Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 12

Marsas puola, mūsų laukia kardinalūs pokyčiai?

Kaip jau anksčiau pranešėme keliose medžiagose, rinkimai JAV, kažkodėl domina netoli Žemės esančius kosmoso vadovus - lapkričio 3 d. NSO pastebėjimas Amerikoje, plius / minusas, kažkaip radikaliai padidėjo. Todėl, dabar niekas ypač nesistebi spektaklio tęsimu.

Teksasas, lapkričio 7–8 d .:

Teksasas, lapkričio 10 d .:

Florida, lapkričio 6 d .:

Kalifornija, lapkričio 5 d .:

Kalifornija, lapkričio 10 d .:

NC, Šiaurės Karolina, lapkričio 9 d .:

Tenesis, lapkričio 6 d .:

ateiviai, rinkimai, konspirologija, JAV, NSO

ateiviai, rinkimai, konspirologija, JAV, NSO

Fenomenalių vaizdo įrašų Amerikoje niekas nepadarė, kur ateiviai mojuotu rankomis per erdvėlaivio langą, tačiau bendras nesuprantamų šviesulių stebėjimų skaičius virš JAV teritorijos labai išaugo. Kai kur vaizdo įrašai yra prieštaringi, galima kalbėti apie UAV (bepiločius) ar kažkokius oro balionus, tačiau dažniausiai šviečiantys objektai yra per dideli ir per ryškūs, kad juos būtų galima padaryti žmogaus rankomis.

„Marsiečiai“ pasirodo ir kitose šalyse. 

Čilė, lapkričio 8–9 d .:

Vėl Čilė, lapkričio 8 d .:

„Popocatepetl“ vulkanas, Meksika:

Vėl Meksika, Colima ugnikalnis, lapkričio 8 d .:

JK, lapkričio 5–6 d .:

Tačiau įdomiausią vaizdo įrašą anądien paskelbė italai. Autorius pasakoja baisią istoriją apie tai, kaip vasarą jis važiavo kažkur už miesto, pamatė danguje šviesą ir nusprendė ją nufilmuoti iš arčiau. Štai kas ten įvyko:

Šis vaizdo įrašas bus labai informatyvus, balionų ir UAV gerbėjams. Tai yra, žvelgiant į šį objektą savo akimis, galima pagalvoti, kad kažkas paleido nedidelį droną, stebėti sodo - jis ten skrenda ir kažkuo mirksi. Bet kai priartinate vaizdo įrašą, galite pamatyti, kad tai nėra dronas, o kažkoks objektas, kurį supa arba jėgos, arba maskuojantis laukas, kuris kibirkščiuoja. Panašu, kad „AliExpress“ kol kas tokių dronų nesiūlo, nors ateinančiais metais visko gali būti.

„Marsiečiai“ nebesislepia, o vietiniai gyventojai netgi nustojo kelti kvailus klausimus savo vyriausybėms apie tai, „kas ten skrenda?“. Visi jau žino apie tai, kad jie skraido, ir apie tai, kad viršininkai neatsakys į piliečių klausimus - jų galvos užimtos kitais dalykais. Tačiau vertinant NSO susidomėjimą rinkimais Jungtinėse Valstijose, ateinančiais mėnesiais kažkas pasaulyje bus labai stipraus, tiesiog kardinaliai pasikeis. Ir šie pokyčiai greičiausiai įvyks oficialiai dalyvaujant „marsiečiams“ procese, todėl stebime įvykius.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.11.2020 laikas 20:53 Faktų tikrintojai paneigė, kad Džordžas Sorosas areštuotas?!
Socialiniuose tinkluose pasirodė gandai, kad FTB agentai areštavo Džordžą Sorosą ir šiuo metu jis laikomas federalinėje areštinėje Filadelfijoje. Pagal neseniai išspausdintą kaltinamąjį aktą Pensilvanijos vakarinėje apygardoje, Sorosas buvo apkaltintas daugeliu sunkių su rinkimais susijusių JAV nusi...

Skaityti daugiau

23.11.2020 laikas 17:55 5 priežastys negerti kavos
Su kava reikia būti atsargiems tiems žmonėms, kurie serga hipertonine liga - kava stipriai padidina kraujospūdį. Italų mokslininkai nustatė, kad žmonėms su padidėjusiu kraujo spaudimu nuo kavos gali išsivystyti hipertoninė liga....

Skaityti daugiau

23.11.2020 laikas 15:30 Ką turime žinoti: užkalbėjimai, maldos ir afirmacijos
Mes žinome posakį“ KAIP DANGUJE, TAIP IR ŽEMĖJE“ Kitaip tariant, kaip mintyse, taip ir realybėje. To, ką jau esame gavę iš savo tėvų ir protėvių, neturi užtekti gyvenime. Savo gyvenimą mes turime kurti patys – tam yra duota laisva valia. Laimingas tas, kuris jaučia harmoniją su savimi ir kitais žmon...

Skaityti daugiau

22.11.2020 laikas 22:45 Bulvių Sunkos Gydomosios Savybes

Iš visų bulvių sudedamųjų dalių pati naudingiausia yra sunka. Ji ypač reikalinga tiems, kas negali išnaikinti pigmentines dėmes ant veido ar kūno, o taip pat kenčiantiems nuo skrandžio ir žarnyno susirgimų. Sunka naudinga ir nuo gūžio, nervų sistemos sutrikimų (netgi pagerina miegą), skrandžio op...

Skaityti daugiau

22.11.2020 laikas 21:49 Britų ekstrasensas išgąsdino Angliją 2021 metais

Kaip jau minėjome ankščiau, kažkurioje didelėje ir ramioje šalyje netrukus degs daugybė miestų - visą rugsėjį, spalį ir lapkritį nemaža dalis Lenkijos ištinka tam tikra panika, kurią sutrikdo garsiojo ekstrasenso Krzysztofo Jakowskio prognozės. Štai jo vaizdo įrašas, kuriame jis pranašauja, kad r...

Skaityti daugiau

22.11.2020 laikas 19:38 JAV strateginiai bombonešiai pradėjo vykti į Vidurinius Rytus. Ar kažkas ruošiama?

Pirmą kartą nuo 2020 metų pradžios JAV pasiuntė savo oro karines pajėgas į Vidurinius Rytus - į šį regioną buvo dislokuoti bombonešiai B-52H. Naujienos padarė pasaulį įtemptą: ar kas nors ruošiama?

Skaityti daugiau