Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 10

Borisas Johnsonas slapta pasveikino D.Trumpą laimėjus rinkimus. Bidenas nebesiekia 270 rinkėjų balsų

Kai visa žiniasklaida griaudėjo 2020 m. Lapkričio 7 d., Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnsonas prisijungė prie sveikintojų klubo, pasveikindamas p. Bideną su pergale rinkimuose, ir parašė:

„Sveikiname Joe Bideną, išrinkus JAV prezidentu ir Kamalą Harris su jos istoriniu pasiekimu. JAV yra svarbiausias mūsų sąjungininkas, ir aš tikiuosi glaudžiai bendradarbiauti įgyvendinant mūsų prioritetus - nuo klimato kaitos iki prekybos ir saugumo “.

Vienintelis dalykas, ko žiniasklaida nepasakė, kad ponas Johnsonas sveikinimą parašė ne asmeniškai, ranka ir net ne spausdintinėmis raidėmis, bet sveikinimas buvo paveikslėlio formos:

Borisas Johnsonas, Trumpas, Rinkimai, konspirologija, sąmokslo teorijo

Ir dabar, išsaugoję šią nuotrauką, kaip neįkainojama relikvija, britų sąmokslo teoretikai nustatė:

Borisas Johnsonas Slapta Pasveikino D.Trumpą Laimėjus Rinkimus

Mes nelabai jaudinomės dėl paveikslėlio kontrasto, čia matosi tik „TRUMP“ ir „ THE FUTURE /ATEITIS“, tačiau po to maksimaliai sureguliavus spalvas, viskas atrodo maždaug taip:

Borisas Johnsonas, Trumpas, Rinkimai, konspirologija, sąmokslo teorijo

Borisas Johnsonas Slapta Pasveikino D.Trumpą Laimėjus Rinkimus

Taigi, virš žodžio Bidenas parašyta „trumpas on his“, tai yra „koziris ant jo“ arba „D.Trumpas ant jo“, o po shared priorities parašyta „in the future of this“, tai yra „to ateityje“.

Apskritai, jei su Bidenu viskas aišku, tai apie kokią ateitį eina kalba, jau suprasti sunkiau. Į šį klausimą akivaizdžiai atsako trečias užrašas virš žodžio look, nors šis žodis pastebimas, bet blogai įskaitomas.

Dabar daugelį protingų žmonių yra užsiėmę fragmentų atkūrimu pikseliais po tašką, o kai jis bus iššifruotas – tada, galbūt subtilaus angliško humoro spindesys bus aiškūs visiems, tačiau, paslėpta žinia D. Trumpui iš Didžiosios Britanijos ministro pirmininko jau akivaizdi. Gali būti, kad jis turėjo pasveikinti poną Bideną spaudžiamas aplinkybių, pavyzdžiui, kankinamas.

Tuo tarpu, kaip praneša halturnerradioshow.com, didieji ir šlovingi pasaulinės žiniasklaidos milžinai pradeda lėtai keisti ir atsiimti pono Bideno balsus:

Borisas Johnsonas, Trumpas, Rinkimai, konspirologija, sąmokslo teorijo

Borisas Johnsonas, Trumpas, Rinkimai, konspirologija, sąmokslo teorijo

Kaip matote, pradedamas įgyvendinti pažadėtas antrasis stebuklas: iš pradžių ponas Bidenas, visai netikėtai visiems, gavo 290 rinkėjų balsų, tačiau dabar kai kurios mėlynos valstybės staiga tapo pilkos, o dabar ponas Bidenas nebesurenka, jam reikalingus 270 balsus. Tuo pačiu metu ponas Trumpas iškyla kažkur 528 rinkėjų balsuose - priklausomai nuo to, kaip giliai FTB kasa. Tik kyla, kitas klausymas, ar Lietuvos žiniasklaida informuoja, kad Baidenas, nebesiekia reikalingos ribos.

Nors, žinoma, po to bus ir 3 stebuklas - visų sveikintojų sąrašas, ant JAV prezidento stalo, ir netrukus šiose šlovingose didžiosiose šalyse gali prasidėti tikri stebuklai, todėl mes stebime įvykių raidą. Galimai ir Lietuvoje... atsiras stebuklas... belieka stebėti žiniasklaida, kai jie vartysis nebežinodami, kaip įsiteikti savo vartotojams... paskelbdami ir skelbdami melagingas naujienas, dar to neįvykus. Ne veltui yra toks posakis, kol teismas neįrodo kaltumo, tol žmogus nekaltas...

Taigi, pagal garsaus geopolitiko, kuris teigia, lapkričio 14 d. turėtume pamatyti, to ko galimai nepamatysime daugiau niekada... bus mitingas, bus daug suimtų, apkaltintu už išdavystę... o toliau seks toks pats likimas ir tų kurie tampė visą pasaulį už virvučių... o tai prasidės nuo JAV. Na, o liberalams, belieka tik palinkėti stiprybės, jiems jos prireiks.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
30.11.2020 laikas 21:49 Pasninkas – organizmo valymo metas. Paskutinė pasninko diena

Nuo lapkričio 30 d. prasideda adventas – laiko tarpas, kai laukiama Kristaus gimimo. Pagal senus papročius, per adventą žmonės pasninkauja, nevalgo mėsos ir riebių patiekalų, kad organizmas išsivalytų bei pasiruoštų naujiems metams.

...

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 10:28 Žemė per 2 000 šviesmečių pasislinko link supermasyvios juodosios bedugnės

Patarimas pažvelgti į save iš šono – naudingas net ir astronomijoje. Žemė ką tik tapo 7 km/s (~25 750 km/h) greitesnė ir maždaug 2000 šviesmečių priartėjo prie Paukščių Tako galaktikos centre esančios supermasyvios juodosios bedugnės.

...

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 08:36 Kas yra cholesterolis ir kaip jis veikia žmogaus sveikatą?
Tvirtai įsigaliojo visuotinė nuomonė apie cholesterolio žalą, ypač vyresniame amžiuje. Mokslininkai tvirtina, kad cholesterolio būna visuose gyvuose organizmuose, net bakterijų citoplazmoje. Tai kas yra tas cholesterolis ir kaip jis veikia mūsų sveikatą?...

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 21:25 Georgia attempt to steal the election will mean “Joe Biden and the people like him… will all go to jail”
In Georgia, the attempt to steal the election has been exposed by “pristine ballots,” with no markings, 98% for Biden.

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 19:58 "Tinginių" troškinys su kalakutienos arba vištienos faršu ir kopūstais
Toks troškinys pas mus namuose yra gaminamas ganėtinai dažnai, nes jį visi mėgsta, o paruošti visai paprasta. Kartais jį paruošia net mano dukra, taip sutaupydama man laiko, kai būnu užsiėmusi kitais reikalais.

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 19:58 People with disabilities oppose Canada’s proposed expansion of euthanasia law
The Parliamentary Committee on Justice and Human Rights had its third hearing on Bill C-7, the bill to expand Canada’s euthanasia law, on Tuesday November 10. Tuesday’s hearing heard testimony from several advocates and people with disabilities concerning the effect of Bill C-7 upon their community....

Skaityti daugiau