Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 7

Jungtinių Valstijų rinkimų rezultatus paskelbs kosminis laivynas

Po labai keistų rinkimų JAV, kurių rezultatas vis dar nesuprantamas visiems, pasaulis yra šiek tiek apsnūdęs: brokeriai nežino, ką pirkti ir ką parduoti; aukščiausi mažų šalių vadovai nežino ką daryti; visų šalių ir tautų piliečiai nežino, kur ir kada pradėti judėti, nes civilizacija gali žlugti akimirksniu. Natūralu, kad „marsiečiai“ taip pat nėra abejingi dabartinei situacijai.

Naujojo Džersio valstija, lapkričio 4 d .:

Kas tai yra - visiems liko paslaptis, tačiau kažkas panašaus dar buvo nufilmuotas spalio mėnesį Ekvadore:

Australija, lapkričio 1 d .:

JK, spalio 31 d .:

Jungtiniai Arabų Emyratai, lapkričio 5 d .:

Kinija, spalio 30–31 d .:

Kaip matyti iš šių vaizdo įrašų, po lapkričio 4-osios išvakarių „marsiečiai“ neišskrido, o anaiptol padaugėjo, taip pat greičiausiai dalyvauja lažybose Amerikos prezidento rinkimuose. Ir nors oficialūs politologai savo prognozėse neatsižvelgia į šį nematomą prielaidą, tačiau, kaip ten bebūtų, iš tikrųjų svarbiausi klausimai sprendžiami būtent ten, aukščiausiu lygiu.

Visi spėja, kad kažkokia maža amerikiečių grupė ir tikriausiai, ne tik Amerikos kariuomenės, kažkaip bendradarbiauja su „marsiečiais“. Kadangi „marsiečių“ karinė galia nėra lyginama nei su Pentagonu, nei su KLR armija, nei su visomis kitomis armijomis, „marsiečiai“ pasakys galutinį žodį JAV rinkimuose.

Ir, sprendžiant iš to, kad demokratai, puikiai suprasdami, kas pasaulyje yra svarbiausias, ėmėsi precedento neturinčio JAV rinkimo klastojimo - akivaizdu, kad šie pagrindiniai glostė Bideno rinkimo štabą per petį, sakydami „Pirmyn, pirmyn!“. arba kažkas panašaus.

Kita vertus, matome, kad D.Trumpo komanda neskuba išleisti vandens, nors jie žino ir supranta, kad paskutinį žodį tars „marsiečiai“. Todėl, turbūt, kita „marsiečių“ konkurentų firma mano, kad Amerikos rinkimai turi būti teisėti ir kad D.Trumpas laimėjo.

Todėl, kaip visada atsitinka tokioje situacijoje - jei šalys negali pasiekti bendro sutarimo, tada klausimas bus išspręstas „aukščiausiu, stogo“ lygiu, tik galimai, į susitikimą „stogas“ atvažiuos ne „Mercedes“ ar „BMW“, kad išspręstų problemą, bet kosminiai laivynai ir vargšams žmonės teks praregėti, kas yra TIKRAS karas, dėl viešpatavimo ore.

Ir jei toks karas prasidės, mes net nežinome, kaip jie jį komentuos pranešimuose „iš savo informacinio biuro“. Tikriausiai amerikiečiams bus pasakyta, kad Kinija vykdo branduolinius smūgius, kinams bus pasakyta, kad tai Amerika juos užpuolė ir ištrynė pusę šalies iki bazalto, o per Rusijos Federacija televiziją labiau kalbės apie „žmogiškąjį faktorių“, todėl mes mums paprastiems belieka stebėti toliau kas vyksta pasaulyje... Tikėtina, kad JAV prezidentas bus paskelbtas 2021 metais. Per vykstančius antrus rinkimus...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
24.01.2021 laikas 21:07 Kaip sumažinti cholesterolio kiekį?
Hipercholesterinemija - padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje – dar ne liga. Bet šios medžiagos perteklius skatina aterosklerozės, išeminės širdies ligos, stenokardijos ir infarkto vystymąsi. Ypač vyresniame amžiuje, kasmet vertėtų pasitikrinkite lipidų (triglicerinų ir cholesterolio) kiekį kraujy...

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 20:21 Liaudiški patarimai kaip gydytis Paprastaja kraujažole
Paprastoji kraujažolė liaudies medicinoje. Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą.

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 20:01 Liaudiški patarimai kaip gydytis paprastuoju raudonėliu
Liaudiški patarimai kaip gydytis paprastuoju raudonėliu. Užkimimas. 30 g raudonėlio žolės užplikyti 1 litru verdančio vandens, palaukti 1 val. ir perkošti (nors tai nebūtina). Gerti po 1-1,5 stiklinės 3-4 kartus per dieną....

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 16:16 Baltieji rūmai jau trečią dieną atrodė tušti. Ar vyriausybė laukia mega meteorito? Kas vyksta?
Kaip pranešė sausio 21 d. visa Amerikos žiniasklaida, naujasis JAV prezidentas Joe Bidenas persikėlė į biurą ir nedelsdamas ėmėsi darbo - kovojo su pandemija, sustabdė D.Trampo sienos statybas ir kitus neatidėliotinus reikalus....

Skaityti daugiau

23.01.2021 laikas 23:36 Mokslininkų siūlymas kovoje su „Covid-19“ vitaminas D
eigiamas vitamino D poveikis imuninei sistemai žinomas seniai. Atliktų tyrimų metu pastebėta, kad šis vitaminas taip pat padeda apsisaugoti nuo „Covid-19". Žmonės, kuriems trūko šio vitamino, sirgo sunkesne viruso forma....

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 23:24 Biden and Harris blatantly lied when they said before the election they would not ban fracking
In case you didn’t know it, the Washington Post has decided it is going out of the presidential fact-checking business.

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 21:41 Why is Bill Gates buying up farmland across America?
The fourth richest person in the world and the top financier of the World Health Organization, Bill Gates, has silently become the biggest farmland owner in the United States.

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 21:34 Kepti kalakutienos kepsneliai patiekti su įdarytomis paprikomis su sūriu
Fantastiškai iškepti kalakutienos kepsneliai pagaminti iš kalakutienos kumpelio. Ir vos vieno kumpelio užteko net 4 porcijoms! Neįtikėtina. Kartu su kalakutiena dar patieksime įdarytas paprikas su sūriu, jos čia labai tinka. Labai rekomenduoju ir Jums pabandyti tokį derinį....

Skaityti daugiau