo teoretikai, kaip išmintingiausia tinklo bendruomenės dalis, bando rasti atsakymą į klausimą ne tik iš dabarties, bet ir praeities.

Kaip paaiškėjo, atsakymų yra, jų buvo ir anksčiau, tačiau visi juos kažkaip pamiršo. Tuo tarpu dar 2007 m. forumuose buvo plačiai aptariamas garsaus amerikiečių pastoriaus Kim Clemento pamokslas, kuriame jis prieš mūsų akis pateikė keletą prognozių apie tai, kas vyksta šiandien. Siūlome skaitytojų dėmesiui šio pamokslo iššifravimą.

Yra šalis, norinti vykdyti ypatingo tipo karą su Amerika. Ši tauta puls ne Obamos prezidentavimo metu, o kito prezidento.

Kitas prezidentas bus maldos žmogus ir stengsis atkurti teisingumą. Tai bus Dievo pasirinktas žmogus, kuris ateityje vadovaus tautai. Jis ateis į postą, kaip netikintis, tačiau, būdamas valdžioje, taps tikinčiuoju ir tuo didžiuosis.

Šis asmuo per savo prezidentavimą taps tikru tikinčiu ir maldos žmogumi. Šis išrinktasis prezidentas bus besimeldžiantis prezidentas, bet nebus pernelyg religingas ir laisvas nuo dogmos (priminsime, kad tai buvo 2007m. išsakytos mintys, prieš pirmus rinkimus, kai nebuvo žinoma, kas taps prezidentu, tapo D.Trumpas).

Šis išrinktasis prezidentas pasirodys taip, kad daugelis žmonių susidarys neteisingą įspūdį apie jį ir bus apsigavę. Tuo tarpu naujasis prezidentas bus karšto kraujo žmogus, kovotojas. O, priešas savo niekšiškiems tikslams bandys vietoj šio žmogaus į prezidento postą pasodinti raganą. Tuo metu žmonės bijos ir jaus, kad neturi apsaugos. Amerika bus pastatyta ant kelių (kas ši raganą mes nežinome, galimai Hillory Clinton, Kamala Harris?, o gal kas kita?).

Priežastis, kodėl visa tai daroma ir vaidinama, norėjimas įrodyti Baltuosiuose rūmuose esančią korupciją, ir kai tik visuomenė apie tai sužinos, prasidės valymas, kad nebebūtų korupcijos. Tam ateis naujas prezidentas (priminsiu, kad tai 2007 metų prognozės, kai vyko rinkimai po Obamos).

Jis apsaugos tautą ir pakeis ekonomiką į gerąją pusę. Šis išrinktasis prezidentas bus renkamas dviem kadencijoms, ir aš pakartoju, kad iš pradžių jis nebus besimeldžiantis prezidentas, tačiau per visą prezidentavimo laiką jis labiau pasitikės savo tikėjimu ir bus pamaldus prezidentas.

Žmonės manys, kad jis mažai kalba. Visi aplinkui jį šauks „Apkalta! Apkalta! “- bet nieko neišeis. Įvyks kažkas, kas privers net korumpuotą žiniasklaidą pranešti tiesą, nes visuomenės pasipiktinimas nesuteiks žiniasklaidai kito pasirinkimo.

Kaip galime matyti iš pateiktos Kim pranašystės ir palygintus su realybę - jis atspėjo daug, net per daug.

Savo vizijoje Kim Clementas negalėjo pamatyti šio būsimo prezidento veido, be to, niekas jam nepasakė šio asmens vardo. Tačiau pamokslo metu Kim, būdamas transo būsenoje, daug kartų pakartojo frazę: D.Trumpas trimituos, D.Trumpas atskleis“ (penktos minutės vidurys vaizdo įraše). Todėl daugelis JAV mano, kad Kim tam tikru neįsivaizduojamu būdu net atspėjo būsimo prezidento vardą. Ir jis sakė, kad jis buvo skirtas - šis prezidentas bus Baltuosiuose rūmuose dvi kadencijas, todėl mes stebime įvykių raidą.

O štai P. Globos prognozės:

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.12.2020 laikas 08:02 Detektyvų karalienė Agata Kristi
Anglų rašytojos Agatos Kristi intriguojantys detektyviniai romanai pagal tiražą (daugiau nei 4 mlrd. egzempliorių daugiau nei šimtu kalbų) tarp britų leidinių nusileidžia tik Biblijai ir garsiojo dramaturgo bei poeto Viljamo Šekspyro kūriniams....

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 22:25 Ką daryti jeigu dėvint kaukę rasoja akiniai?
Koronos laikais kaukės nešiojimas privalomas daugelyje situacijų, pavyzdžiui, naudojantis viešuoju transportu. Kaukė gali būti nepatogi tiems, kurie nešioja akinius. Dėvint kaukę dėl iškvepiamo šilto oro akiniai aprasoja. Laimei, yra keletas patarimų, kaip to išvengti....

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 21:49 Pasninkas – organizmo valymo metas. Paskutinė pasninko diena

Nuo lapkričio 30 d. prasideda adventas – laiko tarpas, kai laukiama Kristaus gimimo. Pagal senus papročius, per adventą žmonės pasninkauja, nevalgo mėsos ir riebių patiekalų, kad organizmas išsivalytų bei pasiruoštų naujiems metams.

...

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 08:56 Situation Update – Nov. 30th – Is Joe Biden preparing to CONCEDE? Rumors emerge of Biden seeking pardon deal from Trump

By some accounts, Joe Biden is preparing to concede the election and is reaching out to Trump to negotiate a pardon for all the crimes committed by himself and his family members.

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 08:43 Nuomonės Ir Komentarai: Barakudų Pasaulis
Neprotingų gyvūnų gražesni, spalvingesni, ryškesnės išvaizdos būna patinai. Stengiasi atkreipti kitos lyties dėmesį ir po įnirtingos kovos su kitais norinčiaisiais patelę renkasi nugalėtojas. Pas mus atvirkščiai - puošiasi, ryškinasi, vilioja ir po varžytuvių su kitomis norinčiomis vyrą renkasi mote...

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 07:55 Silkės salotos/mišrainė su obuoliais ir avokadais
Aš šias salotas-mišrainę su silkę gaminu kiekvienais metais per Kūčias, nes ji yra mano šeimos mėgstamiausia. Kad nepažeisti įvairių tradicijų, tuomet pasigaminu ir veganišką majonezą, kad nebūtų naudojami gyvulinės kilmės produktai....

Skaityti daugiau